%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Nutrefor Kids, DHA, Omega 3 ve Diğer Gıda Takviyeleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Nutrefor Daily Omega 3 30 Kapsül
%0 İndirim
358,00 TL
358,00 TL
Sepete Ekle İncele

Nutrefor

Santefor Sağlık Ürünleri A.Ş. tarafından yaratılan Nutrefor, yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak çeşitli gıda takviyeleri sunuyor. Saf sebze ve meyve ekstrelerinden Omega 3 takviyelerine, çiğnenebilir ürünlerden multivitaminli içeriklere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Nutrefor yorum ve geri bildirimlerde de alanının öne çıkan markalarından biri. Siz de markanın takviye edici gıdalarını Narecza'da keşfedebilir, ürün detaylarını öğrenerek hemen alışverişe geçebilirsiniz.

Nutrefor Multivitamin Takviyeleri

Nutrefor gıda takviyesi ürünleri arasında multivitamin içeriğine sahip olanlar sık araştırılıyor. Bu ürün grubunda yetişkinlere ve çocuklara ayrı seçenekler sunuluyor. Örneğin, Multi Veggie gıda takviyeleri kapsül formunda olup 1 kapsülünde 99 mg organik sebze tozu karışımı, 10 mg organik ıspanak, 9 mg organik brokoli, 5 mg organik kereviz, 5 mg organik sarımsak, 5 mg organik soğan gibi içeriklere sahip. Bununla beraber krom, demir, çinko, Vitamin C gibi bileşenler de bu takviyelerin formülünde yer alıyor. Organik tarım metoduyla üretilen, 13 vitamin, 7 mineral ve 15 sebze içeren bu takviye edici gıdaları ise meyve ekstreleri ile donatılan Multi Fruit Energy takviyeleri takip ediyor. Bileşenleri arasında toplam 6 meyve, 13 vitamin ve 7 mineral bu Nutrefor takviyeleri, 11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından kullanılabiliyor. Tatlandırıcı, koruyucu ve yapay renklendirici içermemesi, hem vejetaryen hem de veganların kullanımına uygun olması da bu takviyeleri daha geniş bir kitleye yönelik kılıyor. Nutrefor Kids ürünleri de vitaminler, sebzeler, mineraller ile zenginleştirilen formüllere sahip. 4-10 yaş grubundaki çocuklara yönelik imal edilen bu gıda takviyeleri yapay tatlandırıcı, gluten içermiyor. Nutrefor kapsül ve şurup formundaki takviyeleri ile de yetişkinlere ve çocuklara sunduğu ürünlerinde çeşitlilik gösteriyor.

Nutrefor Omega 3 Takviye Edici Gıdalar

Nutrefor DHA Omega 3 takviyeleri ile de ayrıca incelemeye alınıyor. Bu grupta da yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak farklı formüller sunuluyor. Kapsül formunda bulabileceğiniz yetişkin gıda takviyelerindeki balık yağları 4 farklı cins tuna balığından elde ediliyor. Markanın resmi sayfasında aktardığı sağlık beyanlarına göre EPA ve DHA desteği erişkinlerde hafızayı güçlendirmeye, ceviz yağı, içerisindeki ALA ile özellikle beyin sağlığını desteklemeye ve kadife çiçeği ekstresinin içerdiği lutein ise yaşla birlikte ortaya çıkan görme problemlerini ve beyin fonksiyonlarındaki gerilemeleri engellemeye yardımcı oluyor. Yetişkin grubunda yer alan Omega 3 takviyelerinde de bu içerik ve bileşenleri görmeniz mümkün. Bununla beraber takviye edici gıdalar ilaç olmayıp tedavi amacıyla kullanılamıyor. Gıda takviyelerinin kullanımı öncesinde profesyonel tıbbi yönlendirme almanız ve hekiminizin direktifleri doğrultusunda hareket etmeniz önem teşkil ediyor. Markanın Omega 3 grubunda çocuklara yönelik sunduğu takviyeler ise şurup formunda imal ediliyor. Bunlar da çeşidine göre EPA, DHA, ceviz yağı, Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin C, Vitamin E, demir, selenyum gibi içeriklere sahip. Markanın resmi sitesinde aktardığı sağlık beyanına göre D3 vitamini, hayatın ilk yıllarında sinir sistemi gelişiminde önemliyken Uygun Omega-3 desteği, sağlıklı nörolojik fonksiyonlar için gerekli.

Diğer Gıda Takviyeleri

Nutrefor, bağışıklığa yönelik sunduğu takviyelerde de yetişkinler için kapsül, çocuklar için şurup formunu devam ettiriyor. Kapsül formundaki Nutrefor Optimus kara mürver, beta glukan, Vitamin D, çinko, meyve ve bitkiler içeriyor olup 11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından kullanılabilir. Markanın resmi sayfasında aktardığı sağlık beyanına göre beta-glukan, üst solunum yolu enfeksiyonlarına yakalanma sıklığını azaltmaya, kara mürver ekstresi ve çinko bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Nutrefor Kids grubunda yer alan Optimus takviyesi ise 4-10 yaş grubundaki çocuklara yönelik sunuluyor. Kara mürver, beta-glukan, Vitamin C ve Vitamin D3, çinko, meyveler ve sinirli ot içeren bu gıda takviyeleri de markanın pek çok takviyesi gibi yapay tatlandırıcı ve gluten içermiyor. 150 ml’lik cam şişede sunulan bu şuruplar günlük kullanıma uygun. Bunlarla beraber tekrar hatırlatmak gerekirse; takviye edici gıdaların ilaç olmadığını, hastalık önleme amacıyla kullanılamayacağını, kullanım öncesinde mutlaka tıbbi yönlendirmelerden ve hekiminizin direktiflerinden yararlanmanız gerektiğini unutmayın.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.