x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Proxeed
Sırala:

Proxeed Plus

Proxeed® Plus sperm kalitesini kontrol altına alan ve daha sağlıklı olmasını sağlayan bir destekleyici üründür. İnsan vücudunda bazı nedenlere bağlı olarak meydana gelen serbest radikaller birçok zarara neden olabilir. Sperm üzerinde de olumsuz etkileri olabilen serbest radikallere karşı Proxeed® Plus bir kalkan görevi görür ve sperm kalitesini uygun hale getirir. Proxeed® Plus spermi korumak için özel olarak tasarlanmış bir içeriğe sahiptir. İçerdiği etkin maddeler sperm sayısını hızını ve hareketliliğini artırır ve üremeye uygun hale getirir. Proxeed® Plus'ın etkisi bilimsel olarakta ispatlanmıştır.

Gerçekleştirilen sperm testleri spermlerin sayısından ziyade hızını ve şeklini de belirler. Bu testlerde net bilgiler verilebilmektedir. Test öncesi 3 gün cinsel ilişki gerçekleştirilmemelidir. Bu durumda gerçek sonuçlar alınabilir. Sperm örneğinin de çok kısa bir zamanda labaratuara ulaştırılması gerekir. Sperm sayısı gebeliğin gerçekleşme süresini de etkiler. Ancak sperm sayısı kadar hareketli olması da oldukça gerekli ve önemlidir. Sperm sayısı fazla olupta hızı düşükse gerekli oranın altında kalacağından faydalı bir üreme beklenemez. Bu durum sperm sayısı düşük olupta hızı yüksek olan sperme benzer. Etkileri hemen hemen aynıdır. Yani etkisizdir. Bu gibi durumlarda Proxeed Plus kullanarak sperm sağlığını, hızını, sayısını kontrol altına alıp döllenme şansı artırılabilir.

Gebe kalabilmek için gerekli olan sperm sayısına bakıldığında bu konuda sayı vermek çokta mümkün değildir. Erkeklerde salgılanan meni içerisindeki 1 mililitrede 15 milyon sperm bulunmalıdır. Bu oranın altındaki değerler düşük sperm seviyesi olarak belirlenir. Sperm sayısında üst sınır bulunmamaktadır. Menide fazla sayıda sperm hücresi de bulunabilir. Sperm hücrelerindeki sayıların düzenlenmesi için Proxeed Plus kullanılır. Proxeed Plus kullanımı ile olumlu etkiler gözlemlenmektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.