sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Anatomicals

Anatomicals ürünleri hem özel içerikleri hem de tasarımlarındaki göz alıcılığı ile dikkat çekmiş olan bir markadır. Ambalajlarındaki eşsiz sunumlarıyla sizin göz zevkinize hitap eden bir markadır ve içeriğindeki saflık sayesinde marka ürünleriyle de sizi mutlu etmeyi unutmaz. Bu Anatomicals ürünlerini diğer markalardan ayıran en önemli özelliğidir. Hem şık tasarım hem de ürünlerinin vaat ettiklerini karşılaması ayrıntıyla düşünülmüştür. Ambalaj tasarımlarından sonraki en belirgin özellikleri ise yoğun ve güzel kokularıdır. Anatomicals markasının ürünlerinin birden fazla duyunuza hitap ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda ürünleri paraben içermez. Anatomicals ürünlerinin ambalajları geri dönüşüme uygun olarak üretilir. Marka hayvan dostudur ve ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez. Markanın el sabunlarından duş jellerine, saç bakım ürünlerinden yüz bakım ürünlerine geniş bir ürün skalası bulunmaktadır.

Markanın cildinizi yağ ve kirden arındıran gözde duş jelleri bulunmaktadır. AnatomicalsRoseandJasmineShower Gel,tüm cilt tiplerinin kullanabileceği şekilde tasarlanmış bir duş jeli olup cildinizi kirden arındırmaya yardımcı olurken aynı zamanda ihtiyacı olan bakımı da kazanmasını sağlar. Cildinizi nemlendirir. Gül ve Yasemin esanslarıyla zenginleştirilmiş formülü ile cildinize hem bakım yapar hem de hoş bir kokuya sahip olmasına yardımcı olur. Kokusunun uzun süre kalıcı bir etkisi vardır. Ürün banyo esnasında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Her banyoda kullanıma uygundur. Bunun dışında da başka hoş kokularla geliştirilmiş olan duş jelleri vardır. Duş jellerinin yanı sıra duştan sonra ve günlük olarak cildinizi besleyecek nemlendirici losyon ve kremleri de bulunmaktadır. Anatomicals Body Lotion,özel olarak tasarlanan formülü sayesinde duş sonrasında cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırarak ipeksi bir yumuşaklık hissi yaşamanıza yardımcı olur. İçerisindeki özler sayesinde cildinizin nem oranını dengeler. Cilt tarafından kolayca emilir.

Yüz bakımı ve göz çevresi bakımı için özel olarak geliştirdiği ürünleri vardır. Mesele; AnatomicalsRoseBotanicalClothFace Mask,cildinize yoğun nem vermenizi sağlayarak canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olan bir maskedir. Haftada 1 veya 2 defa cildinizin ihtiyacına göre ürün kullanabilirsiniz. Botonik gül esanslı içeriği ile cildinize hem yoğun bir nem verir hem de cildinizin canlı görünmesine yardımcı olur. Anatomicals Eye Gel, göz çevresi için tasarlanmış bir ürün olup göz çevrenizin kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Canlandırıcı bir etkisi vardır. Göz çevresinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına destek verir. Göz çevresinde sıkılaştırıcı bir etkisi vardır. Yorgunluk, stresi, uykusuzluk, genetik faktörler gibi nedenlerle göz çevresinde oluşan mor halka görünümlerinin de azaltılmasına yardımcı olur.Anatomicals Revitalising Gel Eye Mask, hem sıcak hem soğuk kompres yapma imkanı sunarak gözlerinizin şişkinliğinin son bulmasına yardımcı olur. Şiş gözlerin yanı sıra, baş ağrısı ya da sinüzit gibi kronik ağrılarında giderilmesine destek olduğu gözlenmiştir. Jel formülü göz çevresini nemlendirerek rahatlamasına yardımcı olurken özel formülü sayesinde göz çevresinin doğal yapısını korumayı da destek oluyor. Göz çevresinde canlandırıcı bir etkisi vardır. Kullanmaya başladığınız anda gözlerinizde anında rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi vardır.

Saç bakımının da kusursuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan bir marka olup saçlarınız için özel olarak geliştirdiği şampuanlar, kremler ve maskeler bulunmaktadır. Anatomicals Peach Shampoo, saçlarımızı yağ ve kirden arındırırken ihtiyacı olan nemi almasına da yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygun olarak tasarlanmıştır. İçerisinde yer alan meyve özleri sayesinde saçlarınızı temizlerken dipten uca bakım yapar. Saçlarınıza canlılık katarak ipeksi bir yumuşaklık elde etmesine yardımcı olur. Saçlarınızın daha kolay taranmasına destek olur. Anatomicals Mintand CucumberHairConditioner,içeriğinde salatalık ve nane özleri barındıran bir saç kremidir. Tüm saç tipleri için uygun bir ürün olup saça ihtiyacı olan nemi sağlayarak canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Saçlarınızın daha kolay taranmasını sağlar. Düzenli kullanımda etkisini daha iyi gösterir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.