sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Anthelios Güneş Losyon ve Kremleri

UVA –UVB ışınlarının yarattığı olumsuzluklara karşı güneş kremi kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Zararlı ışınlar, bütün cilt yapımızı olumsuz yönde etkilemekte, deri kanserine bile neden olabilmektedir.Cilt farklılıklarına göre uygulanan La Roche Posay Anthelios ürünleri kapsamlı bir sonuç almanızda etkili olacaktır.
La Roche Posay Anthelios serisi, içerisinde bebek, çocuk ve yetişkinlere yönelik çok sayıda seçeneği barındıran bir ürün grubudur. Temel karakteristik özelliği minimalist formüllere yer vermesidir. Özenle seçilen içerikleri, yoğun şekilde faydasını gösterir. Ayrıca bronzlaşma sürecinin sağlıklı olmasında etkilidir.
Aşırı güneşe maruz kalınması halinde, ihtiyacınız olan sakinleştirici etkiyi La Roche Posay Anthelios Vücut Kremi ile bulabilirsiniz. Ürün, özellikle toleransı düşük alerjiye meyilli ciltlerde kapsamlı koruyucudur. Termal suyunun etkisiyle rahatlatıcı ve sakinleştiricidir. Doğal cilt bariyerinin güçlendirilmesinde etkilidir. Güneş kaynaklı yaşlanma izlerini ve kahverengi lekeleri azaltır. Hafif, ferahlatıcı yapısı sayesinde yapışkan bir his bırakmadan kullanım imkanı verir.
Anthelios serisinin öne çıkan ürünlerinden biri olan La Roche Posay Çocuklar için Güneşten Koruyucu Süt, kızarıklık, ağır yanıklar ve lekelere karşı etkilidir. Özellikle güneşten gelen ışınlara alerjisi olan çocuklar için kullanımı önerilir. Herhangi bir gözenek tıkanmasına neden olmadan, en alt tabakaya kadar koruma sağlar. Ürünün Mexoryl SX ve XL filtreleri koruma miktarını artıran özelliktedir. Kuru ve hassas ciltler için de ideal olan ürün, dengeli bir yapı kazanmanıza katkıda bulunur.
Göz çevresi en ince derinin olduğu bölgedir. La Roche Posay Anthelios Ultra Cream Spf 50+ile bu bölgeyi yoğun şekilde koruyabilir ve La Roche Posay’in geniş spektrumlu teknolojisinden faydalanabilirsiniz. XL Protect ve XL ProtectM ile fark yaratan ürün, özellikle hassas ve kısa sürede reaksiyon gösteren ciltlere yönelik geliştirilmiştir. Güneş alerjisi olan kişiler için de uygundur.
Bir güneş koruyucu ürün seçerken cilt yapınızın temel özelliklerini bilerek hareket etmeniz, daha iyi sonuçlar almanızda etkili olacaktır. Hem cilt yapınız hem de alerji, kırışıklık, kuruluk gibi ekstra sorunlara yönelik geliştirilen ürünleri alabilirsiniz. Ayrıca standart ürünlerden farklı olarak güneş koruyucu ürünlerin 20 dakika önceden cilde uygulanması ekstra dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Çünkü koruyucu aktif maddeler ancak bu süre içerisinde harekete geçer. Elbette cilde uygulama esnasında zemin temiz olmalı, su ve tere maruz kalınması akabinde, 2-3 saatte bir yenilenmelidir. Eğer koruyucu ürün 1 yaştan daha küçük bebekler içinse, güneşe karşı daha fazla önlem alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı