sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bare Minerals

Kullandığımız makyaj malzemeleri görünümü fazlasıyla etkiler. Dolayısıyla malzeme seçimi son derece önemlidir. Bu sebeple, makyaj denildiğinde ilk akla gelen markaların başında I.D. Bare Minerals geliyor. I.D. Bare Minerals Amerika’da bir çok ödül almış bir makyaj markası. Cilde zarar vermemesi en büyük artısı ve hatta yüzünüzdeki makyajla bile uyuyabilme şansınız var. Doğal olması ve hafifliği de cabası. I.D. Bare Minerals koruyucu madde, talk, alkol, paraben parfüm, mineral yağ ve boya içermeyen bu kozmetik markası olmasıyla da ilgi çekici. 

I.D. Bare Minerals ürünleri, toz halinde ve samur fırçayla birlikte kullanılıyor. Üründen az miktarda kapağın içine dökülerek fırçaya yediriliyor. Daha sonra fırçayı kapağa vurarak ürünün fazlasını kapakta bırakıyorsunuz. Dairesel hareketler ile dıştan içe doğru yüzünüze uyguluyorsunuz. Pozitif yanı diğer makyaj malzemeleri gün içinde yüzünüzde kötü bir hal alırken I.D. Bare Minerals yüzde daha doğal bir hal alıyor ve makyajınızı tazelemenize gerek kalmıyor. Ürünlerin toz halinde olması kullanımı zorlaştırır mı düşüncesini akla getiriyor ilk başta ancak kullandıkça bunun yersiz bir düşünce olduğunu anlıyorsunuz. Ayrıca ürünü kilitleyebileceğiniz bir ambalajının olması da tozun etrafa dökülmesini engelliyor.

Markanın çok fazla ürün çeşidi olduğu için hangi ürün ne işe yarar, hangisini almak lazım dedirtecek kadar düşünebilirsiniz. Ama ürünleri aldıktan sonra sonuç fazlasıyla memnuniyet verici oluyor. Bir başlangıç kiti aldığınızı var sayarsak kitinin içinde bir adet fondöten fırçası, bir adet allık fırçası, bir adet kapatıcı fırçası, 2 farklı birbirine yakın tonda fondöten, bir adet allık, bir adet makyaj sabitleyici ve bir de bu ürünleri nasıl kullanacağımızı anlatan DVD oluyor. Herşey gayet pratik hale geliyor. Yeni Başlayanlar İçin I.D Bare Minerals'ın yaptığı başarılı bir uygulama diyebiliriz.

I.D. Bare Minerals ürünlerini kullanmaya karar verdiğinizde öncelikle fırça satın almanız gerekecek. Markanın birçok seçeneği mevcut. Örneğin; Concealer brush gözaltı ve yüzde bulununan kızarıklıkları ve lekeleri kapamaya yardımcı olurken, Full flawless brush fondöteni uygulamada, flawless brush ise allık uygulamasında kullanılıyor. Bunun dışında fondöten seçeneğine değinecek olursak; Original ve Matte olmak üzere iki tip fondöten'i var. Matte olan yağlı cilttler için ideal. Original ise normal bir cilde sahipseniz kullanılabiliyor. Allık olarakta çok fazla renk seçeneği mevcut. Hatta allığı makyaj sabitleyici olarak, farklı tonlamalar oluşturmak, kapatıcı olarak kullanmak için de tercih edebilirsiniz. Markanın allık ve far renk seçeneği oldukça fazla. Kalite ve detay makyaj için olmazsa olmaz. Net, yalın, nokta atışı yapan marka denildiğinde sanırım rahatça makyaj devi I.D. Bare Minerals'den bahsediliyor diyebiliriz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.