sadsad x
asdasd

Eugene Perma Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
210,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
210,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
400,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Eugene Perma

Saç bakımı temel ihtiyaçtır. Saç tipinizi düşünmeden bir şey yaparsanız, bilinçsizce saçınıza zarar verirsiniz. Örneğin, saçlarınız yağlıysa, bir saç kremi veya bakım yağının aşırı kullanılması saçınızı daha kirli ve yağlı yapabilir. Eğer saçlarınız kuru ise, şampuanın aşırı kullanımı saçınızı aşırı derecede kurulaştırabilir. Saçınızı yıkamak kiri temizler ve aşırı doğal yağ olmadan saçınızı temiz tutar. Bununla birlikte, aşırı yıkanmış saçlar aşırı kuru ve zayıf olabilir. Hafif bir şampuan kullanmak yağlı saçlar için faydalıdır, ancak saçlarınız kuru ise şampuanı kullanırken dikkatli olun. Saçlarınız çok değerlidir ve saçlarınızla ilgili bir probleminiz varsa göz ardı etmemelisiniz. Bu noktada Eugene Perma markasını kullanabilirsiniz. Eugene Perma saç bakımı uzmanlığına odaklanan özel bir şirket bir şirkettir. En son teknolojik gelişmelere ve moda trendlerine uyan güçlü bir efsanevi “Fransız dokunuşu” ile uyum sağlayan bir markadır.
Eugene Perma Keratin Frizz Control Şampuan 400 ml, saç dokusunu yönetilebilir hale getirir. 2'si 1 arada formülü sayesinde size zaman kazandırır. Saçları tek adımda yıkamaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. Tüm saç bölgelerine nüfuz etmek için formüle edilmiş bir dokuya sahiptir. Daha yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Saçlarınızın daha kolay şekil almasına katkı sağlar. Saçların dolaşmasını engelleyerek daha kolay taranmasına da katkı sağlar. Zararlı kimyasal maddeler içermez ve her zaman güvenle kullanılabilir.
Eugene Perma Keratin Renkli Maske kuru saçlar için derin bir keratin bakımıdır. Eugene Perma Keratin Maske saçları derinlemesine besler ve kuru saça yumuşaklık kazandırır. Eugène Perma Keratin maske bitki keratin ve biomimeti ile formüle edilmiştir. Kütikül yumuşatmak için saç boşluklarını doldurarak hassas uzunlukları derinlemesine onarmak için bitki keratin ve biyomimetik seramidlerle formüle edilmiştir. Saçlarınızın kırılmasını engellemeye yardımcı olur. Saçlarınızı beslemeye yardımcı özler ve formüllere sahiptir ve kolaylıkla kullanılabilen bir yapıya sahiptir.
Eugene Perma Keratin Şampuanı 250 ml, KERACTION COMPLEX ile zenginleştirilmiştir. Bu kompleks, zaman geçtikçe varlıklarını serbest bırakan dolum sayesinde yeni bir uzun süreli difüzyon teknolojisi ile donatılmıştır. Böylece saçları, saç kurutma makinesinin ısısından, saç düzleştiricilerinden ve dış etkenlerden zarar görmekten korur. Saçların hacim ve canlılık kazanmasına da katkı sağlayan bir üründür. Saçlarınızın doğal parlaklığını geri kazanmasına da yardımcı olur. Aynı zamanda saçlarda oluşan elektriklenmeyi azaltmaya da yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı