sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 100 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Aubrey

Aubrey, saç cilt ve vücut bakımında organik içerikli ürünleriyle doğal bir kozmetik pazar kurmuştur. Marka'nın geçmişine bakarsak 1975'li yıllarda Aubrey Hampton tarafından kurulan marka standartlarının yüksekliğini baz alarak kişisel bakım metaforu haline getirmiştir.Ürünlerinin sadece bitki ekstreleri ve doğal vitaminlerden oluştuğuna dikkat çeken marka, sağlıklı ürünler sunmaları yönünde çalışmalar yapmaktadır. Markanın içeriğindeki vitaminler ürünlerin daha da sağlıklı bir hal alması yönünde ilerleme göstermiştir. Ürünlerinde kimyasal madde yoktur. Yani paraben koruyucu, renklendirici ya da koku gibi.
 
Markanın felsefesi doğal olmak. İçerikleriyle yüzyıllar ötesinden gelen doğallık anlayışı ürünlerine de yansımıştır. Markanın inandığı şey; doğal olan insanoğlunun bakımının da doğal olması gerektiğidir. Saç, cilt ve vücut organik ürünlerle korunmalıdır. Marka; doğanın bize öğretmek istediği şeylere kulak verdiğimizde, bize sunduğu nimetleri faydamız için kullanabiliriz diyor bir yerde. Marka için tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermek çok önemli. Bu nedenle doğal olan kozmetik ürün içeriklerini tüm kullanıcılar görebiliyor. Ne kullanıyorlar? Hangi renk? Kokusu nasıl? Sentetik kokular var mı? gibi sorulara cevap vermeleri bekleniyor. Çünkü Aubrey saf doğal içeriğiyle ulaşıyor tüketicilerine. Tamamen doğal olan marka vitaminler, uçucu bitki yağları ve bitkilerde yapılmıştır. Formüllerinde sentetik kimyasallar bulunmamaktadır. Sabun ve şampuanlarında bitki özleri, doğal katkı maddeli narenciye tohumları ve vitaminler bulunmaktadır. (A, C, E).
 
Markanın ürünleri Aubrey Hampton tarafından el ile yapılmakta. %100 organik belgesine sahip olan ürünler doğaldır. Marka oluşturduğu ürünlerle tüm bakımı doğal olarak gerçekleştirmektedir. Vücut, cilt, saç bakımı gibi kategorileri tüketicilerine sunmuştur.
Yüz bakımı ürünlerinde; Nemlendiricileri, tonikleri, yüz temizleme jelleri, dudak bakım kremleri, yüz maskeleri, göz kremleri, anti-aging, kırışıklık kremleri, erkek bakımı gibi kategoriler yer almakta. Ürünleri bitki özlü olup bakımı tamamen doğal olarak yapmaktadır. Örneğin; Aubrey Saf Aloe Vera: %98 organiktir. Cilt yatıştırıcısıdır. Cildi nemlendirerek pürüzsüz hale getirmektedir.
 
Saç bakımında; saç kremleri, saç bakım yağları, şampuanları, saç şekillendiricileri, saç maskeleri, saç serumlerı, saç tonik ve losyokları gibi kategorileri dolduran %100 organik içerikli ürünler mevcuttur. Örneğin; Aubrey Calaguala Bitkili Özel Bakım Şampuanı: içindeki aktif aromatik bitki özleri ile saç derisindeki yağ birikmesini önleyerek rahatlama sağlar. Yağlanma problemini çözmek için kullanılır.
 
Vücut bakımı oldukça önemlidir. Bakım yaparken olabildiğince doğru ürünler tercih edilmelidir. Aubrey'in ürünleri doğal içeriğiyle koruma sağlamaktadır. Nemlendirici ve sabunları vücut bakımını tam olarak gerçekleştirmektedir. Örneğin; Aubrey Kokusuz Banyo Sabunu: Organik Shea Yağı ve Ayçiçek Yağı ile yumuşatarak nemlendirir ayrıca, organik zeytinyağı ve yoğun E vitamini içerir ve antioksidandır.
 
Bunun dışında; allık, fondöten, ruj ve dudak ürünleri de vardır. Markanın güneş koruyucu ve yetişkin ürünleri de mevcuttur. Aubrey ürünleriyle doğayı size sunuyor.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.