x
sadsad x
asdasd
Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ML

Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ML

Daha fazla Roc ürünü
Barkod: 3574661116501
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
69,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Roc
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 22.09.2016 - Perşembe
Özet Bilgi : Göz ve çevresine ideal bakım gerçekleştirmek üzere tasarlanan üründür. Göz kenarlarındaki kırışıklıkları ve çizgileri kolajen desteğiyle doldurur ve pürüzsüzlük sağlar. Yine özellikle göz altı bölgesinde oluşan morlukları giderici bakım sağlayarak aydınlık ve taze bir görünüm kazandırır.
Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ml

Göz çevresindeki derimiz, bileğimizin içindeki deri kadar ince yapıdadır. Bu nedenle cildin diğer bölümlerinden daha çabuk yıpranmaktadır. Altında destek yoktur ve göz, çukurun, boşluğun üstünde durduğundan rengi de daha çabuk değişebilir. Göz bölgesinde yağ bezleri olmadığından göz bölgesi daha çok kurudur. Çok hassas yapıdadır. Göz mimiklerinden ve çeşitli nedenlerle gözünüzü kısarak baktığınızda çok etkilenir.

Yaşın ilerlemesi ile özellikle kadınlar panik yaşıyor. Çok erken yaşta bu problemlerle karşı karşıya gelmek istemiyorsanız, daha korumacı ve tedbirli davranışlar içerisinde olmalısınız. Örneğin, bakışlarınızdaki göz kısmalarınızı azaltmalısınız. Çünkü gözü kısarak bakmak göz kenarındaki kaz ayaklarının çoğalmasına neden olur. Güneş ışığına maruz kalmamalısınız. Göz çevresinin ince ve kuru olması nedeni ile kolay tahriş olabilir. Yoğun ve sık yapılan göz çevresi makyajı cildi tahriş edebilir. Ciltte oluşan tahriş göz çevresinin daha çabuk yaşlanmasına neden olur. Eğer genç görüntünüzün daha uzun süre devam etmesini istiyorsanız göz çevrenizi zararlı etmenlerden koruyarak, doğal ve kaliteli olan Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ml ürünü kullanmaya başlayın.

Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ml, göz çevrenizi daha aydınlık bir görünüme kavuşturmaya, ciltte oluşan koyuluğu gidermeye, kırışıklığı, ince çizgileri, morlukları, gözaltı torbalarını iyileştirmeye, nemlendirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Roc Pro Sublime Anti Wrinkle Kırışık Karşıtı Göz Kremi 15 ml ürününü denemeye başlayarak, göz çevrenizde oluşabilecek kırışıklık, koyu halka ve göz altı torbası şikayetlerinize son verin, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan Bölge: Göz çevrenize uygulayınız.

Kullanım Şekli: Temiz olan göz çevrenize masaj hareketleri ile nazikçe uygulayınız ve ürünün emilmesini bekleyin. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük, sabah akşam 2 defa uygulayabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.