x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Tresan
Sırala:

Tresan

Isırgan otu yapısal olarak, kafa derisinde kan dolaşımını etkileyerek, saç diplerinin beslenmesine ve kuvetlenmesine, aynı zamanda saç dökülmesinin yavaşlamasına da etkili olurken aynı zamanda saçlara hacim katar.

Saç dökülmesi problemlerinde ve saç bakımında birçok bitkisel kökenli ürün kullanılmaktadır, en önemliside ısırgan otudur. Tresan markasının saç bakım ürünleri Almanya’dan ithal edilmektedir. Ülkemizde 4 çeşit ısırgan otu yetişir ve hepsinin saç üzerine tesirleri hemen hemen aynıdır.

Tresan Anti-Danruff Şampuan Kepekli Saçlar Karışımında papatya , kediotu, civanperçemi , şerbetçiotu , melisa , rezene bitki ekstreleri , panthenol mevcuttur. Düzenli uygulandığında kafa derisinde ki yağ dengesini düzenleyip bunun sonucunda kepek oluşumunu önüne geçerken , saçlara canlılık ve yumuşaklık sağlar.

Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez . Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım yapar ve saçlara doygunluk verir. Uzun saçların daha rahat taranıp daha kolay açılabilmesi için tresan besleyici saç bakım kremi ile beraber kullanınız.

Tresan Ürünleri

Saç dökülmesinde ısırgan otu daha çok genetik faktörlere göre kaynaklı saç problemlerinde tesirlidir. Bulundurduğu maddeler erkek tipi dökülmelerde etkisi bulunan DHT’yi iterek saç dökülmelerinin önüne geçer. Ayrıca cansız ve dökülmesi yeni olmuş saç köklerini derinlemesine besleyerek seyrekleşmiş bölgelerin görüntüsünün düzelmesini sağlar.

Diğer saç problemlerinde ısırgan otu incecik olan , cılız saç tellerini kalınlaştırır. Saçları kuvetlendirir, yıpranmasını önler. Yıpranmış , püskül püskül halde olan saçları onarır. Sönmüş , hacimsiz saçları canlı ve dolguni hale getirir. Saçların kırılmasını, koparak dökülmesini engeller. Mat gözüken saçlara parlaklık kazandırır. Kepeklenmenin önüne geçer. Saçların çabuk uzamasını sağlar. Saçların basit bir şekilde taranmasını sağlayarak , işlem sırasında verilebilecek kötü durumu azaltır. Aşırı yağlanmanın önüne geçer. Bulundurduğu a, b, c vitaminleri ve pro vitaminler ile saçı besler.

Neden Tresan?

Trsan’ın papatya, kediotu, civanperçemi, şerbetçiotu, melisa , rezene bitki ekstreleri, panthenol bulunduran tresan anti-dandruf – kepeğe karşı etkili şampuanı , kimyasal işlem görmüş saçlarda onarıcı özelliği olan tresan papatya şampuanı , 8 çeşit bitkisel ekstre içeren ve kafa derisinde kan dolaşımını etkileyip saça yarar sağlayarak , canlılık , parlaklık ve yumuşaklık katan , kepek oluşumunu önüne geçen saç uzamasının uyarılmasına ve saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olan tresan kayın ağacı özlü saç toniği ile ısırgan otu ve huş ağacı karışımları bulundurarak ve saç diplerinde çökelti bırakmayan tresan ısırgan otu saç jölesi vardır.

Yağlı saçlar için tavsiye edilen bu saç bakım ürünleri, ısırgan otu ekstresi ve panthenol ihtiva eder. Isırgan Otu ekstresi, kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp , saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Özellikle yıpranmış saçlarda doğalbir şekilde bakım uygular ve saçlara kuvet verir.

Tresan Kullanıcı Yorumları

Tresan ürününü kullanan kişiler saç dökülme , yağlanma , kepek gibi önemli saç sorunlarının ortadan çabuk bir şekilde kalktığını açıklamışlardır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.