sadsad x
asdasd

Blue Cap Kremleri Ve Şampuanları

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
275,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
268,00 TL
Kargo
Bedava
%12
Kargo
Bedava
%12
343,80 TL
302,54 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Blue Cap

Müşterilere uzun vadeli değer yaratmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Üst düzeyde uzmanlığını olan bir markadır. Problemleri çözmek için analitik titizlik ve etkiyi garanti etmek için pragmatik uygulama sunar. Blue Cap uluslararası çapta odaklanmış bir danışmanlık şirketidir. 2005'te Madrid'de kurulduktan sonra bölgesel kapsamımızı Avrupa pazarlarına ve Latin Amerika'ya kadar genişlemiştir.

Blue Cap markası pullanma ve kepeklenme gibi sorunlara çözüm sunmak için tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Şampuan, sprey ve krem gibi zengin formlara sahip ürünleri bünyesinde barındırır. Ayrıca kuru cildi nemlendirir ve kabuklanmayı giderir. Klinik çalışmalar ile dünyanın farklı ülkelerinde çok sayıda onaylanmış bir markadır. Kullanıcılar genellikle sorunlu alanlarda kısa sürede sağlıklı, pürüzsüz ve temiz sonuçlar aldıklarını söylemişlerdir. Aktif ana maddesi Çinko pirition tüm dünya tarafından bilinen bir moleküldür. Kepekte etkinliği test edilmiştir.

Blue Cap markası ürünlerini üretirken çinko pirition yani katalitik aktivasyon olarak da bilinen işleme tabi tutulmuştur. Sonuç olarak aktivitesi ve etkinliği oldukça artmıştır. Kepek, kuruluk ve pullanma gibi etkilerden mükemmel sonuçlar alınmıştır. Ciltte görülen egzama,, atopik ve çatlama gibi sorunlar için önemli ölçüde çözüm sunmuştur. Bu sorunlarına etkili sonuçlar verip cildin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Kortizon içermeyen egzama, kepek ve kabuklanma gibi sorunlar için etkili ürünleri bünyesinde barındırır.

Saçta görülen kepek ve kabuklanma soruna kesin sonuçlar veren Blue Cap Şampuan Deriyi doğal bir şekilde nemlendirir ve aşırı yağları ortadan kaldırır. Deriyi mükemmel şekilde temizler ve kepeğin tekrar oluşmasına izin vermez. Rahatsız edici omuzlara dökülen kepeklerin kökünü kurutur. Çatlamış deri, pullanmış, kuru ve atopik ciltlerin kremi olan Blue Cap Krem yoğun nemlendirici içeriği ile cildi yeniler, onarır ve zarar verici etkilere karşı korur. Düzenli kullanımda kuruluğu ve atopiği giderir. Çocuklar için de kullanılır. Egzama, kepek, atopik, psoriazis ciltler için kullanılan Blue Cap Sprey hızlı ve etkili sonuç ile ciltteki rahatsız edici görüntüyü giderir ve oluşmasını engeller. Vücutta oluşan bu sorun sosyal hayatı etkilediği için Blue Cap buna bir çözüm sunup etkinliğini kanıtlamıştır.

Her ürünleri farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Tüm ciltlerin kullanımına uygun formüle edilmiştir. Ürünlerin tek amacı kepek, pullanma, atopik ve egzama sorunları için çalışır. İstenilen sonuçları vererek bir daha oluşmasına izin vermez. Cildine önem veren ve sorunlu hale gelen ciltlere gerekli bakımı yapıp mükemmel sonuçlar sunan bir markadır. Formüle ettikleri ürünleri kısa sürede etki ederek oluşan tahrişi azaltır ve tekrar oluşmalarını engeller. Bu sayede çoğu ülkede tercih edilen bir marka haline gelmiştir.Marka çalışanları müşterileri için sürdürülebilir değer yaratma odaklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı