sadsad x
asdasd

Auriga Ürünleri ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
₺ 159,00
₺ 135,15
%15 indirimli
%15 indirimli
SEPETE EKLE
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Auriga Markası

Auriga, 1999 yılından bu yana dermatoloji alanında ürünler geliştirmektedir. Alanında uzman kişilerle çalışan marka, ürünlerinde kaliteye önem vererek cilt sağlığınızın iyileşmesine ve korunmasına destek olmaya çalışmaktadır. Ürünlerini klinik testlerden geçirerek piyasaya sunmaktadır.
Aurriga markasının geliştirdiği birçok seri ve ürün bulunmaktadır. Her bir cilt sorununa hassasiyetle yaklaşan marka, kısa süre içinde cildinizdeki problemlerin azaltılmasına yardım etmeye çalışır. Auriderm XO Gel serisi, cildinde herhangi bir nedenle ton farklılıkları oluşan kişiler için uygundur. Bu serideki ürünler cilt yüzeyindeki koyu görünümdeki lekelerin renginin açılmasına ve cildin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder.
Stres, yorgunluk, genetik yatkınlık, uykusuzluk gibi birçok neden gözaltı bölgesinde koyu görünümde halkalara ve şişliklere neden olabilmektedir. Cernor-XO Cream, gözaltınızda meydana gelen koyu görünümdeki halkaların giderilmesine ve bölgenin dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder.
Cildinizin tipi ve sorunu kadar yaşınız da cilt bakımınızın şekillenmesine yardımcı olmaktadır. 20-30 yaş üstü kişilerin kullanacakları ürünler ile 30 ve üstü kişilerin kullanacakları ürünlerin içeriği birbirinden çok farklıdır. Olgun yaş kategorisine giren 30 yaş ve üstü kişilerin cilt bakımı rutinlerine serum ürünlerini eklemeleri çok önemlidir. Bu yoğun içerikli ürünler cildinize çok daha hızlı nüfus etmenin yanı sıra kullandığınız diğer ürünlerin de etkinliğini arttırmaya yardımcı olmaktadır. Melaclear Serum Intense Depigmenting Care, markanın en çok sevilen ürünlerinden biridir. Güneş, ilerleyen yaş ya da herhangi bir nedenle cildinde ton farklılıkları ve leke gibi sorunlar oluşmaya başlamış kişiler için ideal olan bu ürün cildinizin renginin açılmasına yardım eder.
Auriga Chiroxy Cream, yine markanın en sevilen ürünlerinden biridir. Yüz ve vücut kremi olarak geçen bu ürün, cildinizi etkili bir şekilde nemlendirmeye yardım eder. Cildinizin oksijen seviyesini arttırmaya destek olarak cildinizin yeniden yapılanma sürecine yardım etmeye çalışır. Sigara kullanımı, çevre kirliliği, stres gibi nedenler cildinizde siz fark etmeseniz de olumsuz etkilere neden olur. Bu ürün özel içeriği ile bu etkileri durdurmaya destek verir. Cildinizin sağlıklı dokusunu yeniden kazanması ve bunu koruması için çabalar. Tüm cilt tipleriyle uyumludur.
Auriga markasının ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilir, size en uygun ürünü online satın alabilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.