x
Marka Listesi
Sırala:
Activar
Sırala:

Activar Ürünleri

"Yeni Nesil" cilt bakımı deniyorsa akla ilk gelen marka Activar. Marka kendini böyle tanımlıyor.bMarka biraz araştırıldığında bu iddiası hiçte yabana atılacak gibi durmuyor. Özellikle içeriği farklı bir bakış açısı katmış ürünlerine. Anti-aging denildiğinde canlı, temiz, ferah, bakımlı bir cilt gelir akıllara. Activar, bu tanımı karşılar şekilde ürünler geliştirmiş bir markadır. Yeni nesil denmesinin sebepleri var elbet. İçeriği üzerinde fazlaca durulan marka, bileşenlerinin diğer ürünlerden çok farklı bir noktada olduğunu söylüyor. Özellikle AC-11 maddesi derin bakım sağlayarak cilde bakım uyguluyor.

 

Activar, temel cilt bakım ürünü olarak kendini tanımlıyor. Peki ne demek istiyor?

 
Formülünde hem anti-aging hem de günlük cilt bakımı özelliğini taşıyor. Ürünü kullanırken aynı zamanda rahatça makyaj yapabilir, güneş koruma ürünlerini de kullanabilirsiniz. Cilde olumsuz olarak etki eden UV ışınların etkisini kırıyor, koruma sağlıyor. Cildi derinden onaran bileşenleri ile yaşlanmayı geciktiriyor. Yanısıra; kalıcı nemlendirme sağlıyor, kırışıklıkların azalmasına etki ediyor, doğum ve cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor, cilt altı dokuyu destekliyor ve güçlendiriyor, göz altı morluklarını, torbalarını ve kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Akıllı formülü ile neler yapıyor?

İçindeki Cuivridon® ile cildin kuru ve yağsız bölgelerine besleme sağlıyor böylece yüzün yağ dağılım dengesini ayarlıyor. Tek formül ile hem kuru hem de yağlı ciltlerde etkisini gösteriyor. Hassas ciltler için de doğru ve ideal bakım sağlıyor. Formülü ile göz çevresi, gözaltı morlukları, göz torbaları, kırışıklıkları azaltmak için mucizevi etkiler gerçekleştiriyor. Antioksidan etkisi ile cilt bakımını derinden yapıyor. İçerdiği C Vitamini, E vitamini, Co enzim Q-10, alfa lipoik asit, beyaz çay ekstresi gibi çok güçlü anti-oksidanlar ile cilt altına etki ediyor derin bir bakım sağlıyor.
 
Marka yeni nesil cilt bakım ürünleriyle sahada sizleri selamlıyor. Bu ürünlere kısaca yakından bakalım;
 
Activar Onarıcı Gündüz Kremi: AC-11® içeren ACTIVAR® Onarıcı Gündüz Kremi (Intensive Day Repair Cream), gün boyunca cilde hasar vererek cildin erken yaşlanmasına neden olan zararlı etkenlerle savaşmak için özel olarak üretilmiştir.
 
Activar Onarıcı Gece Kremi: ACTIVAR® Onarıcı Gece Kremi: Gündüz maruz kalınan zararlı etkenlerin ciltte ve hücre DNA'sında bıraktığı hasarı onarımına yardım etmek, güçlü yenileyici, kollajen üretimini artırıcı, besleyici etkisi ile ciltte oluşabilecek, kırışıklık, leke ve gevşeklik gibi kalıcı yaşlanma belirtilerini azaltan anti-aging etkiyi göstermek için geliştirilmiştir.
 
Activar Onarıcı Göz Çevresi Kremi: AC-11® içeren Onarıcı Göz Kremi, gündüz ve gece kremlerindeki aktif antioksidanlar ve kırışıklık giderici maddelerin yanısıra göz çevresindeki hassas bölge için yatıştırıcı ve şişkinliği giderici etki sağlar.
 

Activar Kapsül: AC-11® içeriği, şimdilerde Activar Kapsül içerisinde mevcuttur. Bu içerik doğal sistemimizi derinden etkiler ve sağlıklı olmamızı sağlar. Görüldüğü gibi "Yeni Nesil Cilt Bakımı" Activar'dan soruluyor. Cilt bakımı sorularınızı hangi markaya soracağınızı artık biliyorsunuz. Bu durumda sepetinizde Activar'a yer açmanızın zamanı geldi!

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.