sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

3M ile Kişisel Sağlık Bakımı

İşe sıfırdan başlayan marka 100 yılın sonunda bilimin efendisi olmuştur. Bilim bilimdir ta ki onu bir amaç için kullanana kadar diyen 3M her gün keşfeder, bağlantı kurar ve icat eder. Dünyaya 3M biliminin yaşamımıza dokunabileceği benzersiz ve çok boyutlu olan yollarını göstermek niyetindedir marka. 3M en başından beri kendi hikayesini anlatıyor ve yeni şeyler icat ediyor. Şimdilerde ise yaptıklarını göstermek istemektedirler.
Eski zamanlara göre farklı görünmek, geleceği şekillendirmek için tüketicilerle bağlantı kurmaya ve çalışmaya hazır olmak 3M'nin felsefesidir. 3M keşfetmekle bitmez. 3M'nin insan yaşamını nasıl etkileyeceğini bilmekte fayda vardır. Her Yaşamı Zenginleştiren 3M inovasyonu geliştirdiği ürünlerle sorunları çözmek için çalışmaya devam ediyor.
Kişisel Sağlık Ürünleri; 3M Kişisel Sağlık Ürünleri, küçük yaraların iyileşmesine ve korunmasını yardımcı olmak üzere sürekli olarak yeni ve gelişmiş çözümler aramaktadır.
 
Alçılar & Ateller; 3M Konservatif Kırık Tedavisinde kullanılmak üzere alçı ve atellerin tam bir serisi sunmaktadır. 3M alçı ve atel ürünlerini kullanan sağlık uzmanları için tasarlanmış bir eğitim kaynağı olarak hizmet sunar.
 
Nexcare™ Body Vücut Süngerleri; Tüm aile bireyleri için uygun, farklı çeşitleri ile banyoya renk katmaktadır. Sentetik ve doğal elyaf üretimi olan Nexcare Body süngerler, günlük vücut temizliği için kullanım rahatlığı sağlıyor. Farklı renk ve dokuları bulunan Nexcare Body süngerleri sizler için 3M ürünleri arasındaki yerini almaktadır. Nexcare Body süngerleri kullanımı sonrasında kolaylıkla durulanır ve hızla kurur. 3M markalarından olan Nexcare, geniş ürün gamı ile aile fertlerinin günlük hayatlarında karşılaşabileceği yaranlanmalara karşı ihtiyaç duyulan ilk yardım ürünlerini sunar.
 
Nexcare Yara Bantları: kesik, çizik ve küçük yaralanmalar için ideal kullanım sunar.
 
Nexcare Soğuk-Sıcak kompres Paketleri; İsteğe bağlı olarak sıcak veya soğuk olarak uygulanır. Ağrılı olan bölgeye uygulanan bakım baş ağrısı, burkulma, böcek ısırmaları, spor sakatlanmaları, ikinci derece yanıklar gibi durumlarda müdahale amaçlı olarak kullanılırlar. Kas katılaşması, karın ve bel ağrısı gibi durumlarda soğuk kompleks tedavisi tavsiye edilmektedir. Nexcare ile soğuk kompres paketleri acil durumlarda anında aktive olarak olası sakatlanmalara karşı her an yanınızda bulundurmanız gereken ilk yardım ürünleridir.
 
Nexcare soğuk-sıcak kompres paketleri burkulma, ağrı ve sızılara anında ilaçsız, doğal tedavi olanağı sağlar. Nexcare'in ayrıca yenilikçi sprey çözümleri de bulunmaktadır. Nexcare yara bantları kanamayı durdurarak suya dayanıklı yapısı ile şeffaf, elastik, sprey ve hava geçiren çeşitleri ile sunduğu ürünleri farklı kullanım alanları ile her an tüketicilerin hizmetindedir. Her cilt tipine uygun ilk yardım malzemesi olan Nexcare yara bantları hipoallerjenik yapıdadır. Güçlü yapışkanı ile yarayı tamamen kapatır ve yaraya bakteri, toz girmesini engeller.
 
Görüldüğü üzere 3M ürünleri çeşitli alanlarda farklı şekillerde hizmet sunmaktadır. Hizmet sunduğu her alandan faydalanacağınız kişisel sağlık ürünlerini bulmanız oldukça kolaydır. Sizde 3M'ye terfi ederek kişisel sağlık bakımınızı tam anlamı ile gerçekleştirin.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.