sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bitki Derman

Bitki Derman Herbalist H. Leyla Çabuk'un yıllardır kullandığı bitkisel karışımları ile geniş kitlelere hitap ediyor. 50 yıldan fazla bir süredir cilt ve saç problemleri üzerine çalışan uzman, Bitki Derman markasına dokundu. Herbalist H. Leyla Çabuk, şifalı bitkilerden yararlanma konusunda uzmandır. Geleneksel olarak ailesinde de bitki bilimi ile yakından ilgilenme söz konusudur. Leyla Çabuk, 1990'lı yıllarda bir çok ülkede bulunarak herbalistlerin çalışmalarını yakından takip etmiştir.

Bitki Derman doğanın, doğal olanın insana fayda getireceğinin farkında olarak her türlü bakım ürününü doğal olandan beslenerek gerçekleştirmiştir. Bitki Derman sorunları ortadan kaldırma konusunda doğal çözümler sunmaktadır. Ürünler bitkisel olmalarının yanı sıra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından da bilimsel olarak onaylanmıştır. BitkiDerma ürünleri yapılan testler ve çalışmalar sonucunda etkilerini kanıtlamış ve raporlanmıştır. Bitki Derman ürünlerinin etki ettiği sorunlara değinecek olursak; istenmeyen tüyler, çeşitli nedenlerle gerçekleşen dökülmeler, akne sorunu, kırışıklık selülit ve çatlak gibi sıralanabilir. Bitki Derman ürünleri tamamen bitkisel bazlıdır. Etken maddesi şifalı bitki özlerinden oluşmuştur. Yüzyıllardır uygulanan şifalı formüller modern laboratuarlarda geliştirilerek uygulanmıştır. Doğal malzemeler kullanılarak üretilir. Hijyenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bitki Derman Vücut İçin Tüyleri Azaltan Bitki Lapası; istenmeyen tüylerin giderilmesini sağlar. Yeniden çıkmasına engel olur. Tüy köklerini azaltır. Bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Uygulandığı bölgede sadece tüy sorununu çözmekle kalmaz aynı zamanda ağda sonrasında ciltte görülen batık, sivilce gibi problemlerin giderilmesini sağlar. Pürüzsüz ve şeffaf bir görünüm kazanılmasını sağlar.

Bitki Derman Genç Cilt Bakım Seti; BitkiDerman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile cilt derinlemesine temizlenir, sağlıklı ve doğal bir görünüm elde edilir.

Bitki Derman Genç Cilt Gece Bakım Kremi ile gece boyu cilt yağlanmadan beslenir ve cildin taze ve uzun süre canlılığı koruması sağlanır.

Bitki Derman Akne Giderici Set ile aşırı yağlanan ciltlerde yağlanmanın önüne geçer ve aknelerin giderilmesini sağlar. Bitki Derman Akne Giderici Set, daha pürüzsüz ve şeffaf bir cilt görünümü sağlar. Cildin derinlemesine temizlenmesi ve ölü hücrelerin kolayca atılması sağlanır.

Bitki Derman Saç Derisini Yenileyen Bitki Losyonu ile, saç kökleri canlanır ve yenilenir. Ürün saç köklerine nüfuz eder gücünü ve işlevini kaybeden saç derilerini yeniden harekete geçirir. Ayrıca saç derisinde biriken, kıl köklerini tıkayan ve havasız bırakan ölü deriyi saçtan temizler. Saç derisini uyarır ve saç köklerinin yeniden görev yapmasını sağlar.

Bitki Derman örneklediğimiz ve bunun gibi ürünlerle %100 bitkisel olarak fayda sağlamaktadır. Sizde sizin için gereken önlemleri alarak Bitki Derman ile sağlıklı bir bakıma evet diyebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.