x
sadsad x
asdasd
-%30
Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml

Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml

Daha fazla Klorane ürünü
Barkod: 3282779039482
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
59,90 TL
41,93 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Klorane
Ürün Serisi : Saç Kremleri
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 20.01.2018 - Cumartesi
Özet Bilgi : Boyalı saç tipleri için geliştirilen saç bakım kremidir. Nar ekstreli formülüyle rengin uzun süre muhafazasına yardımcı olur. Yıpranan saç tellerinde onarım sağlayarak sertlikleri giderir, yumuşak ve bakımlı bir görünüm sağlar.
Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml

Nar ekstreli bileşimi ile saç sağlığını ve canlılığını korur. Uzun süreli ve kalıcı bakımı garantiler. Zengin antioksidan içeren ürün, doğal ve özel içeirklidir. Saçların yumuşak ve pürüzsüz olmasına imkan tanır. Renklerin korunmasına yardımcı olur. Yoğunlaştırıcı ve nemledirici bakım imkanı sağlar. Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml, düşük pH değerine sahiptir, saç gelişimini destekler. Tahriş ve hasarlara neden olmaz. Ultra yumuşak formüllüdür. Saçların kolaylıkla atranmasına yardım eder. Saçları kökten uca kadar hacimlendirir. Kolay taranan ve şekil alan saçların gelişimine yardımcı olur. Uzun süreli etki sağlayan ürünle gereken bakım en iyi şekilde gerçekleşir. Ürün dermatolojik olarak da test edilmiştir.

Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml Özellikleri:

Rahat kullanımlı ürün pürüzsüz, yumuşak ve caı saç gelişimine destek olur. Saçların ağırlaşmasına izin vermez. Saçlara dolgunluk ve güç kazandırır. Nemlendirici ve besleyici saç bakımını destekler. Klorane Nar Ekstresi İçeren Boyalı Saçlar için Saç Kremi 200 ml, saçları nazikçe temizler, ince ve kırılmaya müsait olan saçlarda onarıcı bakım sağlar. Yapılandırıcı ve yenileyici saç bakımını destekler. Canlı, güçlü saç gelişimine destek olur. Bileşimindeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar, yumuşak ve hacimli saçlar geliştirir. Saçların yumuşamasını sağlar ve pürüzsüzlük kazandırır. Kopma ve kırılmaları önleyen ürün cildi yormaz ve güçlü saç gelişimine destek olur. Hacimli ve dolgun saç gelişimine destek olur.

Saça Etkisi: Nar ekstreli ürün düşük pH değeri ile saç derisine zarar vermez. Saçlarda kırılma ve kopma gibi sorunların oluşmasına izin vermez. Günlük kullanıma uygundur, saçların yumuşamasını, canlanmasını ve parlamasına yardımcı olur. İnce telli saçlarda hacim ve güç sunar. Ürün saç banyosu sırasında canlandırıcı, saçları yumuşatıcı bakım gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Saç yüzeylerine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Havluyla kurulanmış saça uygulayın. Saçta 2-3 dk. bırakınız, ardından durulayın.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün saç banyosu ve banyo sırasında iki ceviz büyüklüğünde saça uygulanır. Ürün 200 ml olarak sunulmaktadır.

Not: "Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır."
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.