x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Dr.Scholl
Sırala:
1 2

Dr.Scholl

William Mathias Scholl Indiana’ da 1882 yılında doğmuştur. Bir ayakkabıcı ve çiftçinin torunudur. Mathias Scholl genç yaşlarda ekstra para kazanmak için ayakkabı tamir etmiş ve büyükbabasının ayakkabı bakımı araçlarını ödünç alarak ayakkabı tamiri yapmıştır. Bu esnada ayak bakımı ve sağlığı konusunda bilgiler edinmeye başlamıştır. Onun ayak sağlığı ve bakımındaki uzmanlığı henüz bir çocukken başlamıtır.

O 1904 yılında ayak sağlığı ile çıktığı yola tıp fakültesinde devam etmiş ve tıp diploması alarak, kendi şirketi Dr. Scholl Inc. üretimlerine başlamıştır. 1906 yılında kendi şirketini kurmuştur. Artık markalaşan Dr. Scholl 1928 yılında Amerika’da ilk parekende mağazasını açmıştır ve ardından 1930 yılında bir dizi ayaklar için tam korumalı ayakkabı serisini ilgililere sunmuştur. 1937 yılında Kahire ve İskenderiye’de dükkanlar açan marka dünya çapında git gide genişlemeye başlamıştır. 1971 Dr. Scholl's markası halka açık bir şirket haline gelmiş, 1972 yılında ABD'de bir milyon sandaleti satılmıştır. Seriye losyonlar ve nemlendiriciler ayak bakım serisi eklenmiştir.

2000 yılında Dr. Scholl çevrimiçi dünyaya açılır ve Scholls Enstitüsü kolayca erişilebilir ayak sağlığı bilgileri ve çözümleri sunmaya adanmış bir web sitesi oluşturur. 2001 yılında artrit ve diyabet hastaları için tasarlanmış ürünlerin çalışmaları başlar. 2002 yılında Dr. Scholl Advantage Powerwalk Tabanlık nihai yürüyüş konforu sağlamak için tanıtılmıştır. Tabanlık konusunda ciddi çalışmalar yapan marka, 2004 yılında Dr. Scholl Masajlı Dokunmatik Tabanlığı tanıtmıştır. 2006 yılında Dr. Scholl's Ağrı Kesici Ortez Topuk tanıtılmıştır. Rahat iç tabanlar ve Ayak Parmakları için Minder topların üretimine başlamışlardır.

Geliştirilmiş lansmanı ile tanıtılan ayak masaj jeli ayaklar için büyük konfor sağlaması açısından büyük ilgi görümüştür. Dr William Scholl ' un tıbbi arka plan ile kombine ayakkabı uzmanlığı onun bugün mevcut yenilikçi ayak sağlığı ve bakımı çözümlerini bir çok geliştirmek için vesile olmuştur. Yaşamı boyunca ayak sağlığı ve bakımı konusunda çalışmış ve o tüm dünyada insanlara 1.000 'den fazla ayak bakım ürünler geliştirmiş ve insanlara bu konuda fazlasıyla yardımcı olmuştur.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.