sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Activar

Sıralama seçin
Görünüm:
  • Özel ekstre
  • Peru bitkisi
  • Zengin içerik
  • 30 Tablet
  • İlaç değildir
%20
200,00 TL
160,00 TL
(4)
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Activar Hakkında"Yeni Nesil" cilt bakımı deniyorsa akla ilk gelen marka Activar. Marka kendini böyle tanımlıyor. Özellikle içeriği farklı bir bakış açısı katmış ürünlerine. Anti-aging denildiğinde canlı, temiz, ferah, bakımlı bir cilt gelir akıllara. Activar Krem, bu tanımı karşılar şekilde ürünler geliştirmiş bir markadır. Yeni nesil denmesinin sebepleri var elbet. İçeriği üzerinde fazlaca durulan marka, bileşenlerinin diğer ürünlerden çok farklı bir noktada olduğunu söylüyor.

Formülünde hem anti-aging hem de günlük cilt bakımı özelliğini taşıyor. Ürünü kullanırken aynı zamanda rahatça makyaj yapabilir, güneş koruma ürünlerini de kullanabilirsiniz. Cilde olumsuz olarak etki eden UV ışınların etkisini kırıyor, koruma sağlıyor. Cildi derinden onaran bileşenleri ile yaşlanmayı geciktiriyor. Yanısıra; kalıcı nemlendirme sağlıyor, kırışıklıkların azalmasına etki ediyor, doğum ve cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor, cilt altı dokuyu destekliyor ve güçlendiriyor, göz altı morluklarını, torbalarını ve kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı oluyor.

İçindeki Cuivridon® ile cildin kuru ve yağsız bölgelerine besleme sağlıyor böylece yüzün yağ dağılım dengesini ayarlamaya yardımcı olur. Tek formül ile hem kuru hem de yağlı ciltlerde etkisini gösteriyor. Hassas ciltler için de doğru ve ideal bakım sağlıyor. Formülü ile göz çevresi, gözaltı morlukları, göz torbaları, kırışıklıkları azaltmak için etki sunuyor.

Activar nigth cream güçlü bir anti aging ürünüdür. Ürün benzerlerinden farklı olarak içeriğinde aktifit bulunmaktadır. Bu ürün gece kullanıma uygundur. Activar Day cream ise gündüz kullanıma uygun cildi besleyen sıkılaşmasını amaçlayan kremdir. Aynı zamanda kırışıklıkların azalması içinde etkili bir kremdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.