sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Rausch

Rausch1890 senesinde İsviçre’de kurulmuştur. Kendine özgü geliştirdiği yöntemler sayesinde; doğal bitkisel özlerin elde edilmesi ve işlenmesi konusunda benzersiz bir ustalık ile çalışmaktadır. Faaliyet gösterdiği günün şartlarına göre en yeni ve geliştirilmiş teknolojileri kullanarak bitkilerin mucizevi etkilerini müşterilerine ulaştırmak için çalışmaktadır. Deneyimli ve profesyonelce çalışan uzmanları, özverili çalışanları sayesinde kısa süre içinde dünyanın dört bir yanına ürünlerini ulaştırabilecek konuma gelmiştir. Ekolojik dengeyi bozmamak için çevreye zararsız teknolojiler kullanarak üretim yapan firma, ISO 9001kalite sistemiyle de müşterilerine daima yüksek güvenilirlik vaat etmektedir. Yüksek standartlar altında yaptığı bitkisel seçimlerle müşteriye verdiği büyük önemi ve değeri ortaya koymaktadır. Bitkilerden, kabuklardan, köklerden ve yapraklarda en verimli ve kaliteli sonucu elde etmek için hassas yöntemlerle çalışan Rausch, olgunlaşması gereken bitkiler için de özel depolama şartlarına sahip ortamlarda, bitkinin aylarca aynı tazeliği ve doğallığını korumasını sağlıyor.

RAUSCH’un yapılan denetimler sonucuİsviçre’nin kozmetikte kullanılan en temiz suyunu zengin içerikli ürünlerini formüle etmek için kullandığı ortaya koyulmuştur. Tüm ürünler şişeleme öncesinde7 farklı testten geçmektedir; ayrıca tüm ürünler üzerinde hassas bünyeye sahip kişiler baz alınarak alerjik tolerans testleri yapılmaktadır. Almanya’da saç bakım dalında 9 sene üst üste "En İyi Eczane Dostu”ödülünü kazanmıştır. Ayrıca bunun dışında da çeşitli alanlarda birçok ödül kazanan marka, tüketiciye yüksek kalite ve güvenli içerik garantisi veriyor. Dünya genelinde önde gelen saç bakım markaları arasına adını yazmayı başarmıştır.

Tüm Rausch şampuanlarında bitkisel hammadde yoğunluğu oldukça yüksektir. Her ürün, hindistancevizi yağı, mısır ve kuillaya özü kullanılarak formüle edilmiştir. Saç ve saç derisine zarar veren kimyasal içerikler kullanmak yerine, alternatif bitkisel özler tercih edilmiştir. Arındırıcı içeriğe sahip olan ve hemen hemen kullandığınız her şampuan ve saç bakım kreminde kullanılanpetrokimya yerine hindistan cevizinden elde edilen anti alerjik doğal arındırıcılar tercih edilmiştir. Tüm saç ve saç derisi problemleri için efektif çözümler üreten Rausch, saçların ihtiyaç duyduğu bakımın en iyisini sunar ve saçların doğal dokusuna zarar vermez. Yapılacak yoğun bir Rauschbakımıyla saç ve saç derisi kısa süre içinde yenilenir ve onarılır. Ayrıca saçların en büyük düşmanı olan olumsuz dış etkenlere karşı saçların korunması görevini üstlenir.

Bakım sonrası saç tellerini ultra ince bir mikrofilm ile kaplar ve böylelikle olumsuz çevresel faktörlere karşı saçı korunmasına destek olur; saçların kolaylıkla taranmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Rausch; yağlanma, dökülme, kabarma, kepeklenme gibi saç ve saç derisi problemlerine çözüm sunarken; aynı zamanda saçlarınızın parlamasını, dolgun görünmesini ve sağlıkla ışıldamasını da sağlar. Daha fazla ürünü görebilmek veya hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünleri geniş ürün yelpazesine sahip NarEcza sitemizden takip edebilir, tecrübeli canlı destek hattımızdan ayrıntılı şekilde faydalanabilirsiniz.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.