sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

Revigen

Revigen, içeriğini bilimsel veriler ışığında oluşturmaktadır. Sadece bilimsel çalışmalarca kanıtlanmış olan içeriklere yer vermektedir. Revigen, değişen ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. İnovatif bir yaklaşım sergiler. Değişen ihtiyaçları belirleyen marka bilimsel gelişmeler ışığında baştan çıkarıcı saçlar için durmadan çalışır. Modern şehir yaşantısının arttırdığı stres ve strese bağlı saç dökülmeleri, tek anti-stres odaklı saç bakım serisi, yeni Revigen Anti-Stres'i yaratmıştır.
Erkeklerde görülen saç dökülmesi, genç erkekleri daha fazla etkiler ve zayıf saçlarda kendini gösterir. Saç kayıpları öncesi zayıflar, telleri incelir ve uzama hızları yavaşlar.
 
Erkeklerde DHD baskısı altında olan saç kökleri toksik etkiler oluşturarak saç büyümesini yavaşlatır. Saç köklerini küçültür. Cansızlaşan saçlar incelir ve dökülmeler meydana gelir. Bu tür değişiklikler genelde 20-30 yaş arasında ortaya çıkar. Bu durum erkeklerde %95 oranında görülür. Bu etkilerden kurtulmanın saçları daha fazla saç kökleri içerisinde tutmanın temel yolu saç köklerindeki DHT baskısını azaltmaktır. Bu noktada saç dökülmesi ile mücadele etmenin en etkili ve kolay yolu Revigen Şampuan ve Revigen Tableti bir arada kullanmaktır. Günümüzde çok sayıda doğal – bitkisel kaynaklı molekül saçlı deride saç köklerini koruyarak fonksiyonlarını devam ettirmesine yardımcı olmaktadır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.