%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Bisolduo Şurup Çeşitleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Bisolduo Şurup 100 ML
(1)
%9 İndirim
136,5 TL
150,0 TL
Sepete Ekle İncele

Bisolduo

Bisolduo, dünya genelinde 100'ü aşkın ülkedeki çalışanları ile faaliyet gösteren Sanofi'nin bünyesinde yer alıyor. Sanofi, genel ilaçlar, özel tedaviler, aşılar ve tüketici sağlığı gibi alanlarda faaliyet gösteren bir marka olup Türkiye'de de popüler. Markanın bünyesinde yer alan Bisolduo ise öksürük şurubu ve boğaz spreylerine sahip. Siz de Narecza'da Bisolduo'nun ürünlerini keşfedebilir, sepetinizi doldurmaya başlayabilirsiniz.

Bisolduo Şurupları

Bisolduo öksürük şurubu Sanofi'nin paylaştığı kullanım kılavuzundaki bilgilere göre; kuru öksürük belirtilerini azaltmaya, öksürme dürtüsünü yatıştırmaya yardımcı olmayı hedefliyor. Ayrıca tahriş olmuş, iltihaplanmış ağız ve boğaz mukozasını yatıştırmaya ve boğaz ağrısını rahatlatmaya yardımcı olabileceği de yine resmi kullanım kılavuzundaki beyanlar arasında. Yetişkinler ve 2 yaşın üzerindeki çocuklar için sunulan Bisolduo şurupları, bal ve hatmi kökü içeriyor. Doğal içerikli bir yatıştırıcı, yumuşatıcı, rahatlatıcı olarak tanıtılan bu öksürük şuruplarının ekstraksiyon çözücüsü ise sudur. Kuru öksürük belirtilerine göre rol üstlenen Bisolduo öksürük şuruplarındaki diğer bileşenler ise gliserol ve maltodekstrin. Kullanım talimatları ise şu şekilde: Yetişkinler ve adolesanlar günde en fazla 6 kere 5 ml'ye kadar, 6 - 12 yaş arası çocuklar günde en fazla 3 kere 5 ml'ye kadar, 2 - 6 yaş arası çocuklar ise günde en fazla 3 kere 2,5 ml'ye kadar kullanabilir. Bununla beraber şurubun bileşenlerinden herhangi birine karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Benzer şekilde bazı şeker içeriklerine karşı alerjiniz varsa da kullanmadan önce hekiminize danışmayı ve hekiminizi direktifleri doğrultusunda hareket etmeyi unutmayın. Yeterli veri olmadığı için hamilelik döneminde de Bisolduo öksürük şuruplarının kullanımı önerilmiyor. 100 ml'lik şişede satışa sunan bu ürünler, alkolsüz olup gluten, laktoz, koruyucu ve yapay aroma içermiyor. Bisolduo şurup fiyatları da alım seçeneklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Bisolduo Spreyleri

Bisolduo boğaz spreyi üretici firma olan Sanofi'nin resmi kılavuzundaki beyanlara göre ağız ve boğazdaki kuru ve tahriş olmuş dokunun tedavisine yönelik bir ağız ve boğaz spreyi. Aynı kılavuzdaki resmi beyanlara göre yine Bisolduo sprey çeşitleri ses kısıklığı, öksürük, ağrılı yutma gibi belirtileri de azaltmaya yönelik rol üstleniyor. Bal ve hatmi tadı olan bu alkolsüz ağız ve boğaz spreyinin bileşenleri ise şu şekilde: hatmi, bal, potasyum, sorbat, silikon dioksit, maltodekstrin. Bu içeriklerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılık durumunda spreyin kullanılması önerilmiyor. Her sprey şişesi hijyeni sağlamak amacıyla yalnızca bir kişiye yönelik olup şişe açıldıktan sonra 6 hafta içinde bitirmek gerekiyor. İki yaşının altındaki çocuklar Bisolduo ağız ve boğaz spreyini kullanmamalı. Firmanın resmi kılavuzundaki kullanım talimatları ise şu şekilde: 2 - 5 yaşları arasındaki çocuklar günde 3 kez 1 defa, 6 - 11 yaşları arasındaki çocuklar günde 3 kez 2 defa, yetişkinler ve 12 yaşındaki çocuklar ise günde birkaç kez 4 defa kullanabilir. Günde en fazla 10 püskürtme uygulamasını aşmamak önem teşkil ediyor. Aralıksız 30 günden fazla kullanılması da tavsiye edilmiyor. İlk kullanım öncesinde kutuyu çalkalayabilir, ardından pompadaki havayı serbest bırakmak için 4 kere pompalayabilirsiniz. Yeterli veri olmaması nedeniyle Bisolduo spreylerinin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması önerilmiyor. Daha fazlası için markanın resmi beyanlarını inceleyebilir, Bisolduo kullananlar tarafından yapılan geri bildirimleri takip edebilirsiniz.

Bisolduo Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bisolduo, öksürük şurubu ile ağız ve boğaz spreyi ürünleri sunuyor. Sanofi'nin bünyesinde faaliyet gösteren Bisolduo'nun ürünlerinin imalat yeri ise Almanya. Türkiye'ye ithal eden firma ise Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş. olarak belirtiliyor. Şuruplar 100 ml, spreyler ise 20 ml miktarında hazırlanıp satışa sunuluyor. Her iki ürünün de yeterli veri olmaması nedeniyle hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmiyor. Hekiminiz tarafından başka bir uygulama önerilmedikçe kılavuzda yer alan kullanım talimatlarına uymanız önem teşkil ediyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olarak sunulan bu ürünlerin kullanımı da yaş aralıklarına göre değişkenlik gösteriyor. Dilerseniz, İçeriğe Göre Bakım Ürünleri sayfamızı ziyaret ederek de keşfetmeye devam edebilir, Antioksidan sayfamızdaki diğer ürünleri de incelemeye devam edebilirsiniz.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.