x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Cumlaude Lab Summum RX Li... Cumlaude Lab Summum Cuadr... Zigavus One Minute Yaşlan... Sirenol Witch Hazel Cadı ... Lierac Lift Integral Nutr... Institut Esthederm Intens... Nuxe Nuxuriance Ultra Cre... Dermoday Pore Tech Krem 5... Dermoday Pore Tech Serum ... Dr.Murad Revitalixir Reco...
Sırala:
Sırala:

Anti Aging ve Kırışıklık Ürünleri

Anti –Aging çeşitli organlardaki hücre fonksiyonuna zarar veren etkenlere karşı alınan önlemlerin bütünüdür. Tıbbi olarak ise aktif tedbir almak ya da koruyucu tıp olarak nitelendirilmektedir. Çeşitli organlarda farklı derecelerde kendini gösterebilmektedir.Anti-aging, iç hastalıkları, metabolizma, dermatoloji, fizik tedavi ve iyileştirme, geriatri, beslenme, plastik cerrahi gibi birçok tıp dalını birden ilgilendirmektedir. Anti-aging yaşlanmayı mümkün mertebe yavaşlatmak, vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacı ile uygulanan bir yöntemdir.Ciltte oluşan yıpranmalar da anti-aging ürünler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Anti- aging ürünler cilde daha genç ve daha canlı bir görünüm sağlamaya, hücrelerin yenilenmesine, hücrelerin kendilerini onarmak için ihtiyaç duymuş oldukları enerjiyi üretmelerini sağlamaya, cildin esnekliğini arttırmaya, yüz kaslarını düzeltmeye, gözaltındaki koyu renk halkaların giderilmesine, yüzde oluşan kırışıklıkların giderilmesine, sarkan boyun bölgelerinin tedavisinde, yaşlılık pigmenti oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır. Ayıca ciltteki gözeneklerin yağ üretimini engellemeye, cildi daha temiz ve yumuşak bir hale getirerek cildin yeniden sağlık kazanmasına yardımcıdır.
 
Nar Ecza Dr. Quick, Anna Gassi, Benev gibi dünyaca ünlü ürünleri size sunuyor. Sizde cildinize önem veriyorsanız, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak ve sağlıklı bir cilde kavuşmak istiyorsanız Anti-Aging kategorisinden istediğiniz ürünü seçmeniz yeterli olacaktır.
 
Anti- aging yaşlanma sonucundaki hastalıkları engellemek, güç kaybını engellemek ve daha uzun süre genç kalmayı sağlamaktır. Yani yaşlanma önlenemez ancak yavaşlatılarak kayıpların oluşmasa karşı önlem alınabilir. Aynı zamana besinlerden bazıları anti-aging özelliklidir. Domates, kayısı, kavun kalp ve damar hastalıklarına karşı kişiyi korurken kanser riskini en aza indirmektedir. Sarımsak virüs ve bakterilerden korumaktadır. Çay, soya fasulyesi, üzüm, limon, kuşburnu, vişne, kiraz, A, C ve E vitaminleri de anti- aging besinler arasında yer almaktadır.
 
Yaşlanmanın nedenleri nelerdir?
 
Kromozomlardaki DNA’nın hasar görmesi, genlerdeki değişiklikler, hormonal ve beslenme bozuklukları, otofaji ( hücre içinde lizozomlar tarafından yapılan sindirme olayıdır) ismi verilen hücreyi tamir eden mekanizmanın bozulması, stres, sigara, alkol kullanımı gibi nedenlerdir.
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.