sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2
Allpresan
İngiltere'de doğmuş olan marka el, ayak ve tırnak bakımı konusunda uzman. Almanya'da çalışmalarına marka için devam etmektedir. Markanın özellikle diyabetik ayak sendromu için özel olarak ürettiği kremler piyasada fazlaca bulunmaktadır. Bu aşamada hastaların ayak sıkıntılarını giderebilmek adına yenilikçi köpükler ürün olarak geliştirilmiştir.
 
Almanya markanın cilt bakım ürünlerini geliştirmeye odaklanmıştır. Kuru ciltlerde, erken aşamada farkedilen ayak sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik olarak Allpresan ürünleri oluşturulmuştur. Ayak hasarlarını ortadan kaldırmaya yönelik olarak patentli teknolojisi ile ürünlerini piyasaya sürmektedir. Allpresan uzman kadrosuyla, ürünlerini geliştirmekte ve tüketicilerine sunmaktadır.
 
El ve ayak bakımının önemi oldukça büyüktür. Kirli eller, bakımsız ayak ve tırnaklar fazlasıyla çirkin bir görüntü oluşturur. Bu nedenle el ve ayak bakımına estetik bir kaygı duygusuyla yaklaşmalıyız. İster erkek, ister kadın olunsun bu bakımı ihmal etmemeliyiz. Eller yaşlı deriyi daha fazla ön plana çıkarır. Yüzümüzü bir şekilde gençleştirebilsekte makyaj ürünleri vs. eller için aynı şey söz konusu değildir. Bu nedenle el bakımını düzenli ve doğru ürünlerle yapmalıyız. Ellerimize gün içerisinde deterjanlar, temizleyiciler, soğuk hava, çeşitli maddeler, güneş ışınları gibi şeyler zarar verebilir. Bu etkilerden korunmak için günlük olarak mutlaka el bakımını yapmamız gerekmektedir. Bunu alışkanlık haline getirmeliyiz.
 
Ellerimizi yıkadıktan sonra kurulumayı ihmal etmemeli ve ardından doğru marka ve doğru ürünle bakım sağlamalıyız. Haftada bir kere de yağlı bir kremle ellerimize masaj yapmalıyız. Ayrıca bakım için el maskesi de kullanabiliriz. Cildi açarak, temizler ve yoğun bakım yapar. Tırnak bakımı da özellikle bayanlar için oldukça önemlidir. Fazlasıyla bakıma ihtiyaç duyar. Tırnakları nemlendirerek tırnak etlerinin yumuşamasını sağlayabiliriz. Ayrıca tırnak dipleri için de krem kullanarak o bölgeye bakım yapabiliriz.
 
Ayak bakımı yaparkende her gün doğru ürünle temizliğini yapmalıyız. Özellikle topuktaki sertlikleri gidermek için uygun nemlendiricili kremler kullanmalıyız. Ayaklarımıza losyonla masaj yapmalıyız. Böylece ayak derilerimiz yumuşayacak ve ölü deriler atılacaktır. Ayak bakımı da son derece önemlidir. Bizi taşıyan ayaklarımızı bakımsız bırakmadan doğru ürünlerle korumamız çok önemlidir.
 
Bu noktada Allpresan, ürünleriyle tüketicilere el, ayak, tırnak bakımında A'dan Z'ye gerekli olan tüm desteği vermektedir. Ayak koruma, el koruma köpükleri, nasırlı ve terleyen ayaklar için ürünler, ayak bakım deodorantları, tırnak bakım yağları, diyabetik kuru ayak köpükleri markanın fazlasıyla tercih edilen ürünleri arasındadır. Bu ürünleri kullanarak el, ayak, tırnak bakımınızı eksiksiz yapabilir, sağlıklı bir duruşa sahip olabiliriz.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.