sadsad x
asdasd

Jane İredaleKurucusu Jane Iredale'dir. Iredale Mineral Kozmetik'i 1994 yılında kurmuştur. Şirketin başkanı ve kurucusu olan Jane, makyaj alanında bir numaradır. Makyaj ile yarattığı çizgiyi sektöre kazandıran marka, cilt bakımının ne kadar faydalı olduğunu da göstermiş oldu. Jane Iredale markasının çıkış noktasını, farklı marka ürünlerinin kötü etkilerini gördükten sonra bu alanla mücadele etmek isteği olarak nitelendiriyor. Eğlence sektöründe olan öncü isimlerin yani artist ve modellerin makyaj kusurlarını görmesi ve kariyerlerine kötü olarak yansıyacağını düşünmesi de onu bu sektörde arayışa itmiş. Bu tür kişilerle çalışarak tecrübelerini onla aktarmak istemiştir. Doğru ürün geliştirerek cilt tahribatlarını önlemek, hassasiyetlerin önüne geçmek için çalışmalarına devam etmiştir. 
 
Jane markasını geliştirirken bir kadın için en önemli şeyin makyaj yaparken en kısa sürede en iyisini yapmak olduğunu nitelendirmiştir. Hedefi, iyi görünerek iyi hissetmenin mümkün olmasını sağlamaktı. Bu nedenle ürettiği ürünleri çok fonksiyonlu olarak geliştirmiştir. Pudra, kapatıcı, güneş bakım ürünleri hepsi cildin iyi görünmesini sağlamak amacı ile oluşturulmuş ürünlerdir. Kısaca Jane makyajın kolay olduğu kadar profesyonel görünümde olmasını hedeflemiştir. Marka, her ülkede ve yaşta tüketicilere hizmet sunmaktadır. Jane'nin başarısının sırrı ise; makyajı bir sanat olarak görmesi, son moda trendlerini takip ederek sürekli geliştirmesi, tüketicilerin doğal güzelliklerini arttırarak maksimum naturellik kazandırması olarak özetlenebilir.
 
Jane Iredale, yüz bakımında ve makyaj ürünlerinde oldukça iddialı bir markadır. İçeriği tamamen doğal ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Yüz bakımı ürünlerinde nemlendirici, anti-aging, yüz maskeleri, göz kremleri, temizleyici ve tonikler yer almaktadır. Bilindiği gibi ürünlerin kaliteli ve doğal oluşu kullanımı sonrasında bakımı oldukça maksimum seviyede iyileştirmektedir. Cildin kırışıklık, çizgi oluşumu, sarkma gibi deformasyonlarını ortadan kaldırarak cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. Nem ihtiyacı olan tüm cilt tiplerine yönelik olarak geliştirdiği nemlendiricileri ve yağlı, kuru, karma ciltler için geliştirmiş olduğu ürünleri ile tam bakım sağlar. Yüz temizliğinizi günlük olarak yapabileceğiniz ürünler sunan Jane İredale ile bakım oldukça kolaylaşır. Yüz maskeleri ile sıkılaştırma, cildi temizleme işlevi görmektedir. Göz kremleri doğal içeriği ile göz çevresine gereken bakımı yaparak sağlıklı bir cilt oluşumu sağlar.
 
Makyaj ürün yelpazesine bakıldığında; fırçalar, kalem, allık, kapatıcılar, göz farları, rujlar, fondötenler, rimeller ve pudralar seçkin ürünleri arasındadır. Jane Iredale, güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi tamamen korur ve tam bakım sağlar. UV ışınlarını etkisiz hale getiren ürünleri ile güneşten faydalanılmasını da sağlar. Görüldüğü gibi Jane Iredale, bütünlüğü ve etkinliği sadelik ve güzellik aracılığı ile kadınların hayatlarına katabilmek için ürün geliştirme yeteneğini maksimum düzeye çıkarmaktadır. Faaliyetlerin tüketici ihtiyaçlarına yönelik olarak büyük bir titizlikle ve saygıyla yapan ayrıca birçok doğal yaşamı destekleme, hayvanları koruma gibi gruba üyeliği bulunan marka alanında devleşmiştir.
jane.jpg (83 KB)

Jane İredale Markasının En Çok Aranan Serileri


Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
206,00 TL
164,80 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
199,00 TL
159,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
240,00 TL
192,00 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
110,00 TL
88,00 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
190,00 TL
152,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
260,00 TL
208,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
260,00 TL
208,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
265,00 TL
212,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
229,00 TL
183,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
225,00 TL
180,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı