sadsad x
asdasd

Proxeed Plus Ürünleri

Görünüm: 3 4
₺ 235,00
Kargo Bedava
SEPETE EKLE
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Proxeed

Proxeed Plus, düşük sperm seviyesi ve hızına sahip olan erkekler için geliştirilmişbir gıda takviyesi ürünüdür. Spermin kalitesini yükseltmeye yardım eder. Bir erkekte olması gereken sperm sayısı; 15 milyon-200 milyon arasındadır. 15 milyonun altındaki sperm değerleri düşük sperm seviyesine girmektedir.
Çevre kirliliği, stres, alkol, hareketsiz yaşam, dengesiz ve sağlıksız beslenme, dar iç çamaşırı giyme gibi birçok farklı neden spermin kalitesinin ve seviyesinin düşmesine neden olabilmektedir.Yapılan araştırmalar; sigara ve alkol kullanımının sperm üzerinde toksik etki yarattığını göstermiştir. Özellikle sigara, spermde DNA hasarına sebep olmaktadır. Spermde meydana gelen hasarın sonucunda da sperm seviyesi ve kalitesi düşmektedir. Bu da bebek sahibi olmak isteyen kişileri olumsuz olarak etkilemektedir. Proxeed Plus, özellikle çocuk sahibi olmak isteyen erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. İçeriğinde C Vitamini, B12, B5, B6, Çinko, E Vitamini, Folik asit gibi birçok bileşen yer almaktadır. Yapılan araştırmalar birçok gıda ve vitaminin sperm üzerinde etkili olduğunu da göstermektedir. Özellikle C ve E Vitaminleri spermin kalitesinin ve seviyesinin artmasında büyük rol oynamaktadır. C vitamininin spermin fonksiyonel yapısı için de önemli olduğu bilinmektedir. Proxeed Plus’ın içeriğinde yer alan bu birbirinden etkili vitamin, mineral ve bileşenler hem enerji kazanmanıza hem de sperm sayınızı arttırmaya yardımcı olmaktadır.
Proxeed Plus’ın etkisini gösterebilmesi için en az 6 ay düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Etkilerini ilk 3 aydan sonra göstermeye başladığı bilinmektedir.
Proxeed Plus,doktorunuz başka şekilde önermediği sürece günde 2 defa sabah ve akşam su ile birlikte tüketilmelidir. Sıcak su ya da gazlı bir içecek ile kullanılmamalıdır. Her kutuda 15 adet paket bulunmaktadır. 20 yaş altı erkeklerin kullanımına uygun değildir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.