sadsad x
asdasd

Organix Şampuan Çeşitleri

Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Organix

Organix, tamamen saf ve doğal bir içerikle ürünler üreten dünyaca tanınmış bir markadır. Özellikle saç ürünleriyle dikkat çekmektedir ancak markanın saç ürünlerinin yanı sıra vücut için geliştirdiği ürünleri de bulunmaktadır. Organix, saçlarınızın ihtiyacını detaylı bir şekilde ele alır ve her saç tipine göre ürünler geliştirmiştir. Saçlarınızın yeniden sağlıklı ve canlı bir görünüm yakalaması için size destek olur. Ürünlerinde genelde Hindistan Cevizi Yağı, Hindistan Cevizi Sütü, Argan Yağı gibi yağların eşsiz mucizelerinden yararlanmaya çalışır. Bunun yani sıra B5 ve E Vitamini gibi önemli vitaminleri de içeriğinde sık sık bulundurur. Bu sayede saçlarınızı tam anlamıyla besleyerek sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlar.

Markanın en gözde serilerinden biri Organix Healing + Vitamin E’dir. Şampuanı, saç bakım kremi ve kuru yağ formundaki bakım ürünüyle birlikte olan bu seri tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur ancak özellikle saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için tasarlanmıştır. Formülünde yer alan vitaminler sayesinde saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarınızın nem açısından dengelenmesine ve kaybettiği nemi kazanmasına destek verir. Kopma ya da dökülme gibi sorunların azaltılmasını ve yok olmasını sağlar. Organix Coconut Water Conditioner serisi, kuru canlılığını ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Formülünde yer alan Hindistan Cevizi sayesinde saçlarınıza yoğun bir nem desteği verir. Nem açısından beslenen saçlar sağlıkla ışıldar. Saçlarınızın pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanmasını sağlar. Organix Bamboo Fiber-Full serisi, saçlarında kalın ve dolgun bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için geliştirilmiştir. Saç tellerinizin daha kalın ve dolgun bir görünüm yakalamasına yardımcı olur. Saçlarınızın dipten uca beslenmesine ve direncinin artmasına destek olur. Antioksidan açısından zengin bir üründür. Saçlarınızı arındırırken bakım kazanmasını sağlar. Saçlarınızın daha sağlıklı, gür ve parlak bir görünüm yakalamasına destek olur. Organix B5 serisi, yavaş uzayan ve mat yapıdaki saç tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiş olan bir seridir. Diğer saç tiplerinin de kullanıma uygundur. Saçlarınızı besler, nemlendirir ve yeniden canlı bir görünüm yakalamasına yardımcı olur. Saçlarınızı dipten uca besler ve saçlarınızın sağlıklı bir şekilde daha hızlı uzamasını ve büyümesini sağlar. Saçlarda ki mat görünümü gidererek parlak ve canlı bir görünüm yakalamasına yardımcı olur. B5 Vitaminin saçları hızlı bir şekilde uzatması ve beslemesinin yanı sıra saç üzerinde birçok faydası bulunmaktadır. Saç beyazlamasını geciktirir. Koparak dökülmeleri durdurur. Saçın daha iyi şekil almasını sağlar.

Organix Argan Oil Morocco Shower Oil, çok amaçlı kullanılabilen bir üründür. İsterseniz şampuan öncesi ıslak saçlarınıza birkaç damla uygulayarak sıcak suyun buharıyla birlikte yağın saçlarınıza etki etmesini bekleyin ve ardından durulayın. İsterseniz avcunuza aldığınız bir miktar şampuana ya da bakım kremine birkaç damla ekleyin ve saç uçlarınıza uygulayın. 3 dakika kadar beklettikten sonra durulayın. Duş sonrası nemli saçlarınıza birkaç damla sürüp yedirin. Duş sonrası kullanımda durulama gerektirmez. Ürün vücut içinde kullanıma uygundur. Kuru cildinize duş sonrası nemlendirici gibi kullanabilirsiniz. Argan yağı ve ipek proteinleri ile zenginleştirilen formülüyle saçlarınıza ve cildinize nemlendirici bir etki yaratır. Çatallaşmış saç uçlarının pürüzsüzlük kazanmasına yardımcı olur.

Organix Renewing Argan Oil Of Morocco Elevated Finish Spray, tüm saçların kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan sprey formdaki bir üründür. Saçlarınıza şekil vermenize ve verdiğiniz şeklin korunmasına yardımcı olur. Saçlarınızı kurutmaz. Saçlarınıza şekil verirken saçlarınıza zarar gelmesine engel olur. Formülünde yer alan argan yağı ile saçınıza nem desteği de sağlamaktadır. Saç yüzeyini pürüzsüzleştirir. Saçlarınızı dışarıdan gelen zararlara karşı korumaya da destek olur. Saçlarınızın gün boyu istediğiniz görünümde kalmasına yardımcı olur.
Markanın yukarıdaki ürünleri en gözde ürünlerindendir ancak ürün skalası da oldukça gelişmiştir. Organix markasının ürünleri sülfat ve paraben içermez. İlk kullanımdan itibaren etkisini hissettiren ürünleri sayesinde saçlarınızı kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşturacaksınız. Marka saçlarınızda istediğiniz sonucun etkili bir şekilde gerçekleşmesi için serilerinin tüm ürünleriyle birlikte düzenli bir şekilde kullanılmasını tavsiye etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı