sadsad x
asdasd

Physicians Formula Makyaj Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Physicians Formula

Dr. Frank Crandall eşi için eşsiz bir kozmetik markası yaratmıştır. Bir alerji uzmanı olan Frank hassas ciltler üzerinde devrim niteliğinde geliştirdiği ürün yelpazesi ile tüketicileri memnun etmeye devam etmektedir. Dr. Frank Crandall cildi fazlasıyla hassas olan karısının kozmetik ürün seçiminde zorlanması ve ürün açısından sıkıntılar yaşaması sonucunda kendi markasını yaratmaya karar vermiştir. Bunun sonucunda dünyaca ünlü dev marka Physicians Formula doğmuştur. Bir kozmetik harikası olan Physicians Formula tüm ciltler için birden fazla kategoride hizmet sunmaktadır. 1937 yılında kuruluşundan itibaren, yüksek kaliteli, hipoalerjenik kozmetik ve cilt bakım ürünleri geliştiren marka günümüze kadar saflığa ve kaliteye bağlı kalarak tüketici ihtiyaçlarını karşılamışlardır. Kozmetik endüstrisinde yüksek standartlara erişerek hizmet kalitesini her daim yükseltmiştir. Geliştirdiği ürünler ile kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayan marka onlara keyifle bakım yapmaları için eğlenceli ve ihtişamlı bir dünyanın kapılarını aralamıştır.

Physicians Formula cilt, vücut bakımı ve makyaj kategorilerinde dünyada tercih edilen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Makyaj yapmak bir sanat olarak nitelendirilebilir. Bayanlar doğal olarak güzel bir görünüme sahiptir elbette. Ancak doğal güzelliği bozmadan pekiştirmek makyajla mümkündür. Makyaj yapımı oldukça önemlidir. Makyaj yapımında doğru ürünler tercih edilmelidir. Başarılı bir sonuç elde etmek doğru marka ve ürünlerle çalışmaktan geçer. Physicians Formula makyaj alanında dev bir markadır. Fondötenden ruja, pudradan allığa, dudak parlatıcısından maskaraya kadar her türlü işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz ürün gamına sahiptir. Physicians Formula makyaj bakımında; fondöten, pudra, allık, maskara, kalem, göz farı, kaş kalınlaştırıcılar,ruj, dudak koruyucular ve kapatıcı gibi ürün çeşitleri mevcuttur.

Physicians Formula ile vücut bakımınızı da yapmanız mümkün. Ürünlerinden Physicians Formula Organic Wear Natural Origin Tinted Moisturizer Organik Renkli Nemlendirici ile vücudun canlı tutulmasın sağlanır. İçerisinde A ve E vitaminleri bulunmaktadır. Bu vitaminler ile Physicians Formula Organic Wear Natural Origin Tinted Moisturizer Organik Renkli Nemlendirici krem ciltteki gözenekleri açar, sıkılaştırma etkisi sağlar ve anti-aging etkisi ile tam bir bakım yapar. Physicians Formula bakımı en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Örneğin dudak bakımınızı da düşünen marka Physicians Formula pH Matchmaker Lip Gloss ile dudak bakımını tam olarak sağlar. Dışarıdan gelebilecek her türlü dışsal etkiye karşı koruma sağlar. Aynı zamanda doğal bir güzellik katar.

Physicians Formula bakımın ta kendisidir. Makyaj dahisi olan marka ve vücudumuzun diğer bölgelerine hitap eden ürünleri ile genel olarak değerlendirdiğimizde bakım için gerekli tüm ürünleri hizmete sunmaktadır. Kullanıcıları ile arasındaki özel bağ geliştirerek inovatif çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ürün kalitesi ve doğallığı ile hassas ciltler üzerinde son derece zararsızdır. Her tür cilt tipine hitap eden ürünleri ile doğru bakım için kullanılır. Physicians Formula yüz, cilt ve gözler için geliştirmiş olduğu yenilikçi ürünleri ile eşsizliğin damgasını vuran bir marka olmuştur. Physicians Formula ile kendinize bir güzellik bileti hediye etmek istemiz misiniz?

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı