sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
Ürün Yorumları

Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin

Jane İredale

Sıralama seçin
Görünüm:
 • İki uçlu kalem
 • Göz ve dudak için
 • Double dazzle, white pink seçenekleri
 • İpeksi yapı
 • Kolay kullanım
136,00 TL
(1)
 • Maskara
 • Kirpik güçlendirici
 • Onarıcı bakım
 • Black ice, espresso seçenekleri
 • Nemlendirici etki
232,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
 • Makyaj sabitleyici mineral sprey
 • Anti-aging bakım
 • Kuru cilt tipleri
 • Nemlendirici etki
 • 90 ML
215,00 TL
(1)
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
1 2
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Jane İredale HakkındaKurucusu Jane Iredale'dir. Iredale Mineral Kozmetik'i 1994 yılında kurmuştur. Şirketin başkanı ve kurucusu olan Jane, makyaj alanında bir numaradır. Makyaj ile yarattığı çizgiyi sektöre kazandıran marka, cilt bakımının ne kadar faydalı olduğunu da göstermiş oldu. Jane Iredale markasının çıkış noktasını, farklı marka ürünlerinin kötü etkilerini gördükten sonra bu alanla mücadele etmek isteği olarak nitelendiriyor. Eğlence sektöründe olan öncü isimlerin yani artist ve modellerin makyaj kusurlarını görmesi ve kariyerlerine kötü olarak yansıyacağını düşünmesi de onu bu sektörde arayışa itmiş. Bu tür kişilerle çalışarak tecrübelerini onla aktarmak istemiştir. Doğru ürün geliştirerek cilt tahribatlarını önlemek, hassasiyetlerin önüne geçmek için çalışmalarına devam etmiştir.

Jane markasını geliştirirken bir kadın için en önemli şeyin makyaj yaparken en kısa sürede en iyisini yapmak olduğunu nitelendirmiştir. Hedefi, iyi görünerek iyi hissetmenin mümkün olmasını sağlamaktı. Bu nedenle ürettiği ürünleri çok fonksiyonlu olarak geliştirmiştir. Pudra, kapatıcı, güneş bakım ürünleri hepsi cildin iyi görünmesini sağlamak amacı ile oluşturulmuş ürünlerdir. Kısaca Jane makyajın kolay olduğu kadar profesyonel görünümde olmasını hedeflemiştir. Marka, her ülkede ve yaşta tüketicilere hizmet sunmaktadır. Jane'nin başarısının sırrı ise; makyajı bir sanat olarak görmesi, son moda trendlerini takip ederek sürekli geliştirmesi, tüketicilerin doğal güzelliklerini arttırarak maksimum naturellik kazandırması olarak özetlenebilir.

Jane Iredale, yüz bakımında ve makyaj ürünlerinde oldukça iddialı bir markadır. İçeriği tamamen doğal ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Yüz bakımı ürünlerinde nemlendirici, anti-aging, yüz maskeleri, göz kremleri, temizleyici ve tonikler yer almaktadır. Bilindiği gibi ürünlerin kaliteli ve doğal oluşu kullanımı sonrasında bakımı oldukça maksimum seviyede iyileştirmektedir. Cildin kırışıklık, çizgi oluşumu, sarkma gibi deformasyonlarını ortadan kaldırarak cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. Nem ihtiyacı olan tüm cilt tiplerine yönelik olarak geliştirdiği nemlendiricileri ve yağlı, kuru, karma ciltler için geliştirmiş olduğu ürünleri ile tam bakım sağlar. Yüz temizliğinizi günlük olarak yapabileceğiniz ürünler sunan Jane İredale ile bakım oldukça kolaylaşır. Yüz maskeleri ile sıkılaştırma, cildi temizleme işlevi görmektedir. Göz kremleri doğal içeriği ile göz çevresine gereken bakımı yaparak sağlıklı bir cilt oluşumu sağlar.

Makyaj ürün yelpazesine bakıldığında; fırçalar, kalem, allık, kapatıcılar, göz farları, rujlar, fondötenler, rimeller ve pudralar seçkin ürünleri arasındadır. Jane Iredale, güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi tamamen korur ve tam bakım sağlar. UV ışınlarını etkisiz hale getiren ürünleri ile güneşten faydalanılmasını da sağlar. Görüldüğü gibi Jane Iredale, bütünlüğü ve etkinliği sadelik ve güzellik aracılığı ile kadınların hayatlarına katabilmek için ürün geliştirme yeteneğini maksimum düzeye çıkarmaktadır. Faaliyetlerin tüketici ihtiyaçlarına yönelik olarak büyük bir titizlikle ve saygıyla yapan ayrıca birçok doğal yaşamı destekleme, hayvanları koruma gibi gruba üyeliği bulunan marka alanında devleşmiştir.Jane Iradale MakyajJane Iradale makyaj ürünleri doğal bir makyaj deneyimi sunarken, aynı zamanda cildin bakım ihtiyacını da başarılıyla gerçekleştiren mineral içerikli ürünlerden oluşur. Jane Iradale makyaj ürünleri içerisinde bulunan zengin mineraller sayesinde cilt kusurlarını kapatır ve cildin doğal bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Jane Iradale makyaj ürünleri serisi yüzün her bölgesine güvenle uygulanabilir. Uzun süreli ve kalıcı bir etkiye sahip olan ürünler, içerisinde cilde zarar verici herhangi bir etken madde barındırmıyor. Makyaj ihtiyacınıza göre değişen, çeşitli ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Jane Iradale makyaj ürünleri kimyasal içerikli ürünlerin aksine, cildi yıpratmaz ve içerisinde bulunan doğal ürünler sayesinde cildi besler. Doğal renk pigmentleri sayesinde cildin kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Estetik ve sağlıklı bir cilt için Jane Iradale makyaj ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Jane Iradale Pudra

Jane Iradale pudra ürünleri doğal bir makyaj deneyimi sunarken, aynı zamanda cildin bakım ihtiyacını da başarılıyla gerçekleştiren mineral içerikli bir makyaj ürünüdür. Jane Iradale pudra ürünleri içerisinde bulunan zengin mineraller sayesinde cilt kusurlarını kapatır ve cildin doğal bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Jane iredale pudra çeşitleri farklı cilt tipleri ve onların ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Mineral yapılarıyla cilt üzerinde tahriş ya da tahribata neden olmazlar. Güneş koruma faktörüyle zenginleştirilen çeşidi mevcuttur. Altın karatlarıyla donatılan çeşidi ise cildin sağlıklı bir ışıltıyla parlamasına ve kusursuz bir görünüme destek olur. Jane Iradale pudra ürün serisi yüzün her bölgesine güvenle uygulanabilir. Uzun süreli ve kalıcı bir etkiye sahip olan ürünler, içerisinde cilde zarar verici herhangi bir etken madde bulundurmuyor. Makyaj ihtiyacınıza göre değişen, çeşitli ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Jane Iradale pudra ürünleri kimyasal içerikli makyaj ürünlerinin aksine, cildi yıpratmaz ve içerisinde bulunan doğal ürünler sayesinde cildi besler. Doğal renk pigmentleri sayesinde cildin kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Estetik ve sağlıklı bir cilt için Jane Iradale pudra ürünlerini tercih edebilirsiniz.Jane Iradale FondötenJane Iradale Fondöten ürünleri, mükemmel bir makyaj deneyimi sunarken, aynı zamanda cildin bakım ihtiyacını da başarılıyla gerçekleştiren mineral içerikli bir makyaj ürünüdür. Jane Iradale Fondöten ürünleri içerisinde bulunan zengin mineraller sayesinde cilt kusurlarını kapatırken, cildin doğal bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Cilt bakımı ve makyaj özelliklerinin yanı sıra güneş ışınlarına karşı korumada da oldukça başarılı bir performans sergilediği gözlemlenmiştir. Doğal yapısı ve mineral özelliği sayesinde ciltte herhangi bir tahrişe yol açmayan Jane İradale Fondöten ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Jane Iradale Fondöten ürünleri içerisinde bulunan mineral bazlı yapı sayesinde, ışıkla etkileşime geçerek, cildin daha doğal, daha yumuşak ve ışıltılı görünmesini sağlar. Kimyasal içerikli makyaj ürünlerinin aksine cildi kapatmaz, yıpratmaz ve gözeneklerin nefes almasına olanak sağlar. Doğal ve ipeksi yapısıyla bozulma ve kötü bir görünüme sebep olmaz. Mineral bazlı pigmentler sayesinde fondöten, pudra, kapatıcı ve güneş koruması özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Doğal bileşenlerden oluşan Jane Iradale Fondöten çeşitleri dermokozmetik makyaj ürün seçenekleriyle kusursuz bir makyaj deneyimi sunarken, cildinizin bakım ihtiyacını karşılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.