x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Cold Plasma Eye 15 ml Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu

Perricone MD Cold Plasma Eye 15 ml Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473531302
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
1.019,00 TL
611,40 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Göz çevresi dış etkenlerden çok fazla etkilenen hassas bir bölgedir. Bu yüzden ihtiyaç duyduğu bakım aksatılmadan yapılmalıdır. Perricone MD markasının bu serumu etkili bakımı gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Göz çevresindeki hasarlı yapıyı onararak sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
Perricone MD Cold Plasma Eye Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu 

Sigara, egzoz dumanına maruz kalanlar, uyku problemi yaşadığı için göz altı torbalara karşı azaltıcı etki sağlar. Sürekli gözlük taktığı için göz çevresinde iz kalanlar için uygun bir üründür. Gözaltı torbalanmaları, morluklar ve göz çevresi kırışıklıklarına karşı koruma sağlar.

Hızlıca vücudunuz tarafından emilebilen Perricone MD Cold Plasma Eye Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumuson gelişmeler ışığında en iyi verimi alabilmek için üretilmiştir. Ferahlatıcı etkisiyle sizi rahatlatır, vücudunuza zarar vermez. Bu ürün serum özelliği ile vücudunuzda oluşan nem kaybı ve doğal sonucu olarak kuruma etkisini bir bir azaltmaya yardımcı olur. Dolgun ve parlak bir cilt dokusuna ulaşmanız için tasarlanmıştır.

Perricone MD Cold Plasma Eye Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Serumu Özellikleri

Vücuda Etkisi: Ürünümüz, göz çevresinde istenmeyen gelişmeleri önlemeye yardımcı olabilir ve vücudunuzun yeterli düzeyde nemlenmesi ve beslenmesine katkı sağlar. Göz altı torbaları, morluklar, sarkmalar, ince çizgiler, halsiz ve yorgun görüntüden uzaklaşmak için size yardımcı olacaktır. Çok Fonksiyonlu Perricone MD Göz Çevresi Serumu vücudunuza uyguladığınızda sürülen bölgede hafif bir karıncalanma olması normal bir gelişmedir. Ayrıca Perricone MD Göz Kremi ile beraber kullanabilirsiniz.

  Uygulanan Bölge: Göz altı bölgesine ve çevresine uygulayın. Göz ve kirpik bölgenize sürmemeye özen gösteriniz.
   Kullanım şekli: Uygulamak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra iyice kuruttuğunuzdan emin olun. Ardından hafifçe yuvarlak dairler şeklinde masaj eşliğinde uygulayınız. Bastırmadan vücudunuzu ovalayınız. Tüm yüzeye yaydığınızdan emin olun. Kremi gözaltınıza sürdükten sonra vücudunuzun su ile temasını engelleyiniz. Kirpik ve gözünüze temas etmemesine özen gösteriniz. 

   Kullanım Miktarı ve Zamanı: Vücudunuzun emebileceği miktarda kullanmanızı öneriyoruz. Tüm yüzeyi kapsayacak kadar kullanabilirsiniz. Fazla nemli bırakmayacak miktarda toplu iğne başı oranında kullanabilirsiniz. İki hafta boyunca her akşam ilgili bölgeye uyguladığınızda vücudunuzda ilerlemeyi fark edeceksiniz.
   KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

   Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

   Benzer Ürünler
   Yukarı Çık
   Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
   T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.