sadsad x
asdasd

Evalar

Evalar sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Evalar Mumiyo 60 Tablet
Evalar - Evalar Mumiyo 60 Tablet
  • Takviye edici gıda
  • Potasyum ve Kalsiyum içeriği
  • İlaç değildir
  • 60 tablet
(0)

Evalar Mumiyo 60 Tablet

%25
122,00 TL
91,50 TL

Dermoday Cilt Bakımı

Yüz, insanın en değerli bölümüdür. Yüzümüzde oluşan yaşlanma etkileri veya diğer sorunlar özgüvenimizi kötü yönde etkileyebilir. Bu yüzden yüzümüze iyi bakım yapmalı, her daim sağlıklı görünmesini sağlamalıyız. Bilindiği üzere her insanda farklı cilt tipi bulunmaktadır. Bu farklılıklar, beslenme, hava şartları gibi dış etkenlere bağlı olabildiği gibi, genetik nedenlerden dolayı da ortaya çıkabilir. Genelde bu farklılık; kuru, yağlı ve karma olarak üçe ayrılır. Bu üç farklı cilt tipi, farklı uygulamalar gerektirmektedir.

Yağlı cilt genellikle 20’li yaşlarda, yani ergenlik döneminde görülür. İlerleyen yaşlarda yüzdeki yağ dengesi normale döner ama normale dönmemesi de az rastlanan bir durum değildir. Yağlı ciltlerde gözenekler oldukça açık olduğu için parlama görülür. Sivilce ve siyah nokta oluşumuna yatkındır. Bu yüzden cildin sürekli temiz tutulması ve gözeneklerin sıkılaştırılması gereklidir. Dermoday’in bu cilt tipine uygun ürünleri, hızlı ce sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar.

Kuru cilt ise genelde üç sebepten doğar; hava koşulları, kullanılan ilaçlar ve yaşlılıktan kaynaklanan doğal süreç. Kuru ciltler, yağlı ciltlere nazaran daha özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar ve daha ince ve şeffaf bir görüntüye sahiptirler. Bazı kuru cilde sahip kişilerde pul pul soyulmalar görülür. Yaşlanmaya en yatkın cilt tipidir. Doğru ürünlerin seçilmesi oldukça önemlidir. Dermoday’in cilt temizleme ürünleri kullanılarak bu büyük sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Karma cilt yapısına bakıldığında ise, yüzün T bölgesinin yağlı, yanakların kuru olduğu görülür. En fazla bulunan cilt tipidir. Karma cilt tipleri, bakım ürününü seçerken çok dikkatli olmalıdır. Örneğin; yoğun bir nemlendirici kullandıklarında yüzün bazı bölgelerinde sivilcelenme meydana gelir. Dengeleyici bir bakım esastır. Dermoday’in karma ciltler için sunduğu ürünler, tam da bu özelliktedir.

Sonuç olarak; yüzümüz ne kadar sağlıklı ve güzel olduğumuzu gösteren yegâne parçamızdır. Cilt tipimiz ne olursa olsun düzenli bakımımızı, en doğru şekilde yapmalıyız. Dermoday, size güzel bir yüze giden yolda en etkili çözümleri sunacaktır.

Dermoday Saç Bakımı

Diğer bir önemli noktamız olan saçlar için hassas ve etkili bakımı Dermoday’in ürünleriyle sağlayabilirsiniz. Şampuan, saç kremi, serum, saç maskesi Dermoday’in ürün portföyünde bulunan çeşitlerdir. Yine saç tipinize göre ürün seçebilir ve istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Dermoday’in dökülmelere ve kepeğe karşı ürünlerini mutlaka denemelisiniz.

Dermoday Vücut Bakımı

Vücutta oluşan yaşlanma etkilerini Dermoday ürünleriyle giderebilir, vücudun ihtiyacı olan nemi ve bakımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Cilt tipinize uygun Dermoday’in doğal ve etkili ürünleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Güzel yarınlar, sizin güzelliğinizde saklı. Doğru marka ile mutluluk elinizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.