sadsad x
asdasd

Kitoko Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
160,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kitoko

Saçlarımız görünüşümüzü belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Güne başlarken hemen herkes gibi bizde öncelikle saçlarımızı düzeltmeye başlayarak başlarız. Çünkü saçlar dış görüntüyü belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Özel günlerde kuaförlerden alınan randevular ile de saçların duruşunun en güzel olması arzulanır. Bu kadar değerli bir konuma sahip olan saçlarımız çevresel etkenlerden de çok çabuk etkilenen bir yapıya sahiptir. Özellikle rüzgar, nem, güneş, duman gibi çevresel etmenler saç tellerinin yapısını bozabilen unsurlardır. Bunun yanın da saç bakımımızı ve temizliği yapmadan önce saç tipimizi ve saç derimizin nasıl bir yapıda olduğunu belirlemek gerekir. Daha sonra bu ölçütlerle saç bakım ürünleri ve şampuanlar kullanılmadır. Kitoko Volume hemen hemen her saç tipi için ürettiği formüller ile her zaman güçlü dolgun ve hacimli saçlara sahip olmanızı amaçlamıştır. Kitoko araştırmacıları kimyasal maddeler yerine bitkisel özler ve vitaminler ile saçları güçlendirmeyi amaçlamıştır.

Özellikle birçok şampuan da yer alan sülfat etken maddesini kullanmayan bu marka her zaman en iyi sonucu saçın sağlığını bozmadan vermeye çalışmıştır. Afrika’nın zengin ve doğal kaynaklarından esinlenerek geliştirilmiş olan Kitoko Volume ürünleri profesyonel bir saça kavuşmanızı sağlamaktadır. Kitoko Volume’ de doğal Afrika bitki özleri  mükemmel derecede sağlıklı ve güzel saçların garantisini veren inanılmaz canlandırıcı ve yenileyici kaliteleriyle nam salmıştır,  kimyagerler tarafından uzmanca seçilmektedir. Kitoko geliştirilmiş saç terapisi sayesinde de elektron alam teknolojisi, ultra-hassas formüller, sülfatsız içerikler oluşturulmuştur. Bu sayede saç derisinin ihtiyaç duyduğu tüm unsurlar sağlanmış olup gün boyunca dolgun, hacimli, ışıltılı ve güçlü saçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Kitoko Volume her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bir marka olmuştur. Müşterilerinden gelen eleştiriler ve tavsiyelerle daha iyi ürünler geliştirmeye odaklıdır ve saçın tahribini yol açacak herhangi bir etken madde kullanmamaktadır. Bu bağlamda her zaman kullanıcıların saçlarının ne kadar önemli ve değerli olduğunu bilincini sürdürmüş yine her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı