sadsad x
asdasd

3D Mension Erkek Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

3D Mension

Schwarzkop 3D Mension, baş ve saç bölgesiyle saç kökleri, saç bilimi “Trikoloji” prensiplerine göre uygulanan seçkin bir markadır. Bilimsel testler neticesinde üstün etki gösterdiği ve saçlara üç boyutlu görünüm kazandırdığı kanıtlanmıştır. 3D Mension, erkeklere yönelik geliştirilmiş bakım ve renklendirme ürünlerinden şekillendirme ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kişisel bakımı özel ve kıymetli hale getiriyor. Tüm ürünler erkek saçı ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Temel çözüm alanları tüm saç derisi ve saç sorunlarına yöneliktir. Bünyesindeki özel formüllü beyaz saçların görünümünü kaplayan renk kırıcı ürünleri ve de geniş şekillendirici ürünleriyle geniş kitleye kitap eden seçkin bir markadır.

%100 erkeklere yönelik geliştirilen ilk üç boyutlu bakım sunan ürünlere imza atmıştır. Kullanıcılarına 3 boyutlu bakım sunan 3D Mension, bakım, şekillendirme ve renk kırılma ihtiyaçlarına yönelik tam manada bütünsel yaklaşım gösteren ürünler üretmektedir. 3 boyut etki yaratan ürünlerinin içeriklerindeki maddelerin en yüksek performansı gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Erkeklerin en önemli saç sorunlarından olan ve dökülmelere davetiye çıkaran yıpranmış saç yüzeyleri, saçların sertleşip kontrolünün zorlaşmasına neden olur. Nem kaybı yaşayan saç derisi ise doğal olarak kuruyup sertleşir. Ürettiği ürünlerle bu tür sorunların üstesinden gelmeyi başaran 3D Mension, saç derisinin nemlendirilip sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar. Bilindiği üzere sağlıksız saç kökleri zayıf ve incelmiştir. Saç köklerine üç boyutlu bakım uygulayarak saç köklerinin canlandırılmasına, güçlü ve sağlıklı görünüm kazanmasına vesile olur.

Geniş ürün yelpazesi içerisinde hassas, kuru, normal vb saç türlerine yönelik kepek önleyici, dökülme karşıtı şampuanlar, renk kırma, şekillendirme, losyonlar, tonikler vb. farklı seçenekler bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve etkisiyle birçok kişi tarafından önerilen ürünler, bakım ve şekillendirme ürünleridir. 3D Mension, 1898 yılında kimyager “Hans Schwarzkopf” tarafından kurulan “Schwarzkopf” firmasının en özel markalarından olan ve birçok kuaför tarafından tercih edilen, kullanım alanı geniş olan bir markadır. Bünyesindeki renk kırıcı ürünleriyle 5 dakikalık seans sonrasında yenilenmiş bir görünüme saçları kavuşturur. Erkek saçlarında görülen yıpranma, sertleşme, yağlanma, dökülme gibi birçok sorunla mücadelede etkili çözüm sunması bakımında tercih edilen ilk saç bakım ürünlerine sahip markasıdır. Geniş ürün yelpazesiyle erkeklerin göz bebeği durumunda olan marka, üç boyutlu bakım yaparak birçok ürüne nazaran ani etki ve daimi çözümler sunmaktadır.

Erkek saçlarına hitap eden birçok marka bulunmasına rağmen etki ve farklı bakım hususunda tek olmayı başaran 3D Mension, erkek saçlarının ihtiyacı olan tüm bakıma sahiptir. Diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği ise saçlara klasik bakımdan öte üç boyutlu bakım sunmasıdır. Genele hitap etmek yerine, sadece erkeklere hitap eden ve erkek saçlarının gereksinimlerini dikkate alarak üretilen ürünlerin mucididir. Kırılma, dökül, yıpranma ve sertleşme gibi sorunlara karşı farklı bir bakım, ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla erkek saçları için en ideal ürünlerin üretici olan markadır. Erkek saçları için gerekli her türlü seçeneğe ve özellikte ürüne sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı