sadsad x
asdasd

Aztec Maske ve Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Aztec Secret

Amerika Californiya Death Valley Çöl bölgesinde55-60 °C sıcaklıkta doğal güneş ışığı altında mineral içeriği özelliğini kaybetmeden kurutulur. Aztec Secret kalsiyum bentonit kil 3 milyon yıl öncesi volkanik aktivitelerle toprak oluşurken meydana gelen volkanik maddedir. Toprak soğuduğunda kalan köpük kalıntısı olan Aztec Secret Indian Healing Clay 50'nin üzerinde mineral içermektedir. Üründe spektrografik analiz yapıldığında toprakta bulunan mineraller ortaya çıkar. Aztec Secret cildin epidermis tabakasında bulunan pozitif yüklü kir, bakteri ve toksinlerin atılmasında etken rol oynamaktadır. Adeta bir mıknatıs gibi olan ürün tüm atıkların ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Ürün siyah nokta ve aknelerin giderilirmesine destek sağlar. Bakteri ve toksinler ciltteki gözeneklerin derinden arınmasına destek sunar. Ciltteki ölü derilerin atılmasına yardımcı olur ve peeling etkisi ile atılım gerçekleştirir. Markanın geçmişine bakıldığında yüzyıllar öncesinde güzelliğin temsilcisi olan Kleopatra'nin, güzellik rituelinin bir parçası olarak kullandığı Nil nehrinden ve Arap çölünden alınan kil dikkati çekmektedir.Bunun yanında Alman ve Roma kaplıcaları 4000 yıl önce inşa edilen kaplıcalarda kil paketleri ve tedavilerini kullanmışlardır.Bugüne bakıldığında da kilin güzellik için tercih edildiği bilinmektedir. Aztec Secret geçmişinden bugününe dek ciltteki sivilce, siyah nokta ve ciltteki sorunların giderilmesi noktasında üstün bakımı destekler. İçerdiği kil yardımı ile derinden temizlediği ve arındırdığı gibi sıkılaştırıcı ve gençleştirici etki de sağlar. Marka doğal tedavi niteliğindedir dahi denilebilmektedir. İçerdiği kil yardımı ile cildin canlanması ve bakım kazanması mümkün hale gelir.  %100 Doğal Kalsiyum Bentonit Kili olarak adlandırılan tehlikeli kimyasallardan arındırılmıştır. Aztec Secret çok fonksiyonlu bir üründür. Detoks etkili ürün toksinleri bağlayabilme özelliğine sahiptir.

Ürün düzenli kullanımı ile vücut dışına atılım sağlar. Ayrıca dengeleme özelliği de bulunan ürün homotetik özelliği ile vücudu denge durumuna getirir. Aztec Secret, PH Balansına sahiptir ve seviynin 9'un üzerinde olmasını sağlar. Vücut PH'ını hafif alkali tutmaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile canlandırıcı etki sunar. Mineralli ürün vücuda yararlı çok sayıda ve çeşitli iz mineralleri (kalsiyum, potasyum, magnezyum gibi.) barındırır. Pozitif yüklü parçacıklar için negatif yüklü elektrik çekim özelliği gösterebilmesi, jel kıvamına geçtiğinde çekim gücü kapasitesinin çok fazla artabilmesini sağlar. Parçacık yapılı ürün elektriksel çekim gücünün yüksek olbilmesini ve nano boyut parçacık yapısı ve buna bağlı olarak hacimsel pozitif yükü çekebilme özelliği ile gereken bakımı maskimum düzeyde gerçekleştirir.

Aztec Secret volkanik bentonit kili yıllarca sıcak basınç altında olduğundan dolayı nano partiküllerden oluşan negatif iyon yüklenmiş yapıdadır. Volkanik aktivite sonucunda mineral bakımından zenginleşmiş konsantre olan ürün su ile sıvılaştırılarak cilde uygulandığında hızla cilt altına iner. İçeriğindeki mineraller cilde etki eder. Ciltte bulunan pozitif iyon yüklü toksin materyalleri kendine bir mıknatıs gibi bağlayarak tekrar cilt dışına çıkarır. 

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.