NBL Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

NBL Gynobiotic 10 Kapsül Probiyotik Takviyesi

Ürün Kodu: 13778
Barkod: 8699262150060
 • Probiyotik Mikroorganizma 10 milyon
 • Sindirim ve bağışıklık sistemini korumaya yardımcı
 • Yaban Mersini Ekstresi
 • Yetişkinler için
 • İlaç değildir
SATIŞ FİYATI
171,14 TL
SATIŞ FİYATI
171,14 TL
HAVALE FİYATI
167,72 TL
HAVALE FİYATI
167,72 TL
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
30 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • NBL-Gynobiotic-10.png (78 KB)
  NBL-Gynobiotic-10.png (78 KB)

  NBL Gynobiotic Nedir?

  NBL Gynobiotic nedir bakıldığında bu takviyeler 2 farklı probiyotik çeşidine sahip. Ürünün her kapsülünde 5 milyar cfu aktif probiyotik, lif ve cranberry ekstresi içerikleri bulunuyor. Çift kaplamalı NBL Gynobiotic takviyeleri, günlük kullanıma uygun ürünler arasında yer alıyor. Markanın resmi sayfasında aktardığı sağlık beyanına göre de probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Yetişkinlere yönelik olarak satışa sunulan NBL Gynobiotic 10 kapsül miktarında kutusu ile karşınıza çıkıyor.

  Nasıl Kullanılır?

  Öncelikle hiçbir gıda takviyesinin ilaç olmadığını ve tedavi amacıyla kullanılamayacağını unutmayın. Kullanım öncesinde hekiminizin direktifleri doğrultusunda hareket etmenizde, hamilelik ve emzirme gibi özel dönemlerde tıbbi yönlendirme almanızda yarar var. Bu bilgiler ekseninde NBL Gynobiotic nasıl kullanılır merak ediyorsanız markanın kullanım önerisi şu şekilde: Günde 1 ya da 2 kez, sabah veya akşam yemekle beraber NBL Gynobiotic kullanılabilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmamaya özen gösterin. Bu ürünler yetişkinlere yönelik olup çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmeli.

  NBL Hakkında

  NBL, 1964 yılında tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak kurulmuş olup günümüzde Türkiye’de üç, Kazakistan ve Özbekistan’da bir olmak üzere toplam beş üretim tesisiyle faaliyet gösteriyor. Bulunduğu 20 ülkede kendi faaliyetlerini sürdüren marka, ürünlerini 50'ye yakın ülkeye ihraç ediyor. Omega 3, probiyotik ve formula gibi ürün gruplarında takviyeler sunan marka yetişkinlere ve çocuklara farklı ürünleri ile hitap ediyor. Bunlara ek olarak NBL, Nobel Tüketici Sağlığı'nın takviye edici gıdalar alanındaki ürünlerinin de ortak çatı markası. Klinik çalışmalar ile test edilip onaylanan NBL ürünleri uluslararası standartları da yakalamayı başarıyor. Ar-Ge faaliyetlerini Düzce ve Gebze’de, hammadde üretimini ise Çerkezköy’de bulunan tesislerinde sürdüren marka, genel merkezini ise İstanbul Ümraniye'de konumlandırıyor.

  %14
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  199,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.