sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dr Ciccarelli

Ciccarelli ailesinin 1700'lere dayanan eski bir ilaç kültürü vardır. Onlar üst kuşaklarından miras gelen eczacılık bilgisi ile otların ve minerallerin sağlık için kullanımı konusunda bilgi sahibiydiler. Bu ilme kökenlerinden sahip olan Pietro Ciccarelli 1835 yılında Kimya ve Eczacılık bölümünden mezun olmuştur. Hem ailesinden miras aldığı bilgiler hem de okulundan öğrenip aldığı bilgiler ile Ciccarelli Anti-Mısır Kremi üretmiştir. Pietro bunlarla kalmamış, bir eczacı, veteriner ve büyük bir süvari kaptanının torunu olarak bir diş macunu üretmiştir. Ardından bu üretime büyük bir yenilik getirerek toz diş macununu icat etmiştir.

Pietro Ciccarelli’nin ölümünden sonra bu işin başına "Nico” olarak tanınan Nicola Ciccarelli geçmiştir. 50li ve 60lı yıllarda babasından aldığı işi bir aile şirketine dönüştürmüş ve şirketi dönemin üretim ve sanayi merkezi olan Milan’a taşımıştır. Bunlarla birlikte Nicola Ciccarelli yeni işler, yeni markalar ve yeni ürünler üretmiş, işletmesi artık modern bir işletme halini almıştır. Nico Ciccarelli markanın reklam ve tanıtım yüzü olmuş ve İtalya tarafından marka için çekilen bir reklam filminde boy göstermiştir.

Nicola Ciccarelli’nin ölümü ile torunu Marco Pasetti Dr. Ciccarelli İlaç markasının yeni başkanı olmuştur. Yeni ekonomiye ve değerlerine sıkıca bağlı kalarak bu değerlere inanmaya devam Marco Pasetti, konjonktürel ekonomik krizlerın yaşandığı yıllar boyunca şirkete rehberlik yapmış ve işini ciddi, inandırıcı ve yenilikçi bir şekilde daha da yukarılara taşımıştır. 2013 yılında prestijli sanayi ödülleriyle onurlandırılmıştır.

1999 yılından bu yana şirket yeni ürün ve yeni formülasyonlar başlatmıştır. Yenilikçi diş macunu Ox-Aktif Whitening'den özel patentli molekül ile, Aksiyon 360 derece ve Protezione alle Erbe officinali (Şifalı Otlar Koruma) diş macunları, ağız gargaraları, diş fırçası, Anti-Ağız kokusu Sprey gibi ürünlerle ağız hijyeni için, yine bu amaçla ağız hijyeni için çeşitli sakızlar, olgun Ciltler ve genç ciltler için epilasyon ve güneş ürünleri, kozmetik hatları, 'L'Officinale del dottor Ciccarelli' markası ile de vücut bakımı için yepyeni bir ürün skalası ile piyasada boy göstermiştir.

Dr.Ciccarelli markasının bir çok ürünü arasında en önemlileri ayak bakımı ve sağlığı için ürünleri olan Timodore grubudur. Bu ürünler Dr. Ciccarelli markasının özel çalışmalarıyla üretilmiş, ayak ve bacak sorunlarının tedavisi için en etkin yöntemler sunmak üzere tasarlanmıştır.

  • Dr. Ciccarelli Kanvas Tamponlu İlaçlı Nasır Flasteri,
  • Dr. Ciccarelli Ayak Baş Parmak Desteği,
  • Dr. Ciccarelli Parmak Arası Seperatör Nemlendirici Özellikli,
  • Dr. Ciccarelli Baş Parmak Kemik Koruyucu,
  • Dr. Cicarelli Ayak Altı Sert Deri İçin İlaçlı Nasır Flasteri,
  • Dr. Ciccarelli Anti Dryness Krem,
  • Dr. Ciccarelli Ayak Banyo Tuzu,
  • Dr. Ciccarelli Gel Relax Ayak Rahatlatıcı Jel gibi ürünler ayak ve bacak sağlığı, bakımı ve tedavisinde oldukça etkili ve önemli ürünlerdir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.