x
sadsad x
asdasd
-%40
Perricone MD Advanced Eye Area Therapy 15 ml İnce Çizgi Ve Morluklar İçin Göz Serumu

Perricone MD Advanced Eye Area Therapy 15 ml İnce Çizgi Ve Morluklar İçin Göz Serumu

Daha fazla Perricone MD ürünü
Barkod: 651473512004
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
999,00 TL
599,40 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Özet Bilgi : Yorgunluk, stres ya da başka çevresel faktörler nedeniyle göz çevresinde oluşan tahrip olmuş görüntüyü yok etmeye çalışan Perricone MD markasının bu ürünü sağlıklı bir görünüm sunar. Cildinizi besleyerek onarır. Aydınlık ve ışıltılı bir göz çevresi kazanmanıza yardımcı olur.
Perricone MD Advanced Eye Area Therapy İnce Çizgiler Ve Morluklar İçin Göz Serumu 

Beslenme yetersizliği, GDO'lu ürünler, dengesiz beslenme, yorgunluk, stres yaşamımızın bir parçası oldu. Tüm bu dış etkenler vücudumuzun değişik yerlerinde olduğu gibi göz çevremizde ve göz altı torbalarımızda morluklara ve nem kaybı ile çizgilere, çatlaklara neden oluyor. Göz altında oluşan bu istenmeyen görüntü yorgun, yaşlı, olumsuz bir görüntüye sebep olur.Perricone MD Advanced Eye AreaTherapy İnce Çizgiler Ve Morluklar İçin Göz Serumu ferahlatıcı bir etkiye sahip olan bu ürün gözünüze herhangi bir zarar vermez ve aksine antioksidan etkisiyle gözünüzü koruyucu bir etkiye sahiptir. Perricone MD Advanced EyeAreaTherapy İnce Çizgiler Ve Morluklar İçin Göz Serumu, genç ve pürüzsüz bir görüntüye ulaşmanıza yardımcı olur

Perricone MD Advanced Eye Area Therapy İnce Çizgiler Ve Morluklar İçin Göz Serumu Özellikleri

Vücuda Etkisi: Göz çevresinde zaman içerisinde oluşan koyu halkalar ve renk değişikliği ile mücadele eder. Gençleşmek isterken sizin en yakın yardımcınız olacak önemli bir üründür. Göz çevrenizde oluşan şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. İnce çizgilerin derinleşmesini engelleyici etki yapar, derinizi yumuşatır ve nemlendirir. Ürünümüz cildinizin tahriş olmasını engelleyici özelliklere sahiptir. Ayrıca Perricone MD Göz Kremi ile beraber de kullanabilirsiniz.

Uygulanan Bölge: Göz altı bölgesi ve göz çevresine uygulayınız. Göz ile direk temasını engelleyiniz.

Kullanım Şekli: Perricone MD Advanced EyeAreaTherapy İnce Çizgiler Ve Morluklar İçin Göz Serumu kullanırken, ilgili bölge temizlendikten sonra kurutulur ve vücudun emebileceği oranda yavaşça çatlak ve kırışıklıkları ovarak sürülür. Bir süre kasların hareket ettirilmemesi gerekir. 2 hafta sürekli kullanımınızı öneririz. Günde 1 defa tekrarlayabilirsiniz. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı:
2 hafta sürekli kullanımınızı öneririz. Günde 1 defa tekrarlayabilirsiniz. Tüm bölgeyi ince bir tabaka ile örtebilecek kadar sürmeniz yeterlidir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.