x
Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml

Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699986260175
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
100,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 26.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Hassas göz çevresi bakımını gerçekleştiren ürün, göz çevresindeki derin kırışıklıkların gidermesine yardımcı olur. Kolajen takviyesi sağlar, sıkılaşma ve elestikiyet imkanı sunar. Göz çevresini nemlendirir ve kurulukları engeller. Pürüzsüz, ışıltılı bakıma olanak tanır. Anti aging bakımı destekleyen ürün, cilt elastikiyetini sağlar. Cilt tahribatlarını önler, etkili korumaya sağlar. Ürün sabah ve akşam göz çevresine uygun miktarda uygulanır.
Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml

Hassas göz çevresini etkili biçimde korur. Etkili ürün, göz çevresi kırışıklıklarını, mor halkaları, şişlikleri giderici etki sağlar. Göz kapaklarını onaran ürün, yumuşatıcı bakıma imkan sağlar. Koyu halkaları ve kırışıklıkları giderici etki sunar. Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml, yumuşatıcı ve nemlendirici bakıma imkan sağlar. Şişlikleri azaltan ürün göz çevresini aydınlatır, lekeleri giderir. Aydınlatıcı göz çevresi bakımını destekleyen ürün, şişliğin azalmasına yardımcı olur. Antioksian koruma sunan ürün UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı da cildi korur. Göz çevresinin pürüzsüz, ışıltılı ve parlak olmasına imkan tanır. Bileşimindeki aktifler ile yumuşaklık ve nem kazandırır. Cilt ile uyumlu olan ürün, tahriş, hasarlara izin vermez. Göz çevresine maskimum düzeyde bakım sağlar.

Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml Özellikleri:

Göz çevresi korumasını sağlayan ürün, kırışıklıkları, morluk ve şişlikleri giderici bakımı destekler. Göz çevresini koruyan ürün, pürüzsüz, ışıltılı cilt gelişimine destek olur. Siva Derm Göz Çevresi Kremi 30 ml, canlı göz çevresi sunar. Kolajen artışına destek olan ürün, gençleştirici ve yenileyici cilt bakımı sunar. Göz çevresinde tahriş ve hasarlara neden olmaz, nemlendirici bakım sağlar. Besleyici özellikli ürün, gereken korumayı maksimum düzeyde sunar. Cilt ile uyumludur, göz çevresindeki ince çizgi, kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerinin giderilmesine destek olur. Göz çevresine maksimum bakım sağlar.

Göz çevresine etkisi: Hassas göz çevresi bakımına destek olur. Göz çevresini korur ve güçlendirir. Kırışıklık, ince çizgi ve şişliklerin giderilmesine yardımcı olur. Kolajen artışına izin veren ürün, yumuşatıcı ve nemlendirici bakım imkanı sağlar. Antioksidan koruma sağlar, cilt ile uyumludur, uzun süreli bakıma destek sunar.

Uygulanan Bölge: Göz çevresie uygulanır.

Kullanım Şekli: Ürünü her sabah ve akşam göz çevresine uygun ölçüde uygulamak gerekir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun ölçüde ürünü sabah ve akşam günde 2 kez göz çevresine uygulamak gerekir. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde durulama yapılması gerekmektedir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.