sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Sally Hansen

Sally Hansen Amerika'nın 1 numaralı tırnak markasıdır. Sally Hansen, kimyager olan eşi ile Hard As Nails adlı isimli koruma formülünü geliştirerek tırnak bakımının mega markası haline gelmiştir. Sally Hansen kuruluşundan bu yana kaliteli tırnak bakımı ile övünüyordu. Felsefesi, tüketiciye kaliteli, kullanımı kolay, uygun fiyatlı pratik ürünler geliştirmekti. Marka bunu başarılı şekilde gerçekleştirmiştir. Sally Hansen markası en çok satan marka olamaya devam ederken tırnak bakımının da öncü markası haline gelmiştir. Sally Hansen günümüzde ise; son teknolojileri kullanarak yenilikçi ürünler geliştirir ve tırnak bakım sorunlarına yönelik olarak çözümler üretir. Tüketicilerin manikür ve pedikür ihtiyaçlarını da karşılar.

Sally Hansen dudak bakımında da fayda sağlayan bir markadır. Dudaklarınız ince, solgun ve renksiz görünebilir. Bunun için Sally Hansen'in geliştirmiş olduğu Sally Hansen Lip Inflation Color Full Renkli Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj'u kullanabilirsiniz. Bunun yanında daha dolgun dudaklara sahip olmak isterseniz; Sally Hansen Vita C Plumper İle Dudaklarınız Artık Daha Dolgun olacaktır. Sally Hansen kategorileri arasında tüy dökücülerde yer almaktadır. Bilindiği gibi tüy dökücü ve azaltıcılar; istenmeyen tüylere karşı etkili ve hızlı bir çözüm üreterek, tüylerin azalmasına yardımcı olan ürünlerdir. Tüy dökücü ve azaltıcılar tüylerin cilde zarar vermeden incelterek, tüylerin kalıcı bir şekilde giderilmesinde etkili olur. Bu ürünlerin seçimi oldukça önemlidir.

  • Sally Hansen Facial Creme Hair Bleach Hassas Yüz Bölgesine Özel Tüy Sarartmaya Yardımcı Krem; yüzünüzde istemediğiniz ve sizi rahatsız eden siyah tüylerin rengini açar. Yokmuş gibi gösterir.Sally Hansen Facial Creme Hair Bleach Hassas Yüz Bölgesine Özel Tüy Sarartmaya Yardımcı Krem, tüylerin rengini açarak ten rengine yakın bir tona ayarlar. Doğal cilt rengine adapte olacak şekilde rengini sarartır ve tüylerin çıkışını durdurmada rol oynar.
  • Sally Hansen Hair Remover Wax Strip Kit ise; bıyık, kaş, bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar. Ürün ağda bantları içerir. On yedi adet çift taraflı ağda bantları ve sonrasında rahatlatıcı yağ bulunur.

Sally Hansen el ve tırnak bakımı yapan ürünleri ile de son derece başarılı sonuçlar üretir. Sally Hansen Healthy Cuticles Now ürünü; tırnak bakımı için önemli etkilere sahip bir üründür. Sonuçta insan bakımı tırnaklardan başlar. Tırnaklar sağlıklı, bakımlı ve güzel olduğunda oldukça güzel bir görünüme kavuşmak mümkün olur.

Tırnak etlerinin güzel görünmesi sağlıklı bir bakıma bağlıdır. Bu bakımı da Sally Hansen Healthy Cuticles Now ile gerçekleştirebilirsiniz. Görüldüğü gibi Sally Hansen markası tırnak bakımında öncü marka. Sizde sağlıklı ve güzel tırnaklara sahip olmak isterseniz Sally Hansen markasını tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.