x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Fiesta
Sırala:
1 2

Fiesta

DTK Internation Washington DC, Amerika sınırları içerisinde kurulmuş olan beraberinde uluslararası bir cinsel sağlık kurumu olarak karşımıza çıkıyor. Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında yer alan aynı zamanda dünyanın birçok ülkesindeki insanlara vermiş olduğu güven ve zevki bir arada bulabilecekleri doğum kontrolleri sürecinde oldukça büyük ürünler sunuyor.

Geliştirilen ürüne yakından baktığımızda farklı seçenek alternatifleri sağlayarak, yenilikçi, cesur ve üstün kaliteli Fiesta çeşitleri, erişebilir fiyatıyla birlikte cinsel yaşamınıza renk katar. Misyon yapısının ele aldığınızda, sosyal pazarlama ile birlikte ortaya çıkan aile planlaması için çiftlere erişebilir fiyatlı beraberinde güvenli seçenekler sunarak ek olarak HIV/AIDS’ten koruma altına almıştır.

Vizyon şeklini ele alırsak, insanların hayatını geliştiren oldukça yenilikçi ve cesur insan hayatının toplumsal alanda geliştiren yenilikçi ve cesur bir pazarlama kuruluşu olmayı hedefleyen firma olarak karşımıza çıkıyor.

DTK Internation de Türkiye ve Amerika sınırları içerisinde yer alan ana şirketin benimsemiş olduğu misyona sahip kayıtlı bir ticari şirketler firmanın birinci hedefi ise kondom kullanımını olumsuz yaklaşım olarak değiştirmek için toplumdaki biz insanları bilgilendirmek ikinci hedefi ise erişebilir fiyata en yüksek kalitede partneriniz ile yapmış olduğu ilişkide aktifliği üstün seviyede kılmak.


Yaklaşık olarak 2008 yılından bu yana tüm dünya geneline bakıldığında yaklaşık olarak 500 milyardan fazla kondom 59 milyon doğum kontrol hapı ile beraberinde gelen 13 milyon iğne satış rakamlarına ulaşmış bulunmaktadır. DTK Internation 17 milyondan fazla çiftin düzenli ve düzensiz gerçekleştirmiş olduğu ilişkilerde hamilelik durumunu kontrol etmek için çeşitli ürünleri bünyesi altında yer vermiştir. Her yıl DTK Internation yenilik olarak programları ile ülke ve dünya genelinde birçok hayat kurtarmakta ek olarak Latin Amerika, Afrika, Asya'daki yaşayan ailelerin sağlık şartlarını bir kademe daha yükseltmeyi hedefin arasına koymuştur. Köklü kondom üreticisi olan firmaya yakından baktığımızda Türkiye sınırları içerisine 2008 yılından başlamış olduğu faaliyetlerle beraberinde gelen oldukça bilgili profesyonel ekibi ile birlikte 20 yıllık birikimini Türkiye'de yaşanan ilişkileri aktarmak için elimden gelen her şeyi yapmıştır.

Geliştirilen ürünlere sahip olmak için sırasıyla uygun fiyat, mutluluk, kullanım kolaylığı, aile Planlaması, çeşitlilik, alışveriş Kolaylığı, Kayganlaştırıcı, Korunma, özgürlük, içermiş olduğu on iki’li paketlerde karşımıza çıkmaktadır, güvenlik, temiz, fantezi, Kalite, zevk, memnuniyet güvenceniz ile birlikte yaklaşık olarak on altı tane farklı ana madde altında toplanabilir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.