x
sadsad x
asdasd
-%40
Janson Beckett Facial Skin Prep Hazırlayıcı Alt Baz 120 ml

Janson Beckett Facial Skin Prep Hazırlayıcı Alt Baz 120 ml

Daha fazla Janson Beckett ürünü
Barkod: 181661000032
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
520,00 TL
312,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Janson Beckett
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 120 ml
Güncelleme Tarihi : 29.01.2018 - Pazartesi
Özet Bilgi : Cildi restore eden içeriğiyle Janson Beckett Hazırlayıcı Alt Baz cilt yenilenmesine destek olur. Kullanılan bakım ürünlerinin performansını artırıcı özellik gösteren ürün kırışıklıkların giderilmesini sağlar, yatıştırıcı bakım sunar.

Janson Beckett Facial Skin Prep Hazırlayıcı Alt Baz 120 ml

Cilt altına uygulanan ürün üzerine uygulanacak olan malzemeler için etkili bir bakım bazıdır. Diğer ürünlerin performansını arttırıcı etki sunar ve içerdiği minerallerle cildin yenilenmesini sağlar. Cilt tarafından kolaylıkla emilen ürün cilt gözeneklerini açar ve canlılık sağlar. Canlı bir doku gelişimi destekleyen ürün cildin parlamasını ve erken yaşlanmasının engellenmesini sağlar.

Kırışıklıkları giderici bakım sunan ürün etkili ve gençleştirici bakımı destekler. Formülündeki trace mineralleri ile cildi restore eder. Janson Beckett Facial Skin Prep, cildin nemlenmesine destek olur ve cildin yatışmasını, sakinleşmesini sağlar. Diğer peptide ürünleri ile rahatça emilim gerçekleştirir. Cilt yüzeyindeki enerjinin artmasını sağlar. Cildin canlı ve sağlıklı görünmesine destek olur. Cilt gözeneklerindeki uyuşukluğu giderici etki sunar. Cildi besler ve nemlendirir.

Janson Beckett Facial Skin Prep Hazırlayıcı Alt Baz 120 ml Özellikleri:

Etkili bakım ürünü ile cilt bakım ürünlerinin altına uyulanarak etkili cilt bakımına hazırlık sağalr. Böylelikle uygulanan bakım ürünlerinin performansını arttırıcı etki sunar. Cildi yenileyen ve canlandıran ürün kolaylıkla emilir ve cilt gözeneklerini açarak canlılık sağlar. Cildin gelişimini destekleyen bakım ürünü erken yaşlanma belirtilerini yok eder. Canlı doku gelişimini destekleyen bakım ürünü ile parlamanın önüne geçer. Kırışıklıkları giderir ve cildi yeniler. Performans arttırıcı etkisi ile sakin ve yetışmış bir cilt geliştirir. Cilt tarafından hızla emilen ürün sağlıkı bir cilt gelişimi sunar. Gözeneklerin uyuşukluğunun giderilmesine destek olur.

Vücuda Etkisi: En önemli özelliği üzerine uygulanacak olan ürünlerin performansının artmasına destek olmaktır. İçerdiği minerallerle cildi yeniler ve kırışıklıkların giderilmesini destekler. Etkili bakım ürünü kırışıklıkları giderir ve sakinleştirici, yatıştırıcı bakım sunar. Cildin canlı ve sağlıklı olmasına destek olan bakım ürünle etkili bakım gerçekleşir.

Uygulanan Bölge: Yenileyici, canlandırıcı ve enerji kazandırıcı bakım ürünü göz altı, yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Kullanım öncesi cilt iyice temizlenir. Kullanılacak olan ürün göz altı, yüz ve boyun bölgesine uygulanır ve uygulanacak ürün kuruması sonrasında uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün göz altı, yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Ürün cilde uygulanacak ürünlerin öncesinde performans arttırması amacı ile uygulanır ve bekleme sonrasında ürün cilde uygulanır. Ürün 30 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Ürün kuruduktan sonra kullanılacak olan ürün uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.