Youngblood Kozmetik Ürünleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Youngblood sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Youngblood Creme Mineral Blush 6 gr Krem Mineral Allıklar
Youngblood - Youngblood Creme Mineral Blush 6 gr Krem Mineral Allıklar
Youngblood - Youngblood Creme Mineral Blush 6 gr Krem Mineral Allıklar
1
(0) Yorum
Youngblood Creme Mineral Blush 6 gr Krem Mineral Allıklar
197,60 TL

Youngblood HakkındaYoungblood, makyaj başta olmak üzere vücut bakımı, yüz bakımında dev bir markadır. Mineral makyajı savunan marka bu anlayışını ürünlerine de yansıtmıştır. Her açıdan daha sağlıklı olduğu düşünülen mineral makyaj markanın trend ürünlerini kapsar. Markanın kurucusu Pauline Youngblood Soli: "Bayanların en iyi şekilde görmesini ve hissetmesini sağlamak daima öncelikli hedefimiz olacaktır." sloganı ile yola çıkarak Youngblood markasını ve ürünlerini geliştirmiştir. Pauline Youngblood Soli, kadının naturel güzelliğini ortaya çıkararak onun ne kadar harika bir varlık olduğunu göstermek için bir vizyonu vardı. Bu hayalini mineral serisini geliştirerek gerçekleştireceğini biliyordu. Hayalindeki bu makyaj doğadaki en saf ve kaliteli içerikleri barındıran içerikler olsun istiyordu. Sonuçta kadın çok değerlidir ve en iyisini hak eder. Yapılan bu makyaj öyle bir makyaj olmalıydı ki yaşları ve cilt tipleri ne olursa olsun bu makyaj yapıldığında ciltlerinin korunduğunu ve sağlıklı göründüğünü bilmeli ve hissetmeliler diye düşündü. Sonuçta ortaya Youngblood çıktı. Marka mineral makyajla fark yarattı. Sağlığına güzelliği kadar önem veren bayanların, mineral makyajı keşfetmesi ve ürünleri düzenli olarak kullanması bakımları için son derece doğru bir adım olacaktır. Youngblood sağlık ve kaliteye verdiği önemle kozmetiği bilinçli olarak sunmakta ve alanında ön sıralarda yer almaktadır. Kalitesi ve mevcut mineralleri ile uyguladığı formül sayesinde etkin sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca içeriği ile sağlıkla güzelleştiren marka, ambalajı ile de son trendlerin öncüsü konumundadır.

Mineral makyaj ürünleri toz halindedir. Mikronize olan ve yüksek oranda ışığı yansıtan minerallerden oluşan mineral kozmetik ürünleri, ciltte meydana gelen kırışıklık, kızarıklık ve ince çizgilerin az görünmesini sağlar. Mineral kozmetik ürünleri, kayalardaki ve topraktaki pigmentlerden üretilmiştir. Bu ürünler petrolyum boyalar ve farklı kimyasallardan oluşan genel kozmetik ürünlerden çok daha sağlıklı olmaktadır. Mineral kozmetik ürünler, içerisinde bulunan güneş koruyucusu ile, iyileştirici özelliğe sahiptir ve cilt sorunlarının iyileşmesine yardımcı olur. Akne, rosacea, leke problemi gibi sorunları da çözer. Mineral makyaj ürünleri çoğunlukla toz formdadır. Toz fondötenler ise mutlaka fırça ile uygulanmalıdır. Kadınlar fondöten seçiminde fazlaca zorlanırlar. Gözenekleri tıkayan ağır fondötenler, yüz yıkama isteği uyandırırlar. Rahatsızlık veren bu his ürün kullanmak istenilmemesine dahi neden olabilir. Mineral fondötenler öğütme sistemi sayesinde en ince forma sahiptirler ve özel formülü sayesinde sanki yüzde yokmuş gibi hissedilirler.

Mineral Makyaj uygulama aşamasında; Toz formunda olan mineral fondöten, fırça yardımı ile yüze dairesel şekilde yedirilir. Fırçada ürün kalıntısı bırakmaz. Kullanılan fırça da aynı markanın önerdiği fırça olmalıdır. Ürünün kendi performansını göstermesi açısından son derece önemlidir. Ürün kullanımı sırasında fazla olmasından ziyade az miktarda kullanımı yeterlidir. Fazla kullanılması halinde kapatıcılık yerine çirkin bir görüntüye sebep olabilir. Mineraller cildi yağı ile aktive olur. Mineral makyaj ürünleri ile yapılan makyaj gün içerisinde daha güzel görünür. Cilt ile bir olarak doğal ve parlayan bir görüntü sağlar. Mineral makyaj ürünleri alınırken içerisinde kimyasal maddelerin bulunmadığına dikkat edilmelidir. Koku ve talk barındırmamalıdır. Mineraller yüksek kalitedeki ham maddeden olmalıdır. Ürünü iki parmak arasında ezerek yapısını anlamak önemlidir. Ürün yumuşaklığı ve dokusu bu şekilde anlaşılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.