x
SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım 30 ml

SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım 30 ml

Daha fazla SkinCeuticals ürünü
Barkod: 635494363203
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
599,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : SkinCeuticals
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 30.01.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Yoğun antioksidan içerikli bakım serumu cilt bariyerlerini güçlendirerek cildin savunma mekanizmasına yardımcı olur. Bileşenlerinde yer alan vitamin ve mineraller aracılığıyla cildi besleyerek tahrişli bölgeler üzerinde onarım gerçekleştirir. Cildin sıkılaşmasına ve elastikiyet kazanmasına katkıda bulunur.
SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım

Bu devrimsel özellikte ürüne sahip olmakta olan ürün, patentli anti-oksidan birleşimi ile beraber uzun yıllar sürmekte olan topikal anti-oksidanlar ve bunun emilimi ile ilgili araştırmaların ve geliştirmelerin sonucunda ortaya çıkmıştır. Doktor Pinnell’in C vitamini teknolojisindeki öncü araştırmaları doğrultusunda CE Ferulic’in orjinal formülü, E vitaminin en saf hali alphatocopherol ile kuvetlendirilmiş L-askorbik asit (C vitamini) ve güçlü bitkisel anti-oksidanferulic asit içermektedir. Çevresel zararlara karşın cildin doğal anti-oksidan savunmasından daha da fazla savunma sağlamaktadır. Cilt yaşlanması gibi sorunlara karşın savunma için ideal olarak günlük, etkili bir cilt bakım ürünüdür .

Foto-hasara neden olarak cildin yaşlanma etkilerini bu ürün günden güne düzeltmektedir. İnce çizgiler, kırışıklıklar, düzensiz cilt rengi, elastikiyet kaybında azalmak göstermektedir.

Kolajen sentezini tetiklemeye yardımcı ederken aynı zamanda, serbest radikallerin hasarlarına karşın cildi koruma altına almaktadır.

Cilt tarafından emildikten daha sonra yıkansa bile ürünün tesirni devam ettirerek ve koruma sağlamaktadır.

Güneş korumaları ile beraber aynı zamanda uygulamak için ideal bir üründür.

SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım Kullanımı:

Sabahları ya da günün uygun görülmekte olan saatlerinde, temizlenmiş olan cilde 4-5 damla halinde uygulanması önerilmekte olan SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım ürünü, parmak uçları ile dairesel hareketlerle beraber masajda bulunarak, tüm yüz ve boyun dekolte bölgesine ince bir tabaka şeklinde uygulanması gerekmektedir.

Ürünün miktarı yaklaşık olarak 30 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.