sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2
Dr. Scheller
Dr. Scheller Doğanın gücü ve bize sunduklarına inanan bir marka olan, Dr. Scheller dünyanın ilk organik Anti-aging cilt bakım markasıdır. Doğallıktan vazgeçemeyenler için çeşitli bitki ve meyve özlerini içeren günlük cilt bakımı, maske, tonik gibi ürün grubuna sahiptir. Tüm dünyada, cildine gerçekten önem veren kadınlar için vazgeçilmez ve doğal güzellik kaynağı haline gelmiştir. Biz kadınlar, her gün cildimize nüfuz eden ürünlerin içeriğini kontrol etmekte de daha da bilinçlendik ve organik ürünlere yöneldik.
 
Organik yaban gülü ve çekirdeklerinin yağının özleriyle buluşan ürünlerinde, cilt yüzeyini dışarıdan içeriye doğru iyileştirir ve parlaklık kazandırır. Macademia yağı, shea butter yağı, ahududu ve organik elma asitlerinin nemlendirici, hyaluronic asitin ise cilt yüzeyindeki pigmentler üzerinde düzenleyici bir etkisi vardır. Farklı bir ürün grubunun içerdiği, Marula yağı ise cilt yüzeyinde dengeleyici, esneklik kazandırıcı ve yumuşatıcı etkiye sahiptir. Düzenli kullanımda ise çok yüksek oranda göz çizgileri kaybolur. %100 silikon, mineral yağlar ve sentetik renklendiriciler içermez, tamamen doğaldır. Cilt toleransı ve etkinliği dermatolojik olarak bilimsel laboratuarlarda test edilmiştir. Benzilalkol, potasyum sorbat ve sodyum benzuat koruyucuları kullanılmıştır.
 
Ürünler tamamıyla organik tarım sertifikalıdır. Doğal temel yağlardan üretilmiştir. Ürün gruplarının içerisinde yer alan, devedikeni yağının yoğun besleyici, koruyucu ve cilt yüzeyini yapılandırıcı, esneklik veren etkisi vardır. Chia çekirdeği tohumu ise cildin nem depolamasını sağlar ve kurumaya karşı etkilidir. Nemi hapsederek, cildi 24 saat nemli tutar. Düzenli kullanımda cilt nem oranı %18 artar. Nar özleri içeren ürünlerinde, yazı anımsatan, fresh kokusuyla beraber yoğun bir krem yapısı vardır. Anti-oksidan etki ve serbest radikallere karşı direnç sağlayarak yıkandığında ferahlık hissi veriyor ve yüz üzerindeki makyaj kalıntılarını dahil derinlemesine temizliyor. Ardında taze ve canlı bir cilt bırakıyor. Frenk üzümü yüksek konsantrasyonda C vitaminleri ve mineraller içeriyor. Kremi sürdüğünüzde yoğunluğu hissedeceğiniz ve cildi yağlandırmadan ve ağırlık hissettirmeden nemlendiren bir kremdir. 
 
Yoğunluğu giderek, mis kokusu kalıyor ve cildin lipid yapısını güçlendirerek neme doymuş ve ışıltılı bir cilt bırakıyor.Jojoba serisinde bulunan jojoba yağı cildi besler,korur ve pürüzsüzleştirir. Cilt yüzeyini dışarıdan içeriye doğru iyileştirir. Manolya asması özü stresli, hassas ve hiperaktif cildi sakinleştirir. İritasyona karşı koruma sağlar. Ürünlerin etkisini düzenli kullanım sonrası farkedebileceğiniz, piyasadaki yüksek fiyatlı ve kimyasal içeren ürünler yerine doğanın eşsiz gücüyle Dr. Scheller sayesinde tanışacaksınız. Gece ve günlük cilt bakımlarını, çeşitli gece ve gündüz kremlerin yanı sıra, maske, tonik, serum ve göz çevresi bakım kremleri ile bütünleyerek son derece etkili sonuçlar alabilirsiniz. Anti-aging’in yanı sıra leke ve akne problemleri, cilt yenileyici özelliklerle de farklı cilt sorunlarının çözümünü Dr. Scheller’in ürün grupları arasında bulabilirsiniz.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.