x
Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml

Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699986260199
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
100,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : Banyo Ürünleri
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 26.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Genital bölgenin hijyen bakımını destekleyen ürün, dış faktörleri, bakterileri, mikropları arındırır, bölgeye yaklaştırmaz. Enfeksiyon riskini genital bölgeden uzak tutan ürün, koku, kaşıntı ve tahrişin oluşmasına izin vermez. Dış genital bölgeyi temizler, pH seviyesine uygun biçimde tasarlanmış olan ürün mikrop, enfeksiyon riskini ortadan kaldırır. İntim bölgeyi temizler, güçlü koruma imkanı sağlar. Ürün ıslak el ve ya da banyo süngeri yardımı ile az miktarda sıkılarak bölgeye uygulanır, sonrasında iyice durulanır.
Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml

İntim bölgenin temizlenmesini destekler. Genital bölge hijyeni için son derece etkili olan ürün, cildin mikroplara karşı korunmasına yardımcı olur. Bakteriler, mikroplar, çeşitli mantar enfeksiyonlarına karşı genital bölgeyi korur. Bunun dışında tuvalet bakımının yanlış yapılması, cinsel ilişki sırasında bakteri geçişleri genital bölgeyi olumsuz etkiler. Bu noktada temizlik ve arındırıcı bakım, seçilecek olan ürün çok önemlidir. Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml, hijyan bakımına yardımcı olur. Akıntı, kaşıntı, koku ve yanma gibi sorunların giderilmesina yardımcı olur. Cildin pH değeri ile uyumlu ürün, genital bölge rahatsızlıklarını ortadan kaldırır. Tüm değerleri koruyan ürün genital rahatsızlıkların önlenmesine yardımcı olur, güvenle kullanılır.

Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml Özellikleri:

Genital bölgenin hijyen bakımına yardımcı olan ürün, dış faktörleri, bakterileri, mikropları ve enfeksiyonları bölgeden uzaklaştırır. Güçlü bariyer sağlayan ürün, koruma sağlar, temizlik bakımına destek olur. Koku, kaşıntı ve tahrişin giderilmesini destekler. Ürün, cildin ph değeri ile uyumludur ve optimum bakıma destek sağlar. Antibakteriyel özelliklidir. Rahatlıkla ve güvenle kullanılan ürün, hasar vermeden korumaya destek olur. Güçlü özellikli ürün perine bölgesinin temizlenmesine yadımcı olur. Siva Derm İntim Yıkama Solüsyonu 30 ml, genital bölgeyi tam olarak arındırır, uzun süreli koruma imkanı sağlar. Ürün, vajinal enfeksiyon riskini azaltır. İçerisinde sentetik kimyasallar yoktur. Bu nedenle intim bölgenin temizliğini hassas bir şekilde gerçekleştirir ve doğal dengesini korur.

Vücuda Etkisi: Genital bölgeyi her türlü mikroba karşı koruyan ürün, hijyen bakımını sağlar ve yanma, tahriş gibi sorunları giderir. Sabun ve alkali içermeyen ürün, dengeleyici bakım imkanı sağlar. Tüm mikropların giderilmesine yardım eder. Doğal ekstraktlardan elde edilmiş olan ürün intim bölgenin pH seviyesine uygun hafif organik bir temizleyici jeldir.

Uygulanan Bölge: Genital bölge temizliğini yapar, hijyeni garantiler.

Kullanım Şekli: Günlük olarak rahatlıkla kullanılır. Islak el ile veya bir banyo süngerine üründen az bir miktarda sıkılır. İntim bölge nazikçe yıkanır ve ardından iyice durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün perine bölgesine uygulanır. Ürün 30 ml olarak sunulur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.