sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bettina Barty

Marka vücut ve yüz bakımında lider markalar arasındadır. Ürünleri farklı içerikleriyle tüketicilere ulaşıyor. Bilindiği gibi gün içerisinde karşılaştığımız dış faktörler bizi fazlasıyla yıpratır. Komple bakıma ihtiyaç duyarız. Kirli hava, stres, sigara dumanı, yanlış beslenme gibi etkenler bizim dengemizi bozar. Bu dengeyi optimize edecek bakım ürünlerine ihtiyaç duyarız haliyle. Özellikle bayanlar bakımlı, güzel, sağlıklı bir görünüm için uğraşır dururlar. Tüm çabaları harika görünmektir. İşte Bettina Barty, kapıyı açan nadir markalardan. Vücut bakımımızı yaparken ihtiyaç duyabileceğimiz tüm ürünler marka tarafından sunuluyor.

Markanın nemlendirici ve losyonları fazlasıyla kullanılanlar arasında aşağıdaki ürünler bulunuyor.

  • Bettina Barty Vanilla Vücut Yağı,
  • Bettina Barty Body Line Oliva El & Vücut Losyonu,
  • Bettina Barty Vanilla El & Vücut Losyonu,
  • Bettina Barty Botanical Vücut Yağı,
  • Bettina Barty Botanical El ve Vücut Losyonu,
  • Bettina Barty Body Line Oliva Vücut Kremi ürünleri arasında bulunuyor.
Bazı noktalarda farklıklık gösteren ürünler, genelleme yaptığımızda cildi neme doyuran, canlılık sağlayan günlük bakım ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. El ve ayak bakımı için Bettina Barty Body Line Oliva El Kremi kullanılmakta ve içeriğindeki E vitamini, pro vitamin B5 ve nemlendirici gliserin ile doğal bakım sağlayarak ellerinizi yumuşak ve düzgün yapmaktadır.
 
Markanın terlemeye karşı geliştirmiş olduğu ürünleri de vardır. Bettina Barty Vanilla Deodorant Roll On ve Bettina Barty Vanilla Deodorant Natural Spray. Bu ürünler sizleri gün boyu ferah tutarak ideal bakımınızı sağlamaktadır.
 
Bir başka temizlik ürünü de duş jelidir. Bettina Barty Vanilla Banyo & Duş Jeli; vücudunuzun günlük bakımı için ideal olarak kullanabileceğiniz bir üründür. İçeriği doğal ve cilt bakımı için gerekli maddeleri içermektedir. Markanın yüz bakımında maskeleri öne çıkardığını görmekteyiz. Maskeler bizim kurtarıcı bakım ürünlerimizdir. Gün içerisindeki tüm birikmiş kirleri, tıkanmış gözenekleri maskeler aracılığıyla cildimizden atarız. Markanın sunduğu ürünlere dönecek olursak; üç ayrı maskesi mevcut.
 Markanın sunduğu birde parfüm mevcut. Biliyoruz ki parfüm, mevcut olan sağlıklı görünüşümüze güzel bir de koku katar. Sizde Bettina Barty Vanilla Eau De Toilette ürünü ile gün boyu süren ferahlık hissini yaşayabilirsiniz.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.