sadsad x
asdasd

John Frieda Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

John Frieda

Saç bakım ürünleri saçta kullanılmak için formüle edilmiş maddelerdir. Basit şampuanlardan parlaklık artırıcılara kadar, saçlar için tasarlanmış çeşitli ürünler vardır. Bir saç bakım ürünü, saçı yıkamak veya düzleştirmek için tasarlanmıştır. Genellikle saç uçları veya kuruluk gibi saçla ilgili belirli sorunları gidermek için geliştirilenleri de vardır. Bazıları günlük kullanım içindir, bazıları ise daha sık kullanım ve saç bakımı için tasarlanmıştır.Saç bakım ürünlerini seçerken saç tipi çoğu zaman büyük bir endişe kaynağıdır. Bazı ürünler belirli saç renkleri ve tipleri için, (örneğin sarı saçlar için şampuanlarda, bazıları kuru veya yağlı saçlar için) geliştirilmiştir. Kepek, kaşıntı ve tahriş gibi kafa derisi konularını ele alan saç ve kafa derisi ürünlerini bulmak da mümkündür. Saç bakım ürünleri ayrıca renkli veya işlem görmüş saçları da hedef alabilir. John Frieda bu konuda en iyi markalardan biridir. Otuz yılı aşkın bir süre önce, John Frieda markası Londra'daki New Cavendish Caddesi'ndeki bir salonun açılmasıyla sektöre başladı. Bugün, markanın vizyonu o salon mirasını yansıtıyor. Ürünlerinde doğal formüller kullanarak çeşitlilik sağlamaktadır.
John Frieda Brilliant Brunette Multi Tone Moisturising Conditioner 250 ml Nemlendirici Bakım Kremi, saçı yüksek derecede nemlendirmeye yardımcı olur. Hacimi ve boyutu artırırken nemlendirmek için ustalıkla tasarlanmıştır. Daha aydınlık saçları ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Parlak ve canlı saçlar için tasarlanmıştır. Boyalı saçların tüm tonları için ustalıkla tasarlanmış parlatıcıdır.
John Frieda Brilliant Brunette Multi Tone Moisturising Shampoo 250 ml Nemlendirici Şampuan, ezilmiş inciler ve tatlı bademle zenginleştirilmiş bu parlak şampuan cilalanmış bir parlaklık için her bir saç telini nemlendirir ve besler. Kolayca durulanarak saçlarda hacim bırakmaya da yardımcı olur. Aynı zamanda saçların daha kolay taranmasına da yardımcı olur. Saçlarınızın daha ipeksi ve yumuşak olmasına da katkı sağlar.
John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Strengthening Intensive Masque 150 ml, kuru, doğal olarak kıvırcık saçları daha iyi yönetilebilirlik için nem ilecanlandırmaya yardımcı olur. Bu eşsiz formül yumuşaklık ve parlaklık için düzgün olmayan bukleleri besler ve çözer. Kıvırcık saçlarda yumuşak ve pürüzsüzbukleleri korumak için nemlendirme sağlar. Bukleleri yoğun bir şekilde nemlendirmek için bu saç maskesi benzersiz bir yumuşatıcı, nemlendirici ve doyurucu bir bileşen kompleksidir ve besleyici Abyssinian Yağını içerir.Dalgalı-kıvırcık saç tipleri için ustalıkla formüle edilmiştir, tüm kıvrım seviyeleri için uygundur. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için güvenlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı