x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
Olay
Sırala:
1 2 3

Olay Krem

Olay'ın çıkışı 1946'da meydana gelir. Güney Afrikalı kimyager Graham Gordon Wulff, Oil of Olay güzellik losyonunu geliştirmiştir. Bu ürünü eşine adamıştır. İlerleyen yıllarda 1970'ler de Oil of Olay Amerika, Meksika, Kanada, Almanya, İngiltere, Hollanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Avustralya'da satışa sunulmuştur.

1970 yılında Oil of Olay markası Richardson Vicks tarafından satın alınmıştır. Sonrasında marka 80'li yıllarda tekrar el değiştirerek P&G tarafından satın alınmıştır. Günümüzde Olayi dünyada lider bir cilt markası konumundadır. Kuzey Amerika, İngiltere, Hollanda ve Çin'de 1 numaralı cilt bakım markası olarak tercih edilmektedir. Olay krem, ürünleri ile cilt bakımını tam olarak gerçekleştiren bir markadır. Her yaşa hitap eden ürünleri cilt kusurlarını ortadan kaldırarak tam bir bakım sağlar.

Cilt tipiniz ne olursa olsun (karma, yağlı, kuru) Olay sizin için her türlü önceliği düşünerek ürün geliştirmiştir. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaş gruplarınıza göre fazlaca çeşit formül içeriğine sahip kremler bulmanız mümkündür. Örneğin; cilt parlaklığını kaybettiğinde ilk olarak ince çizgiler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Göz etrafındaki kaz ayakları, kaşların arasındaki çizgiler miktarı ne olursa olsun orada dururlar. Bununla birlikte burun etrafında damarlar bulunur ve hatta kahverengi lekeler de ortaya çıkar.

Bu noktada Olay ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürün içerisinde barındırdığı Seramid ile cildi derinlemesine nemlendirir. Anti-enflamatuar özellikteki C vitamini bazlı kremlerle cildi stres ve dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Bunun yanında UV koruma faktörlü kremleri ve A vitamini pigmentasyonunu engellemeye yardımcı olacak kremler de kullanabilirsiniz.

Eğer cildiniz kurumaya başlayarak kırışıklıklar derinleşir, cilt renginiz donuklaşır ve yanaklarınız gergin görünmezse yüz hatlarınız gevşemeye başlar. Bu durumda yine kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yönelik olarak C ve E vitaminleri içeren ve Q10 içeren enzimlerini kullanabilirsiniz. Olay'ın Hiyalüronik asit ve kolajen içeren germe ve destekleyici ürünlerini de tercih ederek sıkılaşma sağlamanız mümkündür. Menopoz zamanınız yaklaşmış olduğunda cildiniz incelerek kaba bir görünüme bürünür. Yanaklar sarkar, kırışıklıklar olmadığı kadar belirginleşir ve bazı lekeler ortaya çıkar.

Bu durumda Olay'ın sunduğu Hiyalüronik asit ve matrikin-bazlı bir kremlerle kırışıklıkları doldurup dolgunlaştırabilirisiniz. Cildi besleyerek yumuşatabilirsiniz. Olay bakım ürünleri ile cildin daha yumuşak ve daha genç görünmesini sağlayarak parlaklığı yansıtan maddelerle dolu ürünleri kullanabilirsiniz. Olay'ın temizleyici ve toniklerine bakacak olursak; yüz yıkama jeli, temizleme sütü, toniği olduğunu görürüz. Ürünlerinin genelinde cildi temizleyen, canlandıran, ferahlatan, etkiler bırakan bileşenler bulunur. Tüm ürünleri bu şekilde geliştirilmiştir.

Bunun yanında peeling ürünleri cildinizin gözeneklerini açarak canlı, temiz ve ferah bir cilt oluşturabilirsiniz. Ciltteki pürüzleri, ölü deriyi atarak tam bir bakım ve sağlık kazandırır. Sonuç olarak canlı ve ferah bir cilt için Olay ürünlerini tercih edebilirsiniz. Her türlü bakımı yapan marka ürünleri ile komple bakım sağlar ve maksimum düzeyde canlılık kazandırır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.