sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
₺ 255,00
₺ 229,50
%10 indirimli
Kargo Bedava
%10 indirimli
STOKLARA GELİNCE HABER VER
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Benev Maske

Dermokozmetik alanında son derece başarılı çalışmalara imza atan ve merkezi ABD’de olan Benev markası dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de son derece saygın ve talep gören bir firmadır. Firma ürünlerini tamamen bilimsel testlerden geçirerek ve alanında uzman doktorlar eşliğinde üretmektedir. Pek çok testten geçen maskeleri ile son derece iddialı olan Benev markası çeşitli sorunlara özel hazırlanan maske formülleri ile sizin sorunlarınız için çözümler sunabilir.

Benev kullananlar, çözüm odaklı etkilerinden dolayı ürünleri tavsiye etmektedirler. Dermatoloji alanında çözümler sağlamaya yardımcı ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi Benev'le elde edebilirsiniz. Cildinizde yaşadığınız, güzelliğinizi ve cildin sağlıklı görüntüsünü etkileyen pek çok sorun için tasarlanmış olan Maske ürünleri bulunmaktadır.

Benev Maske Ürünlerinin Cildinize Faydaları

Benev Maske ürünleri yıpranmış ve solmuş cildinizi temizler ve pürüzsüzleştirerek güzel bir görünüme kavuşturur. Cildin nem dengesini sağlar. Yumuşaklık ve hacim kazanmasını bunun yanında parlaklık ve dolgun bir görüntüye neden olur. Benev maske ürünleri ile sivilcelerden arınır ve yağlı cilt yapısından uzaklaşırsınız.

Benev Vitamin C-2 Maske: Benev Vitamin C-2 Maske kuru ve yıpranmış cildinizin temizlik ve bakımı için özel olarak geliştirilmiş olan, krem formunda bir maskedir. Benev Vitamin C-2 Maske yıpranmış ve solmuş olan cildinizi temizlerken, nem dengesi sağlamaya yardım edecek, gözenekleri temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardım edecektir.

Benev Sulfur 2 Mask Treatment: Antioksidan maddeler içeren maske formu ile cildinizde oluşan leke ve sivilcelere karşı mücadele eder. Cildinizi arındırır ve pürüzsüzleştirir.

Benev Hydrating-2 Maske: Deri altında bu temizliğe yardım ettiği gibi nem dengesini sağlamasına da yardım ederek vücudun dolgun ve parlak bir görünüme kavuşmasına olanak verir. Esnek bir yapıya kavuşan deri kısa zamanda kuruyarak kırışmaz.


Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.