sadsad x
asdasd

Weleda Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Weleda

Weleda markası organik bakım hizmeti sunmaktadır. Alman teknolojisini kullanarak geliştirdiği ürünleriyle vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, yetişkin ürünleri gibi birçok alanda ürün geliştirmektedir. İçerikleriyle tamamen bitkisel olan ürünler doğal yolla bakım uygulamakta ve canlılık kazandırmaktadır.

Vücut bakımı oldukça önemlidir. Güzelliğimizi yansıttığımız bir bütün olan vücudumuzun bakımı için doğru ürünleri tercih etmeliyiz. Kullandığımızda besleyecek, canlılık, pürüzsüzlük vererek bakım uygulayacak ürünler olmalıdır. Weleda, tüketicilerin tüm beklentilerini dikkate alarak geliştirmiş olduğu ürünlerle hizmet vermektedir. Tüketicileri bu markayı oldukça beğeniyor ve kaliteli buluyor. Bunun nedeni; öncelikle doğru bakım ürünleri geliştirmesi sonrasında içeriğinin tamamen organik olması yani katkı maddesi içermemesi ve de tüketicilerin ihtiyaçlarını bire bir karşılayacak olmasıdır. Vücut bakımı dediğimizde vücuttaki türlü bölgeler kastedilir. Yüz, el, ayaklar, lokal bölgeler vb. sıralanabilir. Bu bölgelerin zamanla doğal yolla olabileceği gibi, dışarıdan gelen etkilerle de hasara uğraması mümkündür. Kırışıklık, selülit, çatlaklar, çizgiler, morluklar, şişlikler gibi daha fazlasıyla sıralayabileceğimiz birçok kusur mevcuttur. Bu gibi durumlara maruz kalan vücudumuzu bakımla iyileştirebilir, yaşlanmanın önüne geçebiliriz. Eğer kendimizi seviyorsak doğru ürünlerle doğru bir bakım yapılmalıdır.

Vücut bakımında önemli olan düzenli bakımdır. Uygulayacağınız bakımı doğru ürünle yapmanız da çok önemlidir. Weleda bu noktada size destek olabilecek harika ürünler sunuyor. Örneğin; Weleda Skin Food Yüz ve Vücut Kremi. Bu kremle, çatlamış, kurumuş el, ayak, yüz, dirsekler gibi çokça bölgeye bakım yapabilirsiniz. Bunun dışında Weleda Birch Selülit Yağı’da, selülitli bölgede oldukça etkili sonuç sağlar. 28 gün boyunca kullanıldığında vücutta %35 oranında selülitte azalma görülmektedir. Ayrıca rahatlamak, stresi azaltmak ve kasları gevşetmek içinse Weleda Lavender Relaxing Body Oil kullanımı önerilmektedir.Weleda, ağız ve diş bakımı ürünleri de geliştirmiş bir markadır. İçeriği tamamen bitkisel olan bu ürünlerle ferah bir etki yaratır. Bilindiği gibi ağız ve diş sağlığı bakımı ihmal edilmeye gelmez. Gün içerisinde en az üç öğün yemek yeriz. Sonrasında, dişlerimizde biriken yemek artıkları, tortular iyi bir temizleme sonrası dişlerimizi terk eder. Bu nedenle dişlerimizi doğru ürünler kullanarak temizlemeliyiz. Weleda’nın geliştirmiş olduğu Weleda Children's Tooth Gel Çocuk ve Bebek Diş Macunu ile bebeklerin ve çocukların ağız bakımı kolaylıkla yapılabilir. Organik içeriğiyle ağız flora dengesini bozmadan ağız içindeki bakterileri temizler ve arındırmaya yardımcı olur. Bitkisel içeriği ile diş çürüklerinin engellenmesinde rol oynar, çocukların hoşuna gidecek kokuya sahiptir.

Weleda’nın yetişkinler için geliştirdiği ürünler de mevcuttur. Yetişkinlere özel olarak üretilen Weleda Regenerating Body Oil Pomegranate ile; doğal bir nemlendirici görevini gören yağ yenileyici özelliği ile cildin doğal nemini korumaya, canlılık vermeye, yumuşak bir doku kazandırmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki jojoba tohumu yağı, nar çekirdeği yağı ile cildi parlatıyor ve canlandırıyor. Kısaca Weleda, ürünleriyle mükemmel bir bakım sağlıyor.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.