x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Cumlaude Lab D-Clar Despi... Cumlaude Lab D-Clar Gotas... Capicade Dark Spot Correc... Nuxe Expert Anti Taches I... Nuxe Expert Anti Taches A... Nuxe Expert Anti Taches A... Dermoday Pigmentage Krem ... Dermoday Pigmentage Serum... Caudalie Vinoperfect Conc... Isis Pharma Neotone Kofre...
Sırala:
1 2 3 .... 8 9 10
Sırala:
1 2 3 .... 8 9 10

Cilt Lekesi Ürünleri

Cilt Lekesi Ürünleri deriden daha açık veya deriden daha koyu olmak üzere iki çeşide ayrılan renk değişikliklerinde kullanılan ürünlerdir. Cilt Lekesi Ürünleri cilt lekelerinin önlenmesinde ve geçirilmesinde kullanılan ve içerisinde; yüz ve vücut serumları, mineralli fondötenler, leke giderici güneş kremleri, kapatıcı jeller, tozlar ve lekeler için özel üretilen çeşitli roll-on lar bulunan ürünlerdir.

Cilt Lekesi Ürünleri kullanmak ne kadar fayda sağlar?

Cilt Lekesi Ürünleri; cilde dışarıdan alamadığı canlı görünümü sağlamaya çalışır. Bunu yaparken, cilde kaybettiği rengini geri kazandırır. Ciltte oluşmuş renk farklılıkların bu sayede çözüme kavuşturulması beklenir. Çünkü kullanılan Cilt Lekesi Ürünleri; cilde rengini veren pigmentlerin artmasını sağlamaktadır. Özellikle güneşin zararlı ışınlarından renklenen deriyi onarmaya çalışır. Genellikle Cilt Lekesi Ürünleri etkileri uzun sürelidir. Hücreleri yenileyen kremler; serumlar veya mineral bakımından zengin olan fondötenler çizgi ve kırışıklıkları da hafifletir.
 
Cilt Lekesi Ürünlerinin kullanmayı gerektiren cilt lekelerinin sebepleri nelerdir?Cilt
 
 
Lekesi Ürünlerinin kullnılmasını gerektiren Cilt lekeleri kişinin sağlıklı olması veya yaşamasına engel değildir. Sadece görüntü ile ilgilidir. Cildin Cilt lekelerinin birçok sebebi vardır. Hormonsal farklılaşmada, kadınlarda gebelik, östrojen hormonu, doğum kontrol hapı kullanılması ile ortaya çıkmaktadır. Hiperpigmentasyon, böbrek üstü bezi yetmezliği ile oluşan hastalıklar sonucunda ciltte lekeler görülebilmektedir. Hormonsal farklılaşma, şişmanlık, menopoza girme gibi durumlar et beni oluşturabilmektedir. Uzun yıllar güneşe maruz kalmak cilt benlerinin sayısını arttırmaktadır. Çiller, genellikle beyaz tenli ve kızıl saçlı kişilerde rastlanan ufak kahverengi noktalardır. Kış aylarında azalır ve yaz aylarında çoğalmaktadırlar. Çillerin yaş ilerledikçe belirginliği de azalmaktadır. Güneş lekeleri( lentigolar), genellikle yaşlılık lekeleri veya karaciğer lekeleri olarak da adlandırılırlar. Kişilerin orta yaştan sonra ellerinde ve yüzlerinde kahverengi lekelere neden olurlar. Güneş lekeleri deriyi boyayan melanosit hücrelerinin artması sonucunda oluşmaktadır. Doğum lekesi, ilaç kullanımı, sistematik rahatsızlıklar, kalıtım, sivilce izleri gibi etkenler de Cilt Lekesi Ürünleri ne sebep olmaktadır.
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.