x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Revigen
Sırala:
1 2

Revigen

Revigen, içeriğini bilimsel veriler ışığında oluşturmaktadır. Sadece bilimsel çalışmalarca kanıtlanmış olan içeriklere yer vermektedir.

Revigen, değişen ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. İnovatif bir yaklaşım sergiler. Değişen ihtiyaçları belirleyen marka bilimsel gelişmeler ışığında baştan çıkarıcı saçlar için durmadan çalışır. Modern şehir yaşantısının arttırdığı stres ve strese bağlı saç dökülmeleri, tek anti-stres odaklı saç bakım serisi, yeni Revigen Anti-Stres'i yaratmıştır.

Revigen tutamayacağımız hiçbir sözü vermez. Kimseyi mucizeler peşinden koşturmaz. Bilimsel veriler ışığında geliştirilen içerik ile sağlıklı ve baştan çıkarıcı saçlar yaratarak tüketicilerinin memnuniyetini artırır.

Revigen hangi noktalarda hizmet veriyor sorusuna cevap ararsak eğer;

Erkeklerde görülen saç dökülmesi, genç erkekleri daha fazla etkiler ve zayıf saçlarda kendini gösterir. Saç kayıpları öncesi zayıflar, telleri incelir ve uzama hızları yavaşlar.
 
Erkeklerde DHD baskısı altında olan saç kökleri toksik etkiler oluşturarak saç büyümesini yavaşlatır. Saç köklerini küçültür. Cansızlaşan saçlar incelir ve dökülmeler meydana gelir. Bu tür değişiklikler genelde 20-30 yaş arasında ortaya çıkar. Bu durum erkeklerde %95 oranında görülür.
 
Bu etkilerden kurtulmanın saçları daha fazla saç kökleri içerisinde tutmanın temel yolu saç köklerindeki DHT baskısını azaltmaktır.

Bu noktada saç dökülmesi ile mücadele etmenin en etkili ve kolay yolu Revigen Şampuan ve Revigen Tableti bir arada kullanmaktır. Günümüzde çok sayıda doğal – bitkisel kaynaklı molekül saçlı deride saç köklerini koruyarak fonksiyonlarını devam ettirmesine yardımcı olmaktadır. Saç köklerinin beslenmesi ve serbest oksijen radikallerinden temizlenmesi de kaybettikleri fonksiyonlarını geri kazandırmaktadır.

Revigen Ürünleri

Revigen saç şekillendirme konusunda da uzman bir markadır. Saçlara şekilde verirken Revigen Style&Restore saç kremi ince telli yıpranmış saçları besleyip, onarır ve saçların formunu kaybetmeden şekillendirilmesini sağlar. Erkeklerde azalan ve incelen saçları kalınlaştırır ve dolgun görünmelerini sağlar ve kepek oluşumunu kontrol eder.

Kepeklenme fazlaca insanın yaşadığı sorunlar arasında sayılabilir. Yaşanan stres maruz kalınmış saç ve köklerini sağlıksızlaştırarak inceltir ve güzelliğini ortadan kaldırır.
 
Bu durumda döngüsel olarak meydana gelen stresi ortadan kaldırmak adına Revigen Anti Stres Kepekli Saçlar ürünü tercih edilebilir. Saçın dengesinin bozulması ile meydana gelen kepeklenmeyi ortadan kaldırmak için Revigen Anti Stres Kepekli Saçlar kullanılır.

Çevresel faktörler ve genetik faktörlerin meydana getirdiği yağlanma saçlarınızın sağlıksız görünmesine neden olur. Revigen Anti Stres Yağlı Saçlar ürünü ile saçlarınızdaki yağlı görüntüden kurtulur sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Revigen Anti Stres Kuru ve Boyalı Saçlar içeriğinde bulunan Ulmus ekstresi ile strese bağlı gelişebilecek saç sorunlarına karşı koyarak saça canlılık kazandırır.
 
Boyama, kuaför uygulamaları saçta stres yaratarak saçta kırılma, yıpranma, canlılık ve parlaklık kaybına neden olur. Revigen Anti Stres Kuru ve Boyalı Saçlar bu gibi sorunların giderilmesinde etkilidir. Anti-Stres etkinliği ile saç yapısını ve devamlılığını güçlendirir.

Eğer güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız, öncelikle saç dökülmesine veya incelmesine yol açan durumları ortadan kaldırmalısınız. Saçlarınızı daha etkili yöntemlerle korumaya alıp, saç köklerini canlandırarak yeni saç oluşumunu arttırmanız gerekir.

Saç köklerinin daha fazla besine, daha sağlıklı saçlı deriye ve iyi bakım yapılmış saç tellerine ihtiyacı vardır. Ancak bu şekilde güçlenerek yeni saç yapımına başlayabilirler.

Sizde Revigen ürünlerini tercih ederek tam bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınızın daha sağlıklı olması için Rebigen'i seçin.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.