x
Marka Listesi
Sırala:
Prozinc
Sırala:

Prozinc Şampuan ile Saç Bakımı

Saç bakımı oldukça önemli ve düzenli yapılması gereken bir bakımdır. Saçlar karakteristik bir yapıya sahiptir. Kişiden kişiye değişen saç tiplerinin doğal olarak sorunlarıda farklılık gösterir. Saç yapısına göre kepekli, yağlı, kuru, hassas, yıpranmış vb tiplerde olabilmektedir. Prozinc Şampuan kepekli, yıpranmış, hacimsiz saçlar için üretilmiştir. Sürekli kullanıldığında kepeği önlediği bilinmektedir. Saç gün içerisinde birçok olumsuz koşuldan etkilenerek yıpranır ve kırılarak dökülmeler yaşanır.

Bu bakımsızlığın önüne geçerek sağlıklı saçlara kavuşmak için doğru ürün seçimi son derece önemlidir. Prozinc Şampuan ile saçın ihtiyacı olan sağlıklı bakımı yapmak oldukça kolaydır. Prozinc Şampuan nem kaybına uğrayan saçlarda nem ihtiyacını da karşılar. Pro-Vitamin B5 desteği ile saçları güçlendiren Prozinc şampuan saç dökülmelerini de engellemeye yardımcıdır. Prozinc Şampuan içeriğindeki bileşenlerle saça komple bakım sağlar ve saçın güçlenmesine yardımcı olur.

Saç insanlar için farklı şekillerde kategorize edilir. Kıl topluluğu olarak tanımlanan saç, görünüm açısından son derece önemlidir. Sosyal yaşamda da önemi fazladır. Erkeklerde ve kadınlarda görülen saç dökülmeleri de yaygın bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeklerde kellik daha çok genetik olarak meydana gelirken kadınlarda da aynı sorun olabileceği gibi dış etkenlere bağlı olarakta dökülmeler yaşanabilir. Kadınlarda erkeklerde yaşanan kellik yaşanması durumu nadiren görülür. Bu durum hormonal olarak açıklanabilir. Saç dökülmesi genellikle her iki cinste de 12-40 yaşları arasında başlar ve 50 yaşından önce popülasyonun yaklaşık yarısı belli derecelerde saç kaybı olduğunu ifade eder.

Saç dökülmesi en sık görülen hastalıklardan biridir. Kadın ve erkekte eşit sıklıkta görülür ve genelde 20 ile 40 yaşları arasında oluşur. Normal dökülme gün içerisinde 50-100 adet dökülme şeklinde görülür. Saç normalde tarama, yıkanma ve çekmeye bağlı olarka dökülmektedir. 2 ay kadar süren bu dökülmeler yılda 3 kez tekrarlar.

Saçta görülen bozukluklar sıklıkla karşılaşılan sorunlardandır. Birçok sistemik hastalıkta görülen dökülme, saç renginde değişiklik beslenmeye bağlı hatalar, hastalıklar, ilaçlar, şiddetli fiziksel ve emosyonel stres gibi birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkar. Bu sorunları ortadan kaldırmak için doğru ürün tercihi ve düzenli bakım yapılması şarttır. Bu noktada Prozinc ürünleri tercih edilen ürünlerdir.

Prozinc Ürünleri

Prozinc Woman Şampuan; içerdiği etkin maddeler ile kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Boyanmış saçların rengini koruyucu etkiye sahiptir. Saçın matlaşmasını ve zor taranmasını engellemeye yardımcı etkisi bulunan şampuan, kepeklenmeyi ve saç derisindeki kaşıntıyı azaltıcı etkiye sahiptir. Provitamin B5, E vitamini ve C vitamini gibi özler içeren Prozinc Woman Şampuan, nemlendirici etkiye sahiptir. Prozinc Woman Şampuan içeriğindeki adaçayı, ısırgan otu, sarısabır, dulavrat otu, kayın ağacı, yeşil çay, papatya, kırkkilit, atkuyruğu, şerbetçi otu, kına ve sarı darı gibi özler içeren Prozinc Woman Şampuan, parlaklık arttırıcı, saç yapısını geliştirici ve saçı şekillendirmede yardımcı etkilere sahiptir. Saçın yapı taşını oluşturan keratin ile aynı işlevi görerek saçın beslenmesini ve güçlenmesini sağlayan Prozinc Woman Şampuan, saç nemlendirir, beslendirir ve güçlendirir.

Prozinc Şampuan; kepekli, yıpranmış, hacimsiz saçların bakımı için üretilmiştir. Düzenli olarak kullanıldığında kepek oluşumunu engeller. Her gün kullanıma uygundur. Saçın nem ihtiyacını karşılar. Pro-Vitamin B5 desteği ile saçları güçlendiren Prozinc şampuan saç dökülmelerini de engellemeye yardımcıdır. Saçlarınızın günlük bakımını Prozinc ürünleri ile yapabilirsiniz. %100 doğal içeriği ile doğal bakımın keyfine varın!

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.