sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Helen Seward

1969 yılında Milano'da kurulmuştur. Marka, profesyonel saç ürünleri konusunda uzman olan marka, talepkar müşterileri için en iyisini üretmektedir. Rekabetçi piyasada ihtiyaçları karşılamak adına uluslararası saç stilleri ve ortakları ile yakın işbirliği içerisinde bulunarak hizmet sunar. Helen Seward, ortak hedefleri olan araştırmacı ve uzmanlarla titiz personellerin çalışmaları doğrultusunda yenilikçi, yüksek performanslı ürünler geliştirmektedirler. Üretimlerini sertifasyonlandırarak üretim sürecinin her aşamasında yüksek kalite standartlarını sağlayarak ürünlerini geliştirirler. Helen Seward, yaratıcılık, teknoloji, malzeme ve hammadde kaynaklarını İtalya'dan temin etmektedir.
 
Her yeni ürün, doğa ve teknolojinin gelenek ve yeniliklerinin sentezidir. Helen Seward, doğal maddelerle teknik olarak gelişmiş aktif bileşenleri birleştirerek son trendler doğrultusunda saç stilleri yüksek performanslı ürünlerini sunmaktadır. Helen Seward, kendi koleksiyonunu teknik ve üslubuna göre şekillendirerek profesyonel olarak kendi stilini yaratır. Eşsiz ürünleri ile piyasada hizmet vermektedir. Helen Seward, küresel çapta bir projedir. Genç, dinamik profesyoneller tarafından yönetilen ve desteklenen bir kozmetik markasıdır. Profesyonel saç bakım ürünleri; boyama, tedavi görevini görür. SunCare ve stil erkeklerde kişisel bakım ve refah için özel ürünler üretir. Ürettiği ürünlerinde yüksek kalite her zaman söz konusudur. Uzmanlık gerektiren işlerinde İtalyan bir dokunuş söz konusudur. Helen Seward ürünlerindeki Argan yağı cilt bakımında; cilt lekelerini azaltma, güneş lekelerini azaltma, cilt sıkılaşmasına yardımcı olma, güneş sırasında ve sonrasında cildi korur ve yenileyici etki yaratır. Argan yağı yüz bakımında da oldukça etkilidir. Kırışıklık azaltmak, sivilce bakımını yapmak, yüz cildinde yağ dağılımını dengeleme, yumuşak ve parlak bir yüz. Gözaltı kırışıklıklarında etkilidir.
 
Helen Seward, İtalya modanın son trendlerinden esinlenerek uyumlu bir görüntüyü garantiler. Helen Seward ile son dokunuşu hissetmeniz çok kolay olacaktır. Helen Seward ürünlerinde Argan özünün büyükçe bir önemi vardır. Argan Yağı, sadece Fas'ın güney batısında yetişir. Doğal yapısındaki sıra dışı bileşim onu eşsiz yapmaktadır. Argan yağının doğal bileşimi, cilt için yararlı olan özellikle linoleik asit olmak üzere oleik asit ve palmitik asit gibi yararlı lipidler ve yağ asitleri içerir.
 
Helen Seward ürünleri düzenli kullanım ile kısa sürede etki eder. Her türlü cilt yapısına uygundur. Saçlarınız her zaman canlı, parlak ve güçlü kalabilmesi için gün içinde daha fazla neme , ihtiyaç duyar. Saça zaman içinde zarar veren, yıpranmasını, zayıf düşmesini sağlayan maddelerle savaşarak saçın zarar görmesini engeller. Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar. Saç kırıklıklarının oluşmasını önler. Saçları besler. Saç köklerini kuvvetlendirir. Yeni çıkan saçları güçlendirir, besler ve dökülmeleri engellemeye destek verir. Cilt ve yüz bakımında da kullanılan Argan Yağı kan akışını hızlandırarak selülitlerin azaltılmasına yardımcı olur. Helen Seward ürünleri içerisindeki Argan Yağı ile tüketicisine maksimum hizmeti sunmaktadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.