sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Freeman

1976 yılından bu yana güzellik endüstrisi alanında faaliyet gösteren Freeman kozmetik firması, içeriğini doğal ve bitkisel özlerden alan ürün yelpazesi ile cildin ve saçın sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur ve ürünü kullanan insanların kendilerini iyi ve zinde hissetmelerine katkıda bulunur. Güzelliğin, insanlar için öneminin farkında olan Freeman laboratuarları, insanların güzel görünmek ve iyi hissetmek gibi hedeflerine ulaşabilmeleri noktasında bitkisel içeriğe sahip doğal temizleme, nemlendirme ve yatıştırma sağlayan ürün çeşitleri ile onlara yanıt vermeyi amaçlamaktadır.

Güzellik alanında yapılan kapsamlı ve nitelikli araştırmalar gösteriyor ki; Freeman kozmetik devi, yüz, vücut ve saç bakım ürünleri ile vücudun sorun yaşayan belirli alanlarına yönelerek, anti-ageing özelliği sayesinde ince çizgi ve kırışıklıların azaltılmasında, lekelerin giderilmesinde, derinlemesine cilt ve saç temizliğinin yapılmasında, cildin ve saçın nem dengesini kazanmasında ve pürüzsüz bir görünümünün elde edilmesinde başarı göstermektedir. Freeman ürünlerinin doğal ve bitkisel içerikleri bünyesinde bulundurması gerçeği, Freeman ürünlerini, piyasadaki diğer kozmetik ürünlerinden ayırarak, insanların taleplerinin karşılanmasında kendi markasını bir adım önde taşımaktadır. Freeman’ın ürün gamının; yüz, vücut ve saç gibi bakım ritüelleri birbirinden farklı olan insanın üç temel bölümünün ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verdiği görülmektedir.

Günümüzde, dermokozmetik alanındaki çalışmalarını sürdüren birçok doktor, Freeman kozmetik ürünlerini, kendi uzmanlık alanlarındaki bilgi ve deneyimlerine bağlı olarak herhangi bir şüpheye düşmeden gönül rahatlığı ile hastalarına tavsiye etmektedirler. Freeman ürünlerinin, doğal bir içeriğe sahip olması ürün kalitesini olumlu yönde etkilerken bir yandan; ürünlerin doğru miktarlarda, doğru şekillerde ve doğru zamanlarda kullanılması da ürün memnuniyetini artırmaktadır. Freeman, ürünlerinin geliştirilmesi konusunda kendi içinde sürekli araştırma yapılmasına özen göstermekte ve bu alana en fazla finansal kaynak ayıran dünyanın en önemli kozmetik şirketlerinden biri olma özelliğini korumaktadır.

Bitkisel içeriğe sahip olan Freeman ürünleri, cilt, vücut ve saç ile ilgili olarak farklı bakım tekniklerinin uygulanması sonucunda, insana ihtiyaç duyduğu isteklerinin doğal yollardan karşılanmasında ve güzelliklerinin olumlu anlamda etkilenmesine katkı sağlamaktadır. Yüz ürünlerinin düzenli bir şekilde kullanılmasına bağlı olarak, ilk kullanımdan itibaren ciltteki ince çizgilerin giderilmesinde, cildin derinlemesine arındırılmasında, açık gözeneklerin görünümünün azaltılmasında, cilde nem ve ışıltı kazandırılmasında, cildin dolgun ve yumuşak bir görünüme kavuşturulmasında etkisini göstermektedir.

Vücut ürünlerinden faydalanılması durumunda; vücuda eksikliğini hissettiği nemin verilmesinde, yumuşak bir vücut yüzeyinin elde edilmesinde, el ve ayaktaki yorgunluğun giderilmesinde ve rahatlama hissine sahip olunmasında ve el ile ayağın ihtiyaç duyduğu neme kavuşarak pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşmasında rol oynamaktadır. Saç şampuanları ve destekleyici saç bakım kremlerinin sürekli kullanılması sayesinde; saçın tamamen temizlenmesinde, nem dengesini yeniden elde etmesinde ve ipeksi bir yumuşaklığa sahip olmasında etkisini göstermektedir.

Bugün, farklı sektörler arasında gözlemlenen rekabet durumu, kozmetik alanında da kendisini göstermektedir. Bu nedenle, piyasada, ürün alıcısı tarafından iyi ve güvenilir bir marka bulmak, giderek zorlaşmaktadır. Freeman firması, sektörde kendisini ispat etmiş isimlerle birlikte çalışmakta olup dermokozmetik sektöründe çalışan tecrübeli uzmanlar ve kendi alanında yetkin doktorlar, farklı ürün tercihlerini Freeman markasından yaparak Freeman markasının büyümesine katkı sağlamaktadırlar. ‘’Belirli bir geçmişe ve başarıya sahip olmayan kimse, Freeman bünyesinde çalışamaz.’’ prensibi, Freeman’ı sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Ürünün üretilmesinin ardından çok katı testlere tabii tutulması da sektördeki marka güvenilirliğini ve şirket profilini olumlu yönde etkilemektedir. Belirli bir ürüne yönelik testlerden beklenen sonuç alınamaması durumunda, bu ürün adına daha fazla test çalışması yapılmaktadır. Yapılan bu test çalışmaları sayesinde, Freeman ürünleri, farklı firmalara ait rakip ürünler ile kıyaslandığında, farkını belli etmekte ve müşteriyi etkilemeyi başarmaktadır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.