sadsad x
asdasd

DavinesKadınların en önemli aksesuarları güzelliklerini ortaya çıkaran saçlarıdır. Bu paha biçilemez aksesuarın bakımı başta olmak üzere cilt bakımında da en zararsız, en doğal ve en kaliteli ürünleri arayan kadınlar için ideal bir saç bakımı sunan Davines, geniş ürün yelpazesi ve etkili formülleri ile sitemizde sizlerle buluşuyor.
1983 senesinde Bollati Ailesi tarafından İtalya’da bir araştırma laboratuvarı olarak kurulan Davines Group, kısa sürede büyüyerek uluslararası alanda adını duyurmaya başlamıştır. Başlarda saç bakım ürünleri ile gündeme gelen marka, yıllar süren tecrübelerinin ardından kuaför salonlarına ve 1996 yılında da güzellik merkezleri ve Spa’lar için profesyonel cilt bakım ürünlerini piyasaya sunmuştur.
Yüzyıllardır sanat ve estetikte öncü olan İtalyan mirası ile farklı kültürlerin esintilerini harmanlayarak ürünlerine yansıtan Davines, kült ürünlerinin başarısını ‘sadelik ve uyum’ olarak tanımlıyor. Bir çok uluslararası üniversite ve araştırma merkezi ile iş birliği içerisindeki marka, sürekli araştırma halinde ve yenilikçi bir çaba içerisinde, geleneksel yöntemleri bilim ile sentezleyerek ürünlerinde azami fayda sunuyor.
 Kurulduğumuz günden beri, kendi ruhumuzu ve farklı tarzımızı yansıtan, bilimsel olarak tasarlanmış kaliteli ürünler üretmeye odaklandık’ diyen Davines yöneticileri, eskilerde denildiği gibi iç ve dış güzelliğin arasındaki ayrılmaz bütünlüğe ‘sürdürebilir güzellik’ adını vermekte.
 
Ürünlerinin tamamını % 100 temiz enerji ile üreten firma geri dönüştürülebilir ambalajlarında toksik olmayan baskı mürekkebi kullanarak doğa dostu ürünler üretiyor.Doğa dostu ambalajlarında mümkün olan en az plastiği kullandığı için ‘’2011 Ürün Koruma Ödülü’’ nü kazanan markanın hiç bir ürünü hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve üretim enerjisi güneş, rüzgar ve su gibi yenilenebilir kaynaklardan sağlanıyor. Bugün dünyada 80’in üzerinde ülkede, en büyük güzellik merkezlerinin ve alanında uzman kuaförlerin tercihi Davines Parma başta olmak üzere dünyanın moda ve bakım merkezleri olan New York, Paris, Londra ve Meksika’da bulunan merkezleri ile sürekli gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir.
 
Türkiye’deki merkezi İstanbul’da bulunan marka daima müşteri ve çalışan memnuniyeti, doğa ve hayvanlara zarar vermeden yapılan üretim ilkeleri sayesinde kozmetik firmaları arasındaki saygın yerine kavuşmuştur. Saç şekillendirici spreyler, doğal saç boyaları, nemlendirici ve besleyici cilt bakım ürünleri, saç şampuanları ve güneş sonrası losyonları başta olmak üzere bir çok ürünü bulunan Davines, her geçen gün saç ve cilt ihtiyaçlarını gözeten araştırmaların ışığında yeni ve daha etkili formüller üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Saçlara profesyonel bakım sunan çevre dostu ürünleri ile profesyonel bakımı evinizde yapabilmenizi sağlayan Davines ürünlerini  % 100 orjinal ürün garantili sitemizden güvenle ve en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Markanın ne çıkan serileri:


Davines Calming:

Davines markası tarafından geliştirilen Calming serisi saç derisinden kaynaklanan sorunların giderilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Yatıştırıcı özellikle olan şampuan ve serumlar kısa zamanda bu problemlerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Şampuan 250 ml saç derinizde hassasiyetten ötürü oluşan kaşıntıları bertaraf edecek muhteşem bir üründür. Tamamen doğal içerikli olduğu için güvenle kullanabileceğiniz şampuan türüdür. Yaban mersini özü ile saçlara ferahlık ve bakım sağlar.

Davines Energizing:


Davines Energizing Dökülme Önleyici ürünler bu olumsuzlukların önüne geçmek için kullanıcılarına pek çok alternatif sunar. Saç derisini besleyici etkiye sahip ürünler, hassas yapılı saçları korur ve kesin sonuçla dökülmeleri önler. Uzmanlar tarafından gözlenen Davines Energizing ürünleri kısa sürede saçı ölü derilerden ayırır ve parlaklık kazanmasını, yeniden canlanmasına destek sağlar. Doğal içerikli Davines Energizing ürünleri kan dolaşımına etki eder. Tamamen besleyici olan ürünler, doğal bileşenlerden oluşur. Hiç bir zararlı etkisi yoktur. Davines Energizing dökülme önleyici ürünler, saçı olumsuz etkilerden arındırır ve kısa sürede yeni, güzel ve de canlı görünüme kavuşmasını sağlar. Rahatlık hissi verir.

davines.jpg (111 KB)
Sıralama seçin
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
336,00 TL
319,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
185,00 TL
175,75 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
196,00 TL
186,20 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
168,00 TL
159,60 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
448,00 TL
425,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 111 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı